Montreal – Toronto 2:1 (kon.) | Detroit – Boston 0:1 (kon.) | New Jersey – Tampa 3:1 (kon.)
Philadelphia – Pittsburgh 4:5 (kon.) | St. Louis – Los Angeles 1:0 (kon.) | Arizona – Colorado 2:3 (kon.)
Minnesota – Dallas 4:0 (kon.) | Vancouver – Washington 2:5 (kon.) | San Jose – Nashville 4:1 (kon.)
Winnipeg – Buffalo 1:3 (kon.) | Carolina – Philadelphia 3:4 (kon.) | Detroit – Florida 2:5 (kon.)
NY Islanders – Toronto 5:1 (kon.)
Arizona Coyotes
2:3 (1:0, 0:1, 1:2)
Colorado Avalanche
Neděle 30.10.2016, 02:00 • Gila River Arena, Glendale • NHL

Z tohoto utkání je to vše, přeji Vám poklidný nedělní den. (04:54:36)

Československá stopa v utkání:
    Martin Hanzal (ARI) 0+1, 5 střel, čas na ledě 19:45
    Radim Vrbata (ARI) 1+0, 3 střely, čas na ledě 17:01.

1. Matt Duchene (COL) 2+0
    2. Radim Vrbata (ARI) 1+0
    3. Calvin Pickard (COL) 24 zák., 2 góly, 92,3%.

Vyhraná vhazování: 63% – 37%.

Je dobojováno! Kojoti se po šestizápasovém tripu konečně vrátili na domácí půdu, jenže své fanoušky druhou výhrou v řadě nepotěšili. Do šestadvacáté minuty to s šancemi Arizony přitom nevypadalo vůbec špatně, na Vrbatův gól ale odpověděl Duchene, jehož kolega Gabriel Bourque po další změně stran navíc využil přesilovku a dostal hosty do vedení. To osm minut před koncem ještě zdvojnásobil Matt Duchene a domácí po snížení Riedera už vyrovnat nestihli.

59:55
    Znovu to neudělal Ekman-Larsson vůbec dobře, v úplně posledních vteřinách se totiž rozhodl nahodit puk do rohu a tím znemožnil Arizoně nějak ohrozit Pickarda.

59:36
    Vrbata měl v levém kruhu zablokovanou cestu k brance, a tak se rovněž rozhodl pro přihrávku na Ekmana-Larssona, který ale znovu neprokázal své střelecké schopnosti a vypálil jen do mantinelu.

59:17
    Domi rozdal přihrávku na modrou čáru, ze které ale Ekman-Larsson nezamířil mezi tři tyče hostující klece.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

58:52
    Calvin Pickard zatím může být v klidu, po ofsajdu Kojotů se totiž vhazuje až ve středním pásmu.

58:44
    Louis Domingue prchl na domácí hráčskou lavici, Arizona se pokusí vyrovnat při hře v šesti proti pěti!

58:26
    Murphy se prezentoval tvrdým hitem, po kterém ale domácí přišli o útočné pásmo a zároveň o několik drahocenných vteřin.

57:50
    Mikko Rantanen si z osy hřiště nabruslil do pravého kruhu, odkud vystřelil přesně doprostřed Domingueova hrudníku.

57:27
    Martinook skončil u mantinelu na zádech, hlavní arbitři si však žádného faulu nevšimli a hra tedy plynule pokračuje útokem Colorada.

57:02
    Max Domi přejel útočnou modrou ještě před kotoučem a Radim Vrbata se tak ocitl v odpískaném postavení mimo hru.

56:34
    V závěru zápasu se nám tedy urodila velmi zajímavá zápletka, Kojoti mají na vyrovnání ještě poměrně dost času!
    55:56 Tobias RIEDER - 2:3

55:56
    Arizona právě vstřelila branku!
    Čtyři minuty před koncem třetí třetiny se Kojoti dostávají zpět do hry o body! Ekman-Larsson získal puk po Richardsonově vyhraném vhazování a chytrou přihrávkou vyslal do úniku TOBIASE RIEDERA, který jel Gelinasovi a z mezikruží poslal kotouč přesně pod víko. Asistence: Oliver Ekman-Larsson, Brad Richardson.

Michal Břuchanský

Branky a nahrávky: 15. Vrbata (Domi, Hanzal), 56. Rieder (Ekman-Larsson, Richardson) – 26. Duchene (Grigorenko, E. Johnson), 42. G. Bourque (MacKinnon, Barrie), 52. Duchene (Landeskog, Gelinas)

Arizona Coyotes: Domingue – Ekman-Larsson, Goligoski, Chychrun, C. Murphy, Connauton, Schenn – Vrbata, Hanzal, Domi – Duclair, Martinook, J. McGinn – Doan (C), Richardson, Rieder – White, Dvorak, Dauphin.
    Colorado Avalanche: Pickard – E. Johnson, Zadorov, Barrie, Wiercioch, Gelinas, Beauchemin – Iginla, Duchene, Landeskog (C) – Rantanen, MacKinnon, Grigorenko – Comeau, Söderberg, G. Bourque – Colborne, J. Mitchell, Martinsen.

Rozhodčí: Dwyer, Morton – Galloway, Gawryletz

Diváci: 13 533