Montreal – Toronto 2:1 (kon.) | Detroit – Boston 0:1 (kon.) | New Jersey – Tampa 3:1 (kon.)
Philadelphia – Pittsburgh 4:5 (kon.) | St. Louis – Los Angeles 1:0 (kon.) | Arizona – Colorado 2:3 (kon.)
Minnesota – Dallas 4:0 (kon.) | Vancouver – Washington 2:5 (kon.) | San Jose – Nashville 4:1 (kon.)
Winnipeg – Buffalo 1:3 (kon.) | Carolina – Philadelphia 3:4 (kon.) | Detroit – Florida 2:5 (kon.)
NY Islanders – Toronto 5:1 (kon.)
St. Louis Blues
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
Los Angeles Kings
Neděle 30.10.2016, 02:00 • Scottrade Center, St. Louis • NHL

Z mé strany je to již vše, příště na počtenou! (03:38:43)

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA:

Peter Budaj (LAK) 24 zákroků, 1 gól, úsp. 96%

TŘI HVĚZDY ZÁPASU:

1. Jake Allen (STL) 27 zákroků, 0 gólů, úsp. 100%
    2. Jaden Schwartz (STL) 1+0
    3. Peter Budaj (LAK) 24 zákroků, 1 gól, úsp. 96%

Hosté už ale vůbec nic nestihli, je hotovo! Bluesmani i dnes dokázali vsítit jeden jediný gól, tentokrát jim to ale stačilo na výhru, poněvadž Jake Allen lapil všechny pokusy Kings, a připsal si tak svou dvanáctou výhru v kariéře. Autorem jediného (a vítězného) gólu je Jaden Schwartz.

59:44
    Budaj pádí na střídačku!

59:12
    Domácí se nikam neženou a kombinují ve vlastním pásmu, záměr je jasný: nasbírat co nejvíce času, ideálně takto celý zápas dohrát.

58:30
    Nyní se jim to podařilo, Bluesmani se ale vzápětí vrátili do soupeřovy třetiny a do třetí sirény už zbývá odehrát jen minutu a půl.

57:49
    Pietrangelo si po přihrávce Stastnyho na levý kruh na střelu netroufl, tlak domácích ale stále pokračuje a Králové se ne a ne osvobodit.

57:19
    Alec Martinez (LAK) se naprosto zbytečně ohnal loktem po Fabbrim, čímž pohřbil velkou část zbývajících nadějí Kings – přesilovka pro domácí.

56:52
    Tyler Toffoli vybojoval vhazování v útočném pásmu, Kings se ale začíná čas rychle krátit.Svěřencům Darryla Suttera už zbývají jen tři minuty.

56:26
    Jeff Carter nabil na modrou čáru Martinezovi, jeho pokus ale Jakea Allena vůbec nezaskočil. Tlak Kings ovšem ještě pokračuje!

55:36
    Po skrumáži za Allenovou svatyní sudí přerušili hru a před námi je nyní poslední komerční přestávka tohoto utkání.

55:26
    Kevin Shattenkirk už je zpět na ledě, Berglund navíc vyhodil puk znovu do bezpečí. Králům už na vyrovnání zbývá jen necelých pět minut.

55:01
    Paul Stastny poslal kotouč přes všechny čáry, to už se Shattenkirkův trest blíží ke svému konci.

54:19
    Kopitar nabil na modrou čáru Doughtymu a ti dva si poté kotouč ještě jednou vyměnili mezi sebou, načež přišla rána Drewa Doughtyho z levého kruhu, kterou ale Allen vyrazil!

53:23
    Kevin Shattenkirk (STL) vyfasoval dvě minuty za nedovolené bránění, Králové budou mít po komerční přestávce skvělou příležitost vyrovnat v přesilovce.

52:12
    Doughty ještě udržel Krále v útočném pásmu, už se hraje dlouho bez přerušení a především domácí by potřebovali vystřídat.