Michalovce – Trnava 2:1 (kon.) | Prešov – Topoľčany 7:4 (kon.) | Detva – Spišská N. Ves 5:2 (kon.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
2:1 (1:1, 0:0, 1:0)
HK Gladiators Trnava
sk Středa 02.11.2016, 17:00 • Zimný štadión Michalovce • 1. liga (SR) • 18. kolo

Michalovciam na dnešné víťazstvo stačili dva góly. Hosťujúci brankár kryl ďalších 46 striel a dlho držal svojmu tímu nádej na body, ale Trnave sa ani v záverečnej power-play nepodarilo vyrovnať a z východu tak odchádzajú po veľmi tesnej prehre naprázdno.
    Strely na bránu v tretej tretine 17:13, celkove 48:34. Ďakujeme za pozornosť. (19:12:31)

58:24
    Michalovce si berú oddychový čas.

57:48
    Trnava si berie oddychový čas. Martin Juríček ostáva na striedačke a hostia sa pokúsia o vyrovnanie v šiestich.

57:36
    Trnava sa ubránila aj tomuto oslabeniu.

Dnešné stretnutie sleduje 700 divákov.

55:36
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Mihalko – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

53:22
    Dukla Michalovce dala gól!
    RADOVAN CÚTT posúva domácich opäť bližšie k trom bodom!
    Asistencie: Marcel Baláž a Daniel Hančák.

47:44
    Michalovce nevyužili ani túto presilovku.

45:44
    Vylúčenie v tíme HK Gladiators Trnava (Bohucký – 2 min., faul lakťom).

40:01
    Začala sa tretia tretina.

V druhej tretine sme gól nevideli, oba tímy mali dvakrát šancu vo výhode o jedného hráča. Strely na bránu v druhej tretine 19:13, priebežne 31:21.