Vyšehrad – Dobrovice 1:0 (kon.) | Olympia Radotín – Domažlice 1:1 (3:5 po pen.) | Písek – Tachov 1:1 (10:9 po pen.)
Litoměřicko – Jirny 1:2 (kon.) | Králův Dvůr – Chrudim 1:0 (kon.) | Hořovicko – Zápy 0:3 (kon.)
FK Králův Dvůr
1:0 (0:0)
MFK Chrudim
Sobota 05.11.2016, 10:30 • Fotbalový stadion, Králův Dvůr • Česká fotbalová liga • 13. kolo

To je z mé strany vše, hezký zbytek soboty. (12:23:08)

Je dobojováno. Sledovali jsme zajímavý duel, který nakonec rozhodla jedna branka. Trefil se domácí Martin Kraus a Králův Dvůr tak porazil Chrudim 1:0. Domácí dnes nebyli lepším celkem, ale i tak berou všechny body.

90+1

90
    Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

90
    Žlutou kartu dostává Vávra (FK Králův Dvůr).

88
    Žlutou kartu dostává Vybíral (FK Králův Dvůr).

87
    Hraje se na polovině domácího celku, ale zatím daleko od branky, kterou střeží Vávra.

85
    Ale i tentokrát se domácí ubránili a stále vedou nejtěsnějším možným rozdílem.

84
    Rohový kop pro Chrudim.

82
    Chrudim má posledních zhruba deset minut na to, aby něco udělala s nepříznivým výsledkem. Zatím to ale vypadá, že všechny body získá Králův Dvůr.

80
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Ježdík, přichází Vybíral.

78
    Žlutou kartu dostává Drahoš (MFK Chrudim).

76
    Hosté to zkusili po pravé straně, ale přihrávka byla hodně nepřesná a míč skončil v zámezí.

74
    Domácí už nikam nepospíchají, což je zcela pochopitelné. Hrát nyní musí hlavně hosté, kterým se velmi rychle krátí čas.

72
    Žlutou kartu dostává Zelenka (FK Králův Dvůr).

70
    Hosté se snaží s nepříznivým výsledkem něco udělat, ale ve druhém poločase se jim v útočné fázi příliš nedaří.

69
    Žlutou kartu dostává Eliáš (FK Králův Dvůr).

68
    Kombinační akce domácích skončila ofsajdem.

66
    Hosté se hned vydali dopředu, dlouho kombinovali na polovině svého soupeře, ale pak o míč lehce přišli.