Slovensko
5:4 (1:1, 2:0, 1:3 - 0:0)
Německo
sk Čtvrtek 03.11.2016, 13:30Družba Cup U18

Slovensko vo svojom prvom zápase turnaja zvíťazilo nad rovesníkmi z Nemecka pomerom 5:4 po samostatných nájazdoch. Ďalší zápas čaká zverencov trénera Javorčíka už zajtra o 13:30 proti Dánsku. S týmto konštatovaním sa s vami pre dnešok lúčime a ďakujeme za pozornosť. (16:01:32)

65:00
    V samostatných nájazdoch zvíťazil tím Slovensko.
    Autorom víťazného gólu je PATRIK HREHORČÁK.

3. série
    2:1
    Nemecký hráč s číslom 11 musel dať gól, ale nepodarilo sa mu to! Slovensko sa stáva víťazom tohto zápasu!

2. série
    2:1
    Patrik HREHORČÁK zvolil prudkú ranu ponad padajúceho gólmana a bol úspešný. Slovensko ide do vedenia 2:1.

2. série
    1:1
    Nemec s číslom 16 premieňa!

1. série
    1:0
    Jakub KÖVÉR si položil gólmana a posiela Slovensko do vedenia 1:0.

1. série
    0:0
    Ako prvý to skúsil Nemec s číslom 17, ale trafil iba lapačku nášho gólmana.

Samostatné nájazdy začínajú.

Mimoriadne vypäté predĺženie o víťazovi nerozhodlo a po krátkej úprave ľadovej plochy budú nasledovať samostatné nájazdy.

65:00
    Predĺženie sa skončilo.

64:40
    Slovensko sa s vypätím všetkých síl dokázalo ubrániť. Naši chlapci čelili naozaj obrovskému náporu, ale napokon ho obetavo zvládli.

63:54
    Nemci sa držia pred bránkou SLovenska a predvádzajú tam skvelý kolotoč prihrávok. Náš tím zatiaľ odoláva.

63:23
    Nemecko hrá v plnom počte, začína sa jeho skrátená presilovka.

62:40
    Pomer síl na ľadovej ploche sa vyrovná. Na dve minúty odchádza na trestnú lavicu za podrazenie Michal Ivan.

62:40
    Nemecko stále predvádza obetavý výkon a výborne sa bráni. Naši chlapci nedokážu nebezpečenšje pohroziť.

62:00
    Slovensko sa drží usadené v útočnom pásme a páli z každej možnej pozície, ale Nemci sa obetavo bránia.

61:23
    Jeden z Nemcov sa previnil nedovoleným zákrokom a smeruje na trestnú lavicu. Slovensku bude hrať vo štvorici proti trom súperom.

61:05
    Našim chlapcom sa podarilo upokojiť hru a puk podržali za svojou bránkou. Predĺženie je mimoriadne napínavé.

Veronika Pancuráková

Branky a nahrávky: 15. Krivošík (Liška), 34. Kövér (Žiak, Kelemen), 37. Majerík (Stacho), 60. Žiak (Hrehorčák, Liška), rozh. náj. Hrehorčák – 11. 11 (16, 17), 42. 14 (10), 53. 18 (17, 16), 58. 16 (17, 14)