NY Rangers – St. Louis 5:0 (kon.) | Columbus – Dallas 3:2 (po pr.) | NY Islanders – Tampa 1:6 (kon.)
Florida – Boston 1:2 (kon.) | Toronto – Edmonton 3:2 (po pr.) | Ottawa – Carolina 2:1 (po pr.)
Minnesota – Buffalo 1:2 (kon.) | Winnipeg – Washington 2:3 (kon.) | Chicago – Calgary 5:1 (kon.)
Colorado – Nashville 1:5 (kon.) | Arizona – San Jose 3:2 (kon.) | Los Angeles – Anaheim 0:4 (kon.)
Colorado Avalanche
1:5 (1:2, 0:1, 0:2)
Nashville Predators
Středa 02.11.2016, 02:00 • Pepsi Center, Denver • NHL

To je ode mě z tohoto zápasu vše, přeji Vám pěkné ráno, a u dalších zápasů NHL se zase budu těšit, na shledanou. (05:06:25)

Dnešní utkání sledovalo 12 142 diváků.

Dnešní zápas je za námi a můžeme konstatovat, že skončil poměrně překvapivě. Colorado rozhodně vstupovalo do utkání s lepší formou, ale na druhou stranu, asi byla jen otázka času, kdy Nashville, který se na začátku sezony trápil, dokáže naplno využít svůj potenciál. Stalo se to právě dnes. Colorado ještě dokázalo držet krok s Predators v první třetině, v té druhé začalo ztrácet kontrolu a v třetině třetí jej Nashville už dorazil.

Za klíčový okamžik utkání asi můžeme označit situaci za stavu 3:1 pro Nashville ve třetí třetině, kdy byl Rinne mimo bránu a Martinsen měl velkou šanci snížit na 2:3, jenže skvělý blok, a vlastně brankářský zákrok, předvedl James Niel. No a poté se rychle dvakrát prosadili Predatord a bylo hotovo.

59:35
    Oba týmy už vědí, jak utkání dopadne, žádnou velkou akci už na ledě nevidíme.

58:29
    Ryan Ellis prozkoušel Varlamova, ten šestý gól zatím nedovolil.

58:13
    Johansen ještě pozdržel svou střelu a dostal se více na osu hřiště, ale následně minul.

57:39
    Nashville se znovu ubránil, tohle oslabení už asi zvládne.

57:00
    Rantanenovu střelu zblokoval P. K. Subban a Nashville se osvobozuje.

55:44
    Nechtěně zasáhl vysokou holí James Neal jednoho z hostujících hráčů a musí na trestnou lavici.

55:30
    Bude se vylučovat, Colorado má výhodu. Varlamov je na střídačce.

53:48
    A ještě Arvidssonova střela záúěstím, Varlamov byl připraven.

53:41
    Josiho střela minula svůj cíl. Vypadá to, že Preds stále nemají dost.
    53:18 Craig SMITH - 1:5

53:18
    Nashville právě vstřelil branku!
    Vypadá to, že je po zápase. Skvělou individuální akci předvedl CRAIG SMITH, který se nádherně prosmýkl podél mantinelu do útočného pásma a pak překonal Varlamova ranou, z pohledu střelce, do pravého růžku branky. Bez asistence.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 6. Iginla (Duchene, Landeskog) – 1. C. Smith (Ribeiro), 18. Irwin (Neal, Forsberg), 32. Johansen (Fisher, Forsberg), 53. Josi (Johansen), 54. C. Smith

Colorado Avalanche: Varlamov – E. Johnson, Zadorov, Barrie, Wiercioch, Gelinas, Beauchemin – Iginla, Duchene, Landeskog (C) – Rantanen, MacKinnon, Grigorenko – Comeau, Söderberg, R. Bourque – Colborne, J. Mitchell, Martinsen.
    Nashville Predators: Rinne – P. K. Subban, Ekholm, Ellis, Josi, Y. Weber, Irwin – Neal, Johansen, Forsberg – Arvidsson, Fisher (C), Järnkrok – C. Smith, Ribeiro, C. Wilson – Watson, Sissons, Bass.

Rozhodčí: Jake Brenk, Brad Watson – Scott Driscoll, Mark Wheler

Diváci: 12 142