Kolín – Havlíčkův Brod 2:4 (kon.) | Mountfield HK – Mladá Boleslav 3:2 (po pr.) | Zlín – Kometa Brno 2:4 (kon.)
Chomutov – Slavia 3:2 (kon.) | Vsetín – Olomouc 2:1 (kon.) | Havířov – Jihlava 2:3 (po pr.)
Písek – Č. Budějovice 1:6 (kon.) | Třinec – Vítkovice 4:5 (0:1 po s.n.) | Liberec – Pardubice 3:2 (kon.)
AZ Havířov
2:3 (1:0, 1:1, 0:1 - 0:1)
HC Dukla Jihlava
Sobota 29.10.2016, 13:30 • K&K PNEU Aréna • Extraliga staršího dorostu • 18. kolo

Jihlava v prodloužení dokanala obrat a i přestože prohrávala 2:0, tak si nakonec z Havířova odváží dva body po výhře v prodloužení. (16:00:48)

64:39
    Dukla právě vstřelila branku!
    Tak to hostům nakonec vyšlo ještě v prodloužení. Když odražený puk uklidil z úhlu do sítě TOMÁŠ VALA. Asistence: Matěj Vála

64:21
    Pawliczek neměl rychlost a tak mu soupeř kotouč odebral.

63:26
    Filip ujel havířovské trojici, ale nedokázal zamířit v úniku mezi tři tyče.

62:24
    Hra se malinko uklidnila, oproti samotnému úvodu prodloužení. Nyní se přerušuje, na ledě zůstal jihlavský Adam. Ten však již míří na střídačku.

61:11
    Zíková předvedla dobré střídání, když nepustila soupeře k puku.

60:36
    Na druhé straně ve stejné šanci Jindra, ten přestřelil.

60:16
    První velká šance Bambuly, který ujel obraně Jihlavy, jeho kličce chybělo jen již gólové zakončení!

60:01

Hrát se bude ve třech na obou stranách. Trojice obou celků jsou již připraveny na ledě.

Ve třetí třetině se Jihlavě podařilo srovnat skóre a tak jdeme do prodloužení, které může rozhodnout o bodu navíc. To začne za dvě minuty.

60:00

59:55
    Matoušek zachránil AZetu bod, když se jednomu z jihlavských útočníku povedlo dostat až k zakončení.

59:25
    Havířov držel soupeře daleko od své branky, sám se však před Šťastného nedostal.

58:26
    Pokračovat se bude v plném počtu.

58:26
    Jednalo se o Martina Plisku, který již z pomocí spoluhráčů došel na střídačku. Nyní se řeší s rozhodčími, jaký bude mít celá situace závěr.

58:26
    U hrazení došlo k dalšímu tvrdému zákroku, po kterém zůstává ležet jeden z havířovských hráčů.

Jozef Valenčík

Branky a nahrávky: 15. Juhász (Bambula, Potočný), 24. Bambula (Potočný) – 29. Kadleček, 56. Úlovec (Filip, Havelka), 65. Vala (Vála)

AZ Havířov: Matoušek (Dufek) – Pliska, Máca, Zíková, Pavelek, Klus, Kuchař – Bambula, Urban, Hýsek, Klíma, Janeček, Potočný, Del Favero, Juhász, Piš, Raček, Pawliczek (C), Žídek
    HC Dukla Jihlava: Štastný (Chaloupek) – Mareš, Veleba, Marek, Vála, Havelka, Vrátný – Daňhel, Kadleček (C), Jindra, Úlovec, Musil, Adam, Vala, Kardoš, Hrbatý, Filip

Rozhodčí: Šutara – Marek, Stonavský