Třinec – Sparta | 3:2 (kon.) | | | Zlín – Mladá Boleslav | 1:5 (kon.) | | | Chomutov – Litvínov | 2:4 (kon.) |
Liberec – Pardubice | 4:2 (kon.) | | | Olomouc – K. Vary | 3:0 (kon.) | | | Kometa Brno – Plzeň | 8:5 (kon.) |
Mountfield HK – Vítkovice | 2:1 (kon.) |
Montreal – Toronto | 2:1 (kon.) | | | Detroit – Boston | 0:1 (kon.) | | | New Jersey – Tampa | 3:1 (kon.) |
Philadelphia – Pittsburgh | 4:5 (kon.) | | | St. Louis – Los Angeles | 1:0 (kon.) | | | Arizona – Colorado | 2:3 (kon.) |
Minnesota – Dallas | 4:0 (kon.) | | | Vancouver – Washington | 2:5 (kon.) | | | San Jose – Nashville | 4:1 (kon.) |
Winnipeg – Buffalo | 1:3 (kon.) | | | Carolina – Philadelphia | 3:4 (kon.) | | | Detroit – Florida | 2:5 (kon.) |
NY Islanders – Toronto | 5:1 (kon.) |
Čeljabinsk – Novokuzněck | 2:0 (kon.) | | | Ufa – Novosibirsk | 6:0 (kon.) | | | Viťaz – Minsk | 9:6 (kon.) |
Znojmo – EC-KAC | 0:1 (kon.) |
Letňany – HC Litvínov | 6:1 (kon.) |
Mountfield HK – Kometa Brno | 1:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Č. Budějovice | 4:1 (kon.) | | | Zlín – Havířov | 4:2 (kon.) |
Tábor – Pardubice | 2:6 (kon.) | | | Liberec – Slavia | 6:1 (kon.) | | | Kobra – Kladno | 2:7 (kon.) |
HC Plzeň – Chomutov | 4:1 (kon.) | | | HC Litvínov – PZ Kladno | 5:2 (kon.) | | | Vítkovice – Poruba | 2:3 (kon.) |
Warriors Brno – Vsetín | 3:2 (kon.) | | | Žďár n/S – Jihlava | 1:5 (kon.) |
Poprad – Žilina | 1:4 (kon.) | | | Nové Zámky – Martin | 0:0 (odl.) | | | Lipt. Mikuláš – Trenčín | 4:2 (kon.) |
Banská Bystrica – Zvolen | 4:1 (kon.) |
Trnava – Skalica | 3:6 (kon.) |
Telč – Radomyšl | 4:5 (kon.) | | | Lev Benešov – Mělník | 5:1 (kon.) | | | Milevsko – Soběslav | 5:2 (kon.) |
TJ Sušice – Klatovy | 1:5 (kon.) | | | Žirovnice – Hluboká n.V. | 7:2 (kon.) | | | Nový Jičín B – Orlová | 3:6 (kon.) |
Bohemians – Žižkov Praha | 7:9 (kon.) | | | Slaný – V.Popovice | 4:1 (kon.) | | | Č. Krumlov – Veselí nLuž. | 4:3 (kon.) |
HC Vimperk – Strakonice | 1:3 (kon.) | | | Humpolec – Tábor B | 4:2 (kon.) | | | Nový Bydžov – HC Jičín | 5:6 (0:1 po s.n.) |
Hronov – Jaroměř | 4:1 (kon.) | | | Nová Paka – Třebechovice p. O. | 4:2 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Náchod | 2:1 (2:0 po s.n.) |
Světlá nS – Chrudim | 6:4 (kon.) | | | Hlinsko – BK Havlíčkův Brod B | 3:5 (kon.) | | | Česká Třebová – Litomyšl | 9:5 (kon.) |
Moravská Třebová – Polička | 7:3 (kon.) | | | Ledeč n. S. – Chotěboř | 5:6 (kon.) | | | Boskovice – Uh.Ostroh | 9:2 (kon.) |
Krnov – Wolves Č. Těšín | 5:4 (kon.) | | | Žabonosy – Mladá Boleslav B | 6:2 (kon.) | | | Rakovník – Králův Dvůr | 4:8 (kon.) |
Kroměříž – Rosice | 8:0 (kon.) | | | Vel. Meziříčí – Uničov | 2:3 (kon.) | | | VHK ROBE Vsetín B – Uh. Hradiště | 2:5 (kon.) |
Studénka – H. Benešov | 4:6 (kon.) | | | Gepardi Jablonec – HC Varnsdorf | 8:4 (kon.) |
Litoměřice – Kralupy n. Vltavou | 1:4 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Jindř. Hradec | 6:1 (kon.) |
Kadaň – Louny | 6:5 (kon.) |
Havířov – Uničov | 0:0 (zruš.) |
konec
HC Viťaz Moskevská oblast
9:6
(2:2, 3:1, 4:3)
HC Dinamo Minsk
Miroslav Skokan
Branky a nahrávky:
1. Makejev (A. Nikulin, Afinogenov), 3. Makejev (A. Nikulin, Afinogenov), 26. Kopejkin (Jeřábek), 29. Kempe (Kopejkin, Jeřábek), 35. Jeřábek (Šitikov, M. Aaltonen), 44. Afinogenov (A. Semjonov, Horák), 53. Jeřábek (M. Aaltonen, Kopejkin), 54. M. Aaltonen (Jeřábek), 60. Kokšarov – 7. Klinkhammer (Matěruchin, Ellison), 17. Stas (Linglet, Lisovec), 34. Ellison (Klinkhammer, S. Kosticyn), 47. Šinkevič (Stas, Linglet), 48. Šinkevič (Gragnani, An. Stěpanov), 55. Matěruchin (Lisovec)
Rozhodčí: Odins, Olenin – Shelyanin, Shikhanov
Diváci: 4560
Neproměněná penalta:
HC Viťaz Moskevská oblast:
Säteri (Saprykin) – Gimajev, Voronkov, A. Semjonov, Golovkov, Jeřábek, Katičev, Berďukov – Soloduchin, Horák, Šitikov – Afinogenov, A. Nikulin, Makejev – Kopejkin, Kempe, M. Aaltonen – Vyglazov, Cyganov, Kokšarov.
Náhradníci:
Trenér:
HC Dinamo Minsk: M. Karnauchov (Scrivens) – Šinkevič, Gragnani, Lisovec, Krajíček, Znacharenko – Kitarov, Linglet, Pavlovič – S. Kosticyn, Ellison, Klinkhammer – Matěruchin, Gavrus, Drozd – Stas, Kovyršin, An. Stěpanov – Karaban, Kulakov.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Dinamo Minsk: M. Karnauchov (Scrivens) – Šinkevič, Gragnani, Lisovec, Krajíček, Znacharenko – Kitarov, Linglet, Pavlovič – S. Kosticyn, Ellison, Klinkhammer – Matěruchin, Gavrus, Drozd – Stas, Kovyršin, An. Stěpanov – Karaban, Kulakov.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Odins, Olenin – Shelyanin, Shikhanov
Diváci: 4560
Jakub Jeřábek (CEC) 2 góly 3 asistence a 5 střel. (17:49:26)
Góly 9:6
Střely 22:31
Střely na bránu 16:10
Blokované střely 27:28
Hity 3:7
Fauly5:6
Trestné minuty 10:12