Bayern – Hoffenheim 1:1 (kon.) | Leverkusen – Darmstadt 3:2 (kon.) | Hamburg – Dortmund 2:5 (kon.)
Ingolstadt – Augsburg 0:2 (kon.) | Freiburg – Wolfsburg 0:3 (kon.) | Frankfurt – Kolín nad Rýnem 1:0 (kon.)
FC Ingolstadt 04
0:2 (0:0)
FC Augsburg
Sobota 05.11.2016, 15:30 • Audi-Sportpark • Německá Bundesliga • 10. kolo

Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (17:26:22)

Fauly: 13:14.

Zápas nabral v posledních minutách obrovské tempo. Nakonec po nepříliš pohledných osmdesáti minutách jsem viděli dvě branky a dokonce i červenou kartu. Nejdříve se po šesti minutách na trávníku postaral o první zásah Bobadilla, který famózně obstřelil zeď. Následně musel předčasně pod sprchy Levels, který se ohnal po soupeři zcela mimo hru, aby v úplném závěru rozhodl druhou brankou zápasu další střídající hráč Halil Altintop. Augsburg si tak z dnešního zápasu odváží všechny tři body.

90+1

90
    Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Ja-Čeol Ku, přichází Gojko Kačar.
    90. Halil ALTINTOP - 0:2

90
    Augsburg právě vstřelil branku!
    Je rozhodnuto! Hosté přidávají druhou branku v krátkém čase. Na levé straně se skvěle uvolnil Bobadilla, který předložil chuťovku před branku a HALIL ALTINTOP, druhý střídající hráč rozhoduje zápas.
    89. Červená karta

89
    Tobias Levels dostává červenou kartu! Zcela mimo hru se ohnal po protihráči a musí předčasně pod sprchy. Nyní to budou mít domácí již hodně těžké.
    87. Raúl BOBADILLA - 0:1

87
    Augsburg jde do vedení v závěru zápasu! Míč si postavil na místo přestupku střídající RAÚL BOBADILLA, který výborně přestřelil obrannou zeď a míč poslal přesně do sítě. Martin Hansen byl bez šance.

86
    Také hosté mají v závěru zápasu dobrou příležitost po faulu Brégerieho na hranici vápna. Navíc domácí obránce dostává žlutou kartu.
    85. Zakončení Hartmanna nad branku

85
    Na pravé straně vybojoval po nastřelení soupeře autové vhazování Gross. Domácí se dostali po krkolomné kombinaci až do vápna, ale po sklepnutí zakončoval Hartmann nad.

83
    Tak přece jen je tu šance. Či se tlačil do zakončení, ale těsně před ním odkopl míč jen na rohový kop Marvin Matip. Rohový kop konečně našel také hráče, který mohl zakončovat. Ku však hlavičkoval mimo tři tyče.

82
    Střídání v týmu FC Augsburg: ze hřiště odchází Philipp Max, přichází Raúl Bobadilla.

81
    Zhruba deset minut pro oba týmy, aby vstřelenou brankou rozhodly dnešní utkání a odnesly si z dnešního zápasu všechny tři body.

80
    Střídání v týmu FC Ingolstadt 04: ze hřiště odchází Stefan Lex, přichází Moritz Hartmann.
    Střídání v týmu FC Ingolstadt 04: ze hřiště odchází Almog Cohen, přichází Sonny Kittel.

79
    Domácí začínají mít převahu v držení míče. Nyní se dokonce dostal ke střele právě Lezcano, který ale trefil jen před sebou stojícího obránce, ale je z toho rohový kop.