Karviná – Opava 3:0 (kon.) | Hr. Králové – Příbram 2:1 (kon.) | Slovácko – Teplice 1:1 (4:5 po pen.)
Hlučín – Pardubice 2:4 (kon.) | Brno – Mladá Boleslav 3:0 (kon.) | Ostrava – Sparta 0:1 (kon.)
Slavia – Zlín 2:0 (kon.) | Plzeň – Olomouc 1:1 (4:3 po pen.)
po penal. (4:3)
FC Viktoria Plzeň
1:1 (0:0)
SK Sigma Olomouc
Sobota 05.11.2016, 14:30 • Stadion Luční • Celostátní liga staršího dorostu • 13. kolo

Utkání mezi Viktorkou a Sigmou nabídlo branky až ve druhém poločase. V osmapadesáté minutě poslal Olomouc do vedení Pavel Zifčák. Krátce nato srovnával Lukáš Pfeifer a v penaltách pak byli úspěšnější hráči Plzně.

90
    V penaltovém rozstřelu zvítězil tým FC Viktoria Plzeň.

Střílení penalt začíná.

90
    Druhý poločas skončil.

77
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Pihrt, přichází Kulhánek.

74
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Voleský, přichází Nízký. (17:21:23)

73
    Žlutou kartu dostává Pfeifer (FC Viktoria Plzeň).

68
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Řezáč, přichází Vilček.
    63. PFEIFER - 1:1

63
    Plzeň právě vstřelila branku!
    Viktorka o pár minut později srovnává krok se svým soupeřem a to po trefě LUKÁŠE PFEIFERA.

60
    Žlutou kartu dostává Sivoň (SK Sigma Olomouc).

58
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Matoušek, přichází Baďura.
    58. ZIFČÁK - 0:1

58
    Olomouc právě vstřelila branku!
    Hosté otevírají skóre dnešního zápasu a po trefě PAVLA ZIFČÁKA se ujímají vedení.

51
    Střídání v týmu SK Sigma Olomouc: ze hřiště odchází Zmrzlý, přichází Zifčák.

46

Více šancí si v úvodních pětačtyřiceti minutách vytvořila domácí Viktorka, gól ale nepadl a do druhé půle se tak půjde za bezbrankového stavu.