TOMÁŠ KLIMENTA navyšuje rychlým gólem skóre na 3:5.

Ve velké šanci Mallet!

43:44
    Hanzl od modré z první pálil na Sejpala, ten kotouč vyrazil na mantinel a hra pokračuje.

41:40
    A mohlo být srovnáno. Sejpal vyrazil střelu před sebe a toho hned využil David Voženílek, který se snažil kotouč dorazit do branky.

40:43
    Kozlové právě vstřelili branku!

Kozlové v úvodu třetiny snižují skóre na 3:4. JOSEF MALÝ prostřelil Martina Sejpala přesně mezi betony.

Asistence: Lukáš Skokan

40:01

Druhá třetina skončila vítězstvím hostí 0:1. O branku se postaral LUKÁŠ NAHODIL. Poslední část utkání začne přibližně v 18:58.

40:00

39:56
    Ondřej Panna rozduněl Koutského betony.

39:00
    Probíhá poslední minuta druhé třetiny.

38:03
    Den otevřených dveří v kolínské obraně využil Tomáš Klimenta, ale branku Koutského přestřelil.

36:31

LUKÁŠ NAHODIL zvyšuje svou brankou vedení Pardubic na 2:4.

Asistence: Hynek Zohorna.

Tereza Nedbalová

Branky a nahrávky: 8. Voženílek Marek (Zumr), 14. Malý, 41. Malý (Skokan) – 11. Faltys, 18. Panna (Zohorna), 20. Mallet (Havlík), 37. Nahodil (Zohorna), 46. Klimenta (Kaut), 53. Ovčačík (Nahodil)

SC Marimex Kolín: Koutský (Březina Martin) – Hanzl, Nedbal, Voženílek Marek, Skokan, Barták, Havelka, Březina Marek, Rudy, Kozák, Krajňák, Kadlec st. "A", Malý "C", Zumr, Černým, Pipek, Semirád, Jelínek, Kadlec ml., Hoskovec, Voženílek David
    HC Dynamo Pardubice: Sejpal (Jánský) – Kučera, Havlík, Bokroš, Ovčačík, Faltys, Zukal, Mallet, Panna, Klimenta, Bárta, Nahodil, Zohorna, Rohlík, Martinec, Kaut

Rozhodčí: Špringl R. – Špringl P., Tasch