Hr. Králové – Karviná | 3:4 (kon.) | | | Jablonec – Slavia | 0:0 (kon.) | | | Bohemians 1905 – Liberec | 2:1 (kon.) |
Dukla Praha – Plzeň | 0:1 (kon.) |
Everton – West Ham | 2:0 (kon.) | | | Southampton – Chelsea | 0:2 (kon.) |
Eibar – Villarreal | 2:1 (kon.) | | | Ath. Bilbao – Osasuna | 1:1 (kon.) | | | Real Betis – Espanyol | 0:1 (kon.) |
Las Palmas – Celta Vigo | 3:3 (kon.) |
Hoffenheim – Hertha | 1:0 (kon.) | | | Kolín nad Rýnem – Hamburg | 3:0 (kon.) |
Atalanta BC – Janov | 3:0 (kon.) | | | Crotone – Chievo | 2:0 (kon.) | | | Empoli – AS Řím | 0:0 (kon.) |
Lazio – Sassuolo | 2:1 (kon.) | | | AC Milán – Pescara | 1:0 (kon.) | | | Sampdoria – Inter | 1:0 (kon.) |
Nice – Nantes | 4:1 (kon.) | | | Rennes – Méty | 1:0 (kon.) | | | Marseille – Bordeaux | 0:0 (kon.) |
Slovan Bratislava – Podbrezová | 2:0 (kon.) | | | Prešov – Žilina | 1:1 (kon.) |
Slavia – Jablonec | 2:0 (kon.) | | | Karviná – Hr. Králové | 4:1 (kon.) | | | Č. Budějovice – Mladá Boleslav | 1:2 (kon.) |
Benátky n/J – Litoměřicko | 2:1 (6:5 po pen.) | | | Jirny – Písek | 3:0 (kon.) | | | Zápy – Olympia Radotín | 0:2 (kon.) |
Vel. Meziříčí – Zlín B | 4:4 (kon.) |
Slovan Bratislava U21 – B. Bystrica | 0:0 (kon.) | | | FC Košice – Lok. Košice | 1:0 (kon.) | | | Sereď – Šamorín | 1:0 (kon.) |
Martin – Trnava B | 2:2 (kon.) |
Zwolle – GA Eagles | 3:1 (kon.) | | | Feyenoord – Heerenveen | 2:2 (kon.) | | | Utrecht – Nijmegen | 1:1 (kon.) |
Den Haag – Alkmaar | 0:1 (kon.) |
Oostende – Standard | 3:1 (kon.) | | | Mechelen – Gent | 2:0 (kon.) | | | Mouscron – Kortrijk | 0:1 (kon.) |
Waasland-Beveren – Anderlecht | 2:1 (kon.) |
Arouca – Marítimo | 1:0 (kon.) | | | Rio Ave – Guimarães | 0:3 (kon.) | | | Braga – Belenenses | 2:1 (kon.) |
Austria – Sturm Graz | 2:0 (kon.) |
Ural – Groznyj | 1:4 (kon.) | | | Arsenal Tula – Ufa | 0:2 (kon.) | | | Zenit – Tomsk | 1:0 (kon.) |
Machačkala – FK Krasnodar | 0:0 (kon.) |
Cracovia – Jagiellonia | 1:3 (kon.) | | | Arka – Gdańsk | 1:1 (kon.) |
Midtjylland – Kodaň | 1:3 (kon.) |
po penal. (6:5)
SK Benátky nad Jizerou
2:1
(1:1)
FK Litoměřicko
Ondřej Nejedlo
Branky:
30. Knobloch, rozh. pen. Žaloudek – 15. Holub
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 1:3. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 8:18.
Rozhodčí: Grimm – Kříž, Šauflová
Diváci: 150
Karty: 56. Knobloch (BEN) – 48. Šimkovský (LTM), 84. J. Procházka (LTM), 87. Grunert (LTM)
Neproměněná penalta:
Penaltový rozstřel:
1. série:
0:1 Kabele (LTM)
1:1 Korec (BEN)
2. série:
1:2 Křeček (LTM)
2:2 Borovička (BEN)
3. série:
2:3 Grunert (LTM)
3:3 Horák (BEN)
4. série:
3:4 M. Procházka (LTM)
3:4 Knobloch (BEN)
5. série:
3:4 O. Kocourek (LTM)
4:4 Špilár (BEN)
6. série:
4:5 Šimkovský (LTM)
5:5 Sedláček (BEN)
7. série:
5:5 Suchý (LTM)
6:5 Žaloudek (BEN)
Střely na branku: 6:3. Střely mimo: 1:3. Rohy: 4:5. Ofsajdy: 3:1. Fauly: 8:18.
SK Benátky nad Jizerou:
Bojčuk – Jiránek (90+1. Korec), Jäger, Borovička, Horák – Šíma (85. Sudek), Knobloch, Žaloudek, Sedláček, J. Kocourek (68. Kamlach) – Synek (78. Špilár).
Náhradníci: Kamlach, Karásek, Špilár, Korec, Sudek, Lacek, Levíček
Trenér:
FK Litoměřicko: Měsíček – Suchý, J. Procházka, Šimkovský – Faust, Grunert, Hanuš, Kolmistr (46. Křeček), Holub (68. O. Kocourek) – Veselý (46. M. Procházka), Kabele.
Náhradníci: Šimeček, O. Kocourek, M. Procházka, Křeček, Větrovec, Barnat, Pechatý
Trenér:
Náhradníci: Kamlach, Karásek, Špilár, Korec, Sudek, Lacek, Levíček
Trenér:
FK Litoměřicko: Měsíček – Suchý, J. Procházka, Šimkovský – Faust, Grunert, Hanuš, Kolmistr (46. Křeček), Holub (68. O. Kocourek) – Veselý (46. M. Procházka), Kabele.
Náhradníci: Šimeček, O. Kocourek, M. Procházka, Křeček, Větrovec, Barnat, Pechatý
Trenér:
Rozhodčí: Grimm – Kříž, Šauflová
Diváci: 150
Rozhodující penaltu proměnil RADEK ŽALOUDEK.