NY Rangers – St. Louis 5:0 (kon.) | Columbus – Dallas 3:2 (po pr.) | NY Islanders – Tampa 1:6 (kon.)
Florida – Boston 1:2 (kon.) | Toronto – Edmonton 3:2 (po pr.) | Ottawa – Carolina 2:1 (po pr.)
Minnesota – Buffalo 1:2 (kon.) | Winnipeg – Washington 2:3 (kon.) | Chicago – Calgary 5:1 (kon.)
Colorado – Nashville 1:5 (kon.) | Arizona – San Jose 3:2 (kon.) | Los Angeles – Anaheim 0:4 (kon.)
Florida Panthers
1:2 (0:1, 0:1, 1:0)
Boston Bruins
Středa 02.11.2016, 00:30 • BB&T Center, Sunrise • NHL

Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji vám za pozornost a přeji hezký den. (03:35:38)

Dnešní utkání sledovalo 13 808 diváků.

Boston tedy nakonec přežil dechberoucí závěr utkání. Jeho vítězství se ovšem nerodilo lehce – do vedení jej poslal ve čtvrté minutě úspěšným trestným střílením Brad Marchand, v první třetině to ale bylo ze střeleckých pokusů Bruins vše – hosté posledních šestnáct minut první části domácího brankáře Luonga ani jednou neohrozili. Ve druhé třetině pak Bruins přidali na tempu a odměnou jim byl velmi šťastný gól Dominica Moorea v oslabení. Třetí třetina byla zřejmě nejvyrovnanějších ze všech, definitivní rozhodnutí měli na hokejkách Marchand s Krejčím, oba ale mířili do brankové konstrukce a tak přišlo varování v podobě prvního ligového gólu Denise Malgina. Od Panthers to ale bylo vše – domácí nevyužili ani sedmou přesilovou hru a dva body si tak do Massachusetts vezou hosté.

59:58
    Yandle byl mohutně vyzýván ke střele, nakonec to zkusil, ale trefil jen před sebou klečícího protihráče.

59:52
    Panthers sbírají puk u hrazení.

59:38
    Smith to zkoušel po Ekbladově přihrávce z velkého úhlu a minul.

59:19
    Bojuje se v rohu obranné třetiny Bruins.

59:05
    Domácí opět stáhli brankáře na střídačku.

58:58
    Nepodařilo se jim ale vystřelit a Ekblad nakonec musel rychle k hrazení, protože Moore chtěl poslat puk do středního pásma. Kotouč se následně ocitl mimo hrací plochu a vhazuje se u obranné modré Bruins, Luongo je zpátky v brance.

58:51
    Panthers se podařilo vyhrát vhazování.

58:47
    Teď si vybírá oddechový čas zase hostující kouč Claude Julien.

58:47
    Hra je ovšem přerušena a Luongo je zpátky na střídačce.

58:40
    McQuaidův trest vyrpšel, domácím zbývá osmdesát vteřin.

58:32
    Bergeron vyhrál buly a Bruins poté ihned vyhodili.

58:29
    Carlo při snaze vyhodit trefil Barkovovu hokejku, od které puk směřoval do ochranné sítě. Luongo se vrací do branky, vhazuje se u útočné modré Panthers.