Montreal – Toronto 2:1 (kon.) | Detroit – Boston 0:1 (kon.) | New Jersey – Tampa 3:1 (kon.)
Philadelphia – Pittsburgh 4:5 (kon.) | St. Louis – Los Angeles 1:0 (kon.) | Arizona – Colorado 2:3 (kon.)
Minnesota – Dallas 4:0 (kon.) | Vancouver – Washington 2:5 (kon.) | San Jose – Nashville 4:1 (kon.)
Winnipeg – Buffalo 1:3 (kon.) | Carolina – Philadelphia 3:4 (kon.) | Detroit – Florida 2:5 (kon.)
NY Islanders – Toronto 5:1 (kon.)
Detroit Red Wings
0:1 (0:0, 0:1, 0:0)
Boston Bruins
Neděle 30.10.2016, 01:00 • Joe Louis Arena, Detroit • NHL

Pro dnešek s vámi loučím. Doufám, že jste se příjemně bavili. Děkuji vám za pozornost a přeji krásný zbytek neděle! (03:06:51)

3. Tim Schaller (BOS) 1+0

Larkin tam neměl vůbec špatnou pozici po buly, které vyhrál Helm, následně to zkusil ještě Zetterberg bekhendem z úhlu, ale Rask odolal a brankář, který působil při výluce NHL v sezoně 2012/13 krátkou dobu v Plzni, si připisuje cenné čisté konto z ledu Detroitu.

Nebyl to zrovna dvakrát pohledný hokej, ale pro Boston je tohle vítězství důležité. Jediná branka zápasu padla v 38. minutě a určitě šla za Howardem, protože Američan hodně laciný gól z úhlu od Schallera.

Ve třetí třetině nebyl Boston pasivní v úvodních deseti minutách, ale postupem času se zatáhl. V posledních zhruba 75 sekundách hrál pod obrovským tlakem Red Wings, ale dnes v Joe Louis Aréně neinkasoval!

59:54
    Zetterberg zkusil šest vteřin před koncem normální hrací doby z úhlu dostat puk za Raska, ale ten nepustil puk do branky.

59:35
    Chára vyhazuje a zákazané uvolnění to pochopitelně nebude.

59:00
    Poslední minuta normální hrací doby. Akci Red Wings začíná Švéd Nyquist.

58:47
    Tak to bude hodně zajímavý závěr, protože Detroit bude hrát zřejmě šest na čtyři. Brandon Carlo (BOS) dvě minuty za hrubost.

58:30
    Howard míří na střídačku. Detroit hraje powerplay.

57:54
    Detroit má necelé dvě minuty, aby tento zápas dotáhl alespoň do prodloužení. Zetteberg našel pouze Kruga.

57:54
    Naopak je tady zakázané uvolnění Detroitu. Následovat bude buly před Howardem.

57:10
    Ne! Boston už se nikam nežene, už jenom brání modrou čáru a posílá puk do bezpečí, tak aby to nebylo zakázané uvolnění a buly před Raskem.

56:43
    Boston hraje posledních deset minut velice dobře z obrany, Krejčí dostal puku na křídlo na Spoonera.

55:55
    Hráč, který asi dnes nejvíce leze na nervy hráčům Detroitu, tedy Marchand je na ledě a hned zkusil střelu zápěstím.

55:29
    Ericssonova střela od modré čáry letí mimo branku Raska, Fin se za ní pouze ohlédl.

55:05
    Bergeron dnes vyhrává spoustu vhazování a opravdu těch důležitých v obranném pásmu Bruins.