Astana – Olympiakos 1:1 (kon.) | Fenerbahce – Manchester Utd. 2:1 (kon.) | Zorja Luhansk – Feyenoord 1:1 (kon.)
APOEL – Young Boys 1:0 (kon.) | Qäbälä – Saint-Étienne 1:2 (kon.) | Anderlecht – Mohuč 6:1 (kon.)
Zenit – Dundalk 2:1 (kon.) | Maccabi Tel Aviv – Alkmaar 0:0 (kon.) | Austria – AS Řím 2:4 (kon.)
Ath. Bilbao – Genk 5:3 (kon.) | Sassuolo – Rapid 2:2 (kon.) | Astra Giurgiu – Plzeň 1:1 (kon.)
Ajax – Celta Vigo 3:2 (kon.) | Panathinaikos – Standard 0:3 (kon.) | Gent – Šachtar 3:5 (kon.)
Braga – Konyaspor 3:1 (kon.) | Schalke – FK Krasnodar 2:0 (kon.) | Nice – Salzburg 0:2 (kon.)
Fiorentina – Liberec 3:0 (kon.) | PAOK – Karabach 0:1 (kon.) | Sparta – Beer Ševa 2:0 (kon.)
Southampton – Inter 2:1 (kon.) | Curych – FCSB 0:0 (kon.) | Villarreal – Osmanlispor 1:2 (kon.)
SC Braga
3:1 (2:1)
Konyaspor
Čtvrtek 03.11.2016, 21:05 • Estádio AXA, Braga (kapacita: 30.286 diváků) • Evropská liga • 4. kolo

To je ode mne pro dnešek vše, na počtenou. (23:09:53)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 8:4. Rohy: 4:4. Ofsajdy: 0:3. Fauly: 18:18.

Je konec, hosté nedokázali využít nabídnuté šance, když hráli proti oslabenému soupeři. Poté ve druhé půli v 54. minutě uviděl svou druhou žlutou kartu a následně také červenou Skubič, což počet hráčů na hřišti vyrovnalo. Ani jednomu celku se v druhé půli nedařilo prosadit, nakonec až v sedmé minutě nastavení pečetil vítězství domácích trefou do odkryté branky Horta.

90+7
    90+7. Ricardo HORTA - 3:1

90+7
    Braga právě vstřelila branku!
    Domácí pečetí své vítězství, když získali u vlastní branky míč a s ním se vydal RICARDO HORTA směrem k prázdné brance Konyasporu, ani rychle vracející se obránce už mu nestihl zabránit v zakončení a on poslal míč do odkryté branky. Asistence: Pedro Tiba.

90+6
    Na rohový kop hostů vybíhá do pokutového území soupeře i gólman Kirintili.

90+6
    Žlutou kartu dostává Pedro Tiba (SC Braga).

90+5
    Dorážka domácích z malého vápna na branku neprošla.

90+5
    Horta vystihl přihrávku Konyasporu a vyráží do rychlého útoku po levé straně.

90+4
    Braga kombinovala na útočné polovině, poté z pravé strany zbytečně ale odevzdala velice nepřesnou nahrávkou míč.

90+3
    Střelecký pokus domácích z levé strany končí mimo branku, Kirintili rychle posílá míč výkopem až na polovinu hrací plochy.

90+2
    S šancemi Konyasporu na vyrovnání to nevypadá dobře, domácí si stále vedení hlídají.

90+1
    Po dlouhém nákopu budou z pravé strany vhazovat hosté.

90
    Probíhá poslední minuta základní hrací doby a u míče je Braga, nastavovat se bude nastavovat pět minut nad rámec.

89
    Z velkého vápna se ke střele z první dostal Milošević, ale drží se za hlavu, jelikož přestřelil branku.

88
    Centr z levé strany v podání Konyasporu odvrací domácí do autu.

87
    Zápas míří do samotného závěru, u balónu je Braga, která si zatím hlídá své těsné vedení.

86
    Po rohovém kopu se ke střele dostal Findikli, ale ta nedoputovala až na branku, jelikož byla sražena.

Adam Joska

Branky: 34. Velázquez (W. Eduardo), 45+1. W. Eduardo (R. Horta), 90+7. R. Horta (Tiba) – 30. Rangelov (Milošević)

Karty:   29. Mauro (BRG), 90+6. Tiba (BRG) – 41. Hadžiahmetović (KOY), 45+2. Kirintili (KOY), 53. Rangelov (KOY), 81. Camdali (KOY)   38. Mauro (BRG) – 54. Skubič (KOY)

SC Braga: Magalhães – Goiano, Velázquez (73. Alan), Rosić, Baiano – R. Horta, Mauro (C), N. Vukčević – Fonte (43. Tiba), Ah. Hassan, W. Eduardo (70. Santos).
    Náhradníci: Marafona – Alan, Ó. Benítez, Tiba, Santos, Stoiljković, Djavan.

Konyaspor: Kirintili – Skubič, Ali Turan (C) (46. Camdali), Bardakci, Uslu – Meha, Findikli, Jønsson, Hadžiahmetović (46. Sahiner) – Rangelov (76. Bajić), Milošević.
    Náhradníci: Tarakci – Ay, Sahiner, Camdali, Bajić, Sönmez, Hora.

Rozhodčí: Tudor – Marinescu, Urzica