NY Islanders – Philadelphia 2:3 (0:1 po s.n.) | Buffalo – Toronto 1:2 (kon.) | NY Rangers – Edmonton 5:3 (kon.)
Washington – Winnipeg 4:3 (po pr.) | Tampa – Boston 3:4 (1:2 po s.n.) | Ottawa – Vancouver 1:0 (kon.)
Florida – New Jersey 4:3 (po pr.) | Chicago – Colorado 4:0 (kon.) | Dallas – St. Louis 6:2 (kon.)
Arizona – Nashville 3:2 (2:0 po s.n.) | Los Angeles – Pittsburgh 3:2 (po pr.) | San Jose – Calgary 2:3 (kon.)
New York Rangers
5:3 (1:1, 1:1, 3:1)
Edmonton Oilers
Pátek 04.11.2016, 00:10 • Madison Square Garden, New York • NHL
    Edmonton se držel dlouho, nakonec ale utrpěl třetí prohru v řadě.

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji dobrou noc a u dalších on-line přenosů na shledanou. (02:55:58)

ČESKOSLOVENSKÁ STOPA V UTKÁNÍ

Andrej Sekera (EDM) 0+1, 0 střel, čas na ledě 18:32

TŘI HVĚZDY UTKÁNÍ

1. Kevin Hayes (NYR) 1+2
    2. Michael Grabner (NYR) 1+1
    3. J.T.Miller (NYR) 1+1

Právě skončilo utkání mezi New Yorkem Rangers a Edmontonem Oilers. Po dvou třetinách bylo skóre nerozhodné 2:2 a šlo se do závěrečné části. Tam šli znovu do vedení hosté, když se těsně po vypršení přesilové hry prosadil Adam Larsson. O pár okamžiků později ji bylo vyrovnáno. Jesper Fast totiž šikovně tečoval střelu Pirriho. Když už to vypadalo na prodloužení, tak si v 59. minutě vzal slovo Rick Nash, který z předbrankového prostoru svou dorážkou strhl poprvé v zápase misky vah na stranu Rangers. Hosté to posléze zkoušeli bez brankáře, ale jejich risk záhy potrestal J.T.Miller, jenž z vlastního pásma trefil prázdnou bránu Edmontonu a rozhodl tak o výhře svého týmu v poměru 5:3.

59:42
    Pitlick si ještě připisuje jednu střelu do zápasových statistik a utkání pomalu končí.

59:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí části a nejspíš i celého utkání.
    58:56 J. T. Miller - 5:3

58:56
    Rangers právě vstřelili branku!
    A je rozhodnuto! Pár okamžiků po brance Ricka Nashe se New York prosazuje znovu. J.T.MILLER totiž z vlastní třetiny o mantinel trefuje prázdnou klec Edmontonu a definitivně pečetí vítězství svého týmu. Asistence: Nick Holden, Kevin Hayes.

58:49
    Talbot je na střídačce a hosté to zkoušejí v šesti lidech v poli.
    58:39 Rick NASH - 4:3

58:39
    New York se ujímá poprvé v zápase vedení a je velmi blízko vítězství. Skvělou práci odvedl v rohu Zuccarello, který vybojoval kotouč. Ten se poté dostal na modrou, odkud vypálil Holden, jehož projektil Talbot vyrazil a odražený puk si našel RICK NASH, jenž jej dopravil do sítě. Asistence: Nick Holden, Derek Stepan.

57:17
    Postavení mimo hru na straně Edmontonu. Vhazování ve středním pásmu.

56:46
    Sekera dostal puk do jízdy, ale jeho střela byla hodně nepřesná.

55:40
    McDavidova střela minula bránu Rangers. Lundqvist se za ní jen ohlédl.

55:19
    Talbot ladně máchl lapačkou, čímž zneškodnil střelu Grabnera. Po reklamní pauze se bude vhazovat v útočném pásmu New Yorku.

54:21

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 9. K. Hayes (Grabner, Skjei), 36. Grabner (J. T. Miller, K. Hayes), 50. Fast (Pirri, Skjei), 59. Rick Nash (Holden, Stepan), 59. J. T. Miller (Holden, K. Hayes) – 7. Nugent-Hopkins (McDavid, Eberle), 31. Maroon (Puljujärvi), 49. A. Larsson (Sekera, Letestu)

New York Rangers: Lundqvist – Girardi, McDonagh (C), Holden, M. Staal, Klein, Skjei – Zuccarello, Zibanejad, Kreider – Rick Nash, Stepan, Vesey – J. T. Miller, K. Hayes, Grabner – Fast, Pirri, Bučněvič.
    Edmonton Oilers: Talbot – Klefbom, A. Larsson, Russell, Sekera, Benning, Nurse – Eberle, McDavid (C), Lucic – Puljujärvi, Draisaitl, Maroon – Kassian, Nugent-Hopkins, Pouliot – Pitlick, Letestu, Lander.

Rozhodčí: Kozari, Rank – Murray, Murphy

Diváci: 18 006