NY Rangers – St. Louis 5:0 (kon.) | Columbus – Dallas 3:2 (po pr.) | NY Islanders – Tampa 1:6 (kon.)
Florida – Boston 1:2 (kon.) | Toronto – Edmonton 3:2 (po pr.) | Ottawa – Carolina 2:1 (po pr.)
Minnesota – Buffalo 1:2 (kon.) | Winnipeg – Washington 2:3 (kon.) | Chicago – Calgary 5:1 (kon.)
Colorado – Nashville 1:5 (kon.) | Arizona – San Jose 3:2 (kon.) | Los Angeles – Anaheim 0:4 (kon.)
Toronto Maple Leafs
3:2 (1:1, 1:0, 0:1 - 1:0)
Edmonton Oilers
Středa 02.11.2016, 00:35 • Air Canada Centre, Toronto • NHL
    Uhlídal McDavida a rozhodl. Kadrimu se zápas proti Oilers povedl.

Ode mě je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost a u NHL zase někdy napočtěnou! (03:26:43)

3. Connor Brown (TOR) 0+1

Utkání je u konce. Toronto se raduje z výhry nad Edmontonem díky brance Nazema Kadriho ve dvanácté sekundě prodloužení!

Domácí celek do utkání vletěl lépe a po zaváhání obrany se dostal do vedení díky Nazemu Kadrimu. Následně byli Oilers lepším celkem, ale k vyrovnání došlo až v poslední minutě, kdy skóroval po zaváhání Andersena Anton Lander.

Jedinou branku ve druhé části hry zaznamenali hokejisté Toronta. Ben Smith se prosadil po ideálním pasu od Nikity Sošnikova. Do třetí třetiny se šlo za stavu 2:1 pro Maple Leafs.

Třetí třetina poté nabídla jedinou branku, kterou dal v polovině třetiny Darnell Nurse. Utkání následně dospělo do prodloužení, kde již ve dvanácté sekundě rozhodl Nazem Kadri.

Střely na branku: 31:46

60:12 Nazem KADRI - 3:2

60:12
    Toronto právě vstřelilo branku!
    Tak to bylo opravdu hodně rychlé! Hned po dvanácti sekundách se do útoku dostal NAZEM KADRI, jenž přebruslil bránícího Connora McDavida, udělal kličku Talbotovi a zakončil svojí kličku v druhou branku utkání! Asistence: Morgan Rielly.

60:01

Třetí třetina je u konce. Domácí celek nedokázal udržet vedení a hosté se tak díky brance Darnella Nurse dočkali vyrovnání. Následuje tedy prodloužení tří hráčů proti třem.

Střely na branku: 30:46

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:50
    Hosté mohli rozhodnout. Nugent-Hopkins byl sám před brankou, ale přihrávka k němu nakonec nedoputovala.

59:07
    Až z toho byla akce. Z úhlu zakončoval jeden z hostujících hokejistů, který ovšem nedokázal překonat pozorného Andersena v brance.

58:54
    Toronto aktuálně vyhodilo kotouč na zakázané uvolnění, a tak se bude šestašedesát sekund před koncem třetí třetiny vhazovat před Andersenem.

58:46
    Třetí třetina se jen dohrává. Toronto mohlo zaútočit, ale raději se šetřilo. Nebo alespoň mně to tak přišlo.

57:56
    Jeden z obránců Toronta dlouho míchal s kotoučem za brankou a svůj celek do útoku neposlal. Torontu jeden bod k uspokojení nejspíše stačí.

57:18
    Edmonton je sice stále u puku, ale do útoku se nežene tak vehementně, jak v předchozích minutách. Každá chyba aktuálně rozhodne.

David Panuška

Branky a nahrávky: 2. Kadri (Co. Brown, R. Polák), 24. Ben Smith (Sošnikov, M. Martin), 61. Kadri (Rielly) – 20. Lander (Pitlick, Letestu), 49. Nurse (Nugent-Hopkins)

Toronto Maple Leafs: Andersen – N. Zajcev, Rielly, C. Carrick, Marinčin, R. Polák, Gardiner – W. Nylander, Matthews, Hyman – Marner, Bozak, J. van Riemsdyk – Komarov, Kadri, Co. Brown – Sošnikov, Ben Smith, M. Martin.
    Edmonton Oilers: Talbot – A. Larsson, Klefbom, Russell, Sekera, Benning, Nurse – Eberle, McDavid, Lucic – Puljujärvi, Draisaitl, Maroon – Kassian, Nugent-Hopkins, Pouliot – Pitlick, Letestu, Lander.

Rozhodčí: Rank, St.Lauren – Brisebois, Kovachik

Diváci: 19 687