Granada – La Coruňa 1:1 (kon.) | Real Sociedad – Atlético 2:0 (kon.) | Osasuna – Alavés 0:1 (kon.)
Las Palmas – Eibar 1:0 (kon.)
Granada CF
1:1 (0:0)
Deportivo La Coruňa
Sobota 05.11.2016, 13:00 • Estadio Nuevo Los Cármenes, Granada • Španělská LaLiga • 11. kolo

Dnešní utkání je u konce! Granada vybojovala s Deportivem La Coruňa bod za remízu 1:1.

První poločas příliš fotbalové krásy nenabídl. O první rozruch na Estadio Nuevo Los Cármenes se postaral v polovině poločasu Agbo, který spadl ve vápně, avšak po tomto souboji se penalta nepískala. V závěru se dostal Andreas Pereira do obrovské šance, ze které však první branka nepadla.

Ve druhém poločase se dostali do vedení hosté, když z rychlého protiútoku udeřil Florin Adone, který zaznamenal první branku v dresu Deportiva. Granada následně byla aktivnějši, avšak měla inkasovat podruhé, avšak Babelův gól byl chybně neuznán. Chvilku poté srovnal David Lombán, když dorazil míč před brankou. Branka byla následně uznána jako vlastní brankáři Tytońovi. V závěru mělo ještě Deportivo velkou šanci, avšak střelu Babela zlikvidoval výborný Ochoa!

To je z mé strany vše a u dalšího textového přenosu se na vás budu těšit brzy nashledanou! (14:57:55)

90+5

90+4
    V samotném závěru vybojovali hosté rohový kop, kterého se zhostil Guilherme, avšak jeho centr obrana Granady dokázala odvrátit.

90+3
    Teď jsem to zakřikl, neboť o pár sekund později zahrozil obránce Lombán, který hlavičkoval po centru Sampera, avšak jeho hlavička mířila mimo tři tyče!

90+2
    Domácí celek je v závěru dnešního utkání velmi aktivní a svého soupeře tlačí, nicméně zatím se stále nemůže dostat do nějaké větší příležitosti!

90+1
    Hlavní rozhodčí nastavuje celkem čtyři minuty nad rámec základní hrací doby!

90
    Granada postupovala do dalšího zajímavého protiútoku, nicméně ten zastavil pomezní rozhodčí, který odmával ofsajd, ve kterém se nacházel Kravec!

89
    Do pokutového území dostal centr Barra, který si míč zpracoval a následně poslal míč před branku. Obránce Arribas však dokázal míč před nabíhajícím Pereirou míč odkopnout!

88
    Cuenca se pokoušel proniknout vpřed po pravé straně, nicméně jeho průnik dokázal zastavit pozorný obránce Luisinho!

87
    Střídání v týmu Deportivo La Coruňa: ze hřiště odchází Celso Borges, přichází Fayçal Fajr.

86
    Po rohovém kopu Guilhermeho se dostal k hlavičce Arribas, jehož pokus však letěl nad branku domácího celku.
    85. Ochoa vytáhl parádní zákrok

85
    Teď se vyznamenal Ochoa, který dokázal zlikvidovat velkou šanci domácího celku! Do pokutového území dostal přihrávku Babel, avšak jeho střelu mířenou k tyči mexický brankář vyrazil na roh!

84
    Do pokutového území dostal přihrávku Cuenca, který se však nacházel zády k brance, a tak zanedlouho o míč přišel!

83
    Hostující Deportivo si mohlo bleskově vzít vedení zpět na svou stranu! Gama se dostal z hranice vápna ke střele, avšak Ochoa dokázal zasáhnout!
    81. Przemyslaw TYTOŃ (vlastní) - 1:1

81
    Granada právě vstřelila branku!
    Domácí celek zcela zaslouženě srovnává! Po rohovém kopu se k hlavičce dostal Barral, jehož pokus zastavilo břevno! Barral následně poslal míč zpět do "ohně" a od PRZEMYSLAWA TYTOŃA se míč odrazil do sítě!

80
    Za vápnem se dostal k míči střídající Samper, který se z voleje opřel do míče, avšak jeho střelecký pokus dokázal lapit Tytoń!

79
    Aktivní domácí celek vybojoval rohový kop, kterého se zhostil Pereira. Jeho ostrý centr však na zadní tyči odhlavičkoval stoper Sidnei!