Columbus – Montreal 10:0 (kon.) | Detroit – Winnipeg 3:5 (kon.) | Anaheim – Arizona 5:1 (kon.)
Colorado – Minnesota 1:0 (kon.)
Columbus Blue Jackets
10:0 (3:0, 5:0, 2:0)
Montreal Canadiens
Sobota 05.11.2016, 00:00 • Nationwide Arena, Columbus • NHL
    NHL viděla první "desítku" po pěti letech.

Ode mne je to pro dnešek vše, přeji vám hezkou sobotu a dobrou noc. A někdy příště u onlajnů napočtenou. (02:54:41)

Československá stopa v utkání:
    Lukáš Sedlák (CBJ) 0+0, 0 střel, čas na ledě 11:21

1. Nick Foligno (CBH) 2+1
    2. Josh Anderson (CBJ) 2+1
    3. Alexander Wennberg (CBJ) 0+4

Dnešní duel je minulostí! Třetí třetina byla z pohledu hostí nejlepší, nicméně brankáře domácích se jim překonat nepovedlo. Ve třetí třetině jsme mohli vidět dvě branky. Nejprve se prosadil Hartnell a v polovině poslední periody dal svou druhou branku Anderson.

59:56
    Radulov mohl překonat brankáře domácích, ale utekl mu kotouč.

59:35
    Ofsajd Habs.

59:19
    Jack Johnson drží kotouč. O bodech je rozhodnuto, otázkou zůstává zda-li Bobrovskij udrží čisté konto.

58:47
    Tomáš Plekanec se ocitl ve výborné šanci, ale gólman domácích si poradil a lapačkou puk zachytil.

58:42
    Plekancův pas skončil mimo útočné pásmo.

58:25
    Střela od mantinelu minula domácí klec.

57:44
    Galchenyuk se pokusil tečovat puk před Bobrovským a ten si připsal výborný zákrok.

57:18
    Přihrávka před branku nenašela adresáta. Puk ve středním pásmu.

56:41
    Max Pacioretty se pokusil vystřelit, ale jeho rána byla zblokována do rohu hřiště.

56:04
    Montoya pomáhá svým bekům s rozehrávkou.

55:07
    Montoya přerušil hru a následuje komerční pauza.

54:40
    David Savard se dostal mezi kruhy a jeho střelu výborně vyrazil brankář Montoya.

54:01
    Lukáš Sedlák vypálil těsně nad.

Kryštof Severa

Branky a nahrávky: 11. Atkinson (N. Foligno, Wennberg), 12. S. Jones (J. Anderson), 15. D. Savard (Nutivaara), 25. Atkinson (Gagner, Wennberg), 31. N. Foligno (Werenski, Wennberg), 32. Hartnell (Jenner, Dubinsky), 34. N. Foligno (Saad, Wennberg), 39. J. Anderson (W. Karlsson, J. Johnson), 49. Hartnell (S. Jones, Werenski), 51. J. Anderson (W. Karlsson, J. Johnson)

Columbus Blue Jackets: Bobrovskij – Werenski, S. Jones, R. Murray, J. Johnson, Nutivaara, D. Savard – Saad, Wennberg, N. Foligno (C) – Jenner, Dubinsky, Atkinson – Hartnell, Sedlák, Gagner – Calvert, W. Karlsson, J. Anderson.
    Montreal Canadiens: Montoya – Jemelin, S. Weber, Markov, Petry, Beaulieu, Pateryn – Radulov, Galchenyuk, Gallagher – Pacioretty (C), Desharnais, Shaw – Lehkonen, Plekanec, Byron – Danault, T. Mitchell, Flynn.

Rozhodčí: Tim Peel, Ian Walsh – Kory Nagy, Vaughan Rody