Mountfield HK – Kometa Brno 1:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Č. Budějovice 4:1 (kon.) | Zlín – Havířov 4:2 (kon.)
Tábor – Pardubice 2:6 (kon.) | Liberec – Slavia 6:1 (kon.) | Kobra – Kladno 2:7 (kon.)
HC Plzeň – Chomutov 4:1 (kon.) | HC Litvínov – PZ Kladno 5:2 (kon.) | Vítkovice – Poruba 2:3 (kon.)
Warriors Brno – Vsetín 3:2 (kon.) | Žďár n/S – Jihlava 1:5 (kon.)
Berani Zlín
4:2 (1:1, 3:0, 0:1)
AZ Havířov
Neděle 30.10.2016, 12:00ELIOD extraliga mladšího dorostu • 14. kolo

Zápas je u konce. Havířov sice dokázal ve třetí třetině snížit, ale na víc už to nestačilo. PSG Zlín ho tak v tabulce přeskočí a posune se na třetí místo. za Vítkovice. (14:07:59)

59:47

59:34
    Puk je opět u Štipčáka.Zlín navíc velmi dobře napadá rozehrávku.

59:07
    Další vyhození, Zlín už to pravděpodobně zvládne.

58:45
    Zatím to tak nevypadá, Zlín opět vyhazuje puk přes všechny čáry.

58:22
    Havířov se až nyní dostává k tlaku, podaří se jim snížit?

58:00
    Zlínu se daří držet hosty mimo třetinu, těm už moc času nezbývá.

57:47
    A ten asi bude hodně drtivý, za faul kolenem je vyloučen Jaroněk.

57:17
    Zlín se snaží rychle vrátit si náskok. Havířov se však zatím dobře brání a nadechuje se k závěrečnému tlaku.

56:37
    Havířov právě vstřelil branku!
    Tak přeci jen hosté snižují. Z pravé strany střílel VOJTĚCH PINDEL, který překvapil Lekeše. Havířov se tak dostává na rozdíl dvou branek. Pravděpodobně nás tak čeká zajímavý konec utkání.

56:29
    A další vyhození.

56:05
    Až nyní se daří domácímu týmu vyvést puk.

55:32
    Lekeš dnes ovšem chytá parádně, poradil si se střelou od modré i s následnou dorážkou. Havířov má však stále tlak.

55:16
    Havířov čeká možná poslední šance, jak se dostat zpátky do utkání, také to tak vypadá. Hosté se rychle snaží přesilovou hru využít.

54:55
    Vyloučení v týmu PSG Zlín (Hrazdira – 2 min., podražení).

54:07
    Do konce utkání nám zbývá nějakých šest minut, tempo hry trochu opadlo, ale stále je vidět hodně střetů a dohrávaných soubojů.

53:23
    A tak se před Lekešem objevili hostující hráči, kteří však neuspěli. Vybojovali alespoň vhazování po jeho pravici.

53:03
    Zlín je sice opticky lepším celkem, ale k žádné větší akci to zatím nevede.

Michal Janoštík

Branky a nahrávky: 8. Handl, 22. Podešva (Jaroněk, Sebera), 26. Weintritt (Prchal), 40. Severa (Dřímal) – 18. Dufek (Grygar, Pavelek), 57. Pindel

Berani Zlín: Lekeš (Horák) – Havlík, Suhrada, Uhříček, Holík, Talafa, Jaroněk, Riedl, Prchal, Prokeš – Sebera, Bachánek, Podešva, Handl, Kozubík, Dřímal, Hrazdira, Weintritt
    AZ Havířov: Šembera (40. Štipčák) – Koubek, Frančiak, Thiel, grygar, Hrček, Macurák, Pavelek – Bláha, Čienčala, Tomeček, Wawrzckiewicz, Backa, Dufek, Pindel, Szturc, Byčkov, Čempel, Revaj

Rozhodčí: Smilek – Blaha, Kučera