Žilina B – Skalica 0:0 (kon.) | MFK Zvolen – R. Sobota 2:0 (kon.) | Haniska – Lipany 1:1 (kon.)
Bardejov – L. Mikuláš 3:2 (kon.) | Nové Mesto n/V – Svätý Jur 2:1 (kon.) | Nitra – Pohronie 0:0 (kon.)
Poprad – Spiš. N. Ves 1:2 (kon.)
MFK Zvolen
2:0 (1:0)
MŠK Rimavská Sobota
sk Sobota 29.10.2016, 14:30 • Zvolen • MONACObet liga

V nervóznom zápase uspeli domáci futbalisti nad Rimavskosoboťanmi 2:0. Rozhodujúcimi okamihmi boli góly Sukisu a Staška. (16:19:00)

90+2

90+2
    Ofsajd Hlaváča, schyľuje sa ku koncu stretnutia medzi Zvolenom a Rimavskou Sobotou.

90+1
    Hrať sa bude ešte 120 sekúnd.

90
    O chvíľu sa dozvieme, koľko nadstaví hlavný arbiter stretnutia. Len pripomeniem, že hostia dohrávajú tento súboj už iba s 9 hráčmi.

89
    Trabalík odchádza z ihriska pre vulgárny prejav smerom k rozhodcovi.

88
    Labuda sa zbavil lopty rezolútnym odkopom, ktorým sa snažil nájsť Popovića.

87
    Striedanie v tíme MFK Zvolen: z ihriska odchádza Popović, prichádza Safianyk.

86
    Treba povedať, že gólman domácich Tomáš Jenčo prakticky v druhom polčase nemal vážnejšiu šancu na to, aby ukázal svoje kvality. Hráči hostí ho vôbec neohrozili.
    Duel sa chýli ku koncu

85
    Toto zápolenie sa už iba dohráva, tímy v posledných minútach nehrajú v plnom nasadení.

84
    Popovićova hlavička nebola presná, smerovala kdesi do lesa.

83
    Labuda nekompromisne odrazil Kuridzeho a udržal loptu v prospech svojmu družstva.

82
    Súboj Popović – Vasilko bol úspešnejší pre zvolenského futbalistu, ktorý z následnej akcie vyťažil rohový kop.

82
    Striedanie v tíme MŠK Rimavská Sobota: z ihriska odchádza Husanik, prichádza Kuridze.

81
    Žltú kartu dostáva Sudimak (MFK Zvolen).

81
    Žltú kartu dostáva Morháč (MŠK Rimavská Sobota).

80
    Na ihrisku sa vyskytlo kvantum invektív a verbálnych útokov. Uvidíme, ako to vyrieši hlavný rozhodca.