Švédsko – Rusko | 2:3 (kon.) | | | Finsko – Česko | 3:5 (kon.) |
Prostějov – Litoměřice | 1:4 (kon.) | | | Přerov – Motor ČB | 2:4 (kon.) | | | Benátky n/J – Ústí n/L | 3:4 (po pr.) |
Frýdek-M. – Havířov | 2:1 (po pr.) | | | Kadaň – Kladno | 3:5 (kon.) | | | Most – Slavia | 1:2 (kon.) |
Třebíč – Jihlava | 0:4 (kon.) |
Columbus – Montreal | 10:0 (kon.) | | | Detroit – Winnipeg | 3:5 (kon.) | | | Anaheim – Arizona | 5:1 (kon.) |
Colorado – Minnesota | 1:0 (kon.) |
Slovensko – Německo | 0:5 (kon.) | | | Rusko – Česko | 3:2 (kon.) |
Finsko – Česko | 4:0 (kon.) |
USA – Česko | 6:2 (kon.) | | | Česko – Švédsko | 3:4 (po pr.) |
Česko – Finsko | 1:2 (0:1 po s.n.) |
Slovensko – Německo | 7:0 (kon.) |
Jindř. Hradec – Nymburk | 3:5 (kon.) | | | Technika Brno – SHK Hodonín | 7:5 (kon.) | | | Šumperk – Kopřivnice | 1:6 (kon.) |
Val. Meziříčí – Opava | 2:1 (kon.) | | | Klášterec nO – Řisuty | 4:9 (kon.) | | | Kolín – Havlíčkův Brod | 3:2 (kon.) |
Vsetín – Nový Jičín | 5:0 (kon.) | | | Písek – Mor. Budějovice | 1:3 (kon.) | | | Bílina – Klatovy | 3:4 (kon.) |
Sokolov – Trutnov | 5:2 (kon.) | | | David Servis – Tábor | 2:5 (kon.) | | | Pelhřimov – Žďár n/S | 6:8 (kon.) |
Vrchlabí – Kobra | 7:5 (kon.) | | | Děčín – Jablonec n/N | 4:5 (po pr.) |
Česko – Švýcarsko | 9:3 (kon.) |
Německo – Česko | 1:2 (kon.) |
Česko – Německo | 1:5 (kon.) |
Mountfield HK – Havlíčkův Brod | 6:0 (kon.) | | | Zlín – Olomouc | 7:2 (kon.) | | | Slavia – HC Plzeň | 6:7 (po pr.) |
Havířov – Vsetín | 6:2 (kon.) | | | Sparta – HC Litvínov | 2:3 (kon.) | | | Písek – Kolín | 2:1 (kon.) |
Mladá Boleslav – Pardubice | 1:4 (kon.) | | | Liberec – Č. Budějovice | 6:3 (kon.) |
Slovensko – Kanada | 4:3 (1:0 po s.n.) |
Černošice – Jesenice | 5:4 (kon.) | | | Tachov – Kaznějov | 5:3 (kon.) | | | Cheb – Trstěnice | 11:6 (kon.) |
Čerti Ostrov – Mar.Lázně | 4:3 (kon.) | | | Uh.Brod – Blansko | 3:5 (kon.) | | | Uničov – Boskovice | 6:5 (po pr.) |
Rosice – Vel. Meziříčí | 0:6 (kon.) | | | Orlová – Studénka | 5:6 (po pr.) | | | H. Benešov – Wolves Č. Těšín | 10:4 (kon.) |
Krnov – Bohumín | 3:5 (kon.) | | | Rožnov p. R. – Nový Jičín B | 2:3 (kon.) | | | Roudnice – Kobra Praha B | 6:2 (kon.) |
Králův Dvůr – Lev Benešov | 4:5 (kon.) | | | Příbram – Slaný | 2:4 (kon.) | | | Milevsko – Hluboká n.V. | 10:1 (kon.) |
Strakonice – Č. Krumlov | 4:3 (1:0 po s.n.) | | | Veselí nLuž. – Telč | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | HC Turnov – HC Varnsdorf | 5:0 (kon.) |
Břeclav – VHK ROBE Vsetín B | 11:0 (kon.) | | | Mělník – Vlašim | 5:3 (kon.) | | | Lomnice n/P – Hvězda Praha | 5:2 (kon.) |
V.Popovice – Žabonosy | 9:4 (kon.) | | | Klatovy – Nejdek | 2:5 (kon.) | | | Třemošná – TJ Sušice | 5:3 (kon.) |
Mladá Boleslav B – Rakovník | 1:4 (kon.) | | | Tábor B – Žirovnice | 4:2 (kon.) | | | Chotíkov – HC Rokycany | 4:19 (kon.) |
Letňany – Bohemians | 5:1 (kon.) |
Č.Budějovice – HC Sparta Praha Sledge | 0:5 (kon.) | | | Zlín sledge – Studénka Sledge | 3:1 (kon.) | | | Litvínov – Karlovy Vary | 0:8 (kon.) |
SHK Mustangové – SOHO Olomouc | 4:2 (kon.) |
Slovensko – Bělorusko | 0:3 (kon.) |
Slovensko – Lotyšsko | 4:3 (kon.) |
Louny – Kadaň | 9:6 (kon.) |
po prodl.
HC Benátky nad Jizerou
3:4
(1:1, 0:2, 2:0 - 0:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
46:30
|
Vyloučen hostující Jan Dalecký za podražení.
|
|
40:51
|
Vyloučen hostující Daniel Vrdlovec za hákování.
|
|
35:40
|
Vyloučen domácí David Štich za podražení.
|
|
27:29
|
Vyloučen hostující Antonín Melka za držení.
|
|
23:40
|
Vyloučen domácí Patrik Husák za sekání.
|
|
20:56
|
Vyloučen domácí Daniel Špaček na 10 minut za nesportovní chování.
|
|
18:52
|
Benátečtí se budou bránit ve třech. Vyloučen domácí Adam Dlouhý za hákování.
|
|
17:32
|
Vyloučen domácí Jan Ordoš za držení.
|
|
9:08
|
Vyloučen domácí Lukáš Volf za podražení.
|
|
5:43
|
Vyloučen hostující Jan Dalecký za nedovolené bránění.
|
|
3:17
|
Vyloučen hostující Patrik Husák za podražení.
|
Branky a nahrávky:
16. A. Dlouhý (Volf, Chlapík), 43. Chlapík (Štich, Volf), 56. Kočí (Plodek, A. Dlouhý) – 15. Markulinec (Zajíc, Moučka), 22. Bernad (Dalecký, Loskot), 30. Melka (Moučka), 62. Vl. Brož (J. Kloz, M. Vágner)
Rozhodčí: Sýkora – Šperl, M. Jílek
Diváci: 276
Neproměněná penalta:
HC Benátky nad Jizerou:
Will – Mikliš, Kočí, Pyrochta, Holub, Štich, Zeleňák, Havlín – Hrníčko, Plodek, D. Špaček – Ordoš, J. Mikyska, Víšek – A. Dlouhý, Volf, Chlapík – Da. Svoboda, Bittner.
Náhradníci:
Trenér:
HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup – Husák, Kasík, Vl. Brož, M. Vágner, Bernad, Přindiš, Zajíc, Macek – Poulíček, Roubík, J. Kloz – Z. Doležal, Vrdlovec, Melka – Dalecký, Loskot, Gengel – Markulinec, Moučka.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup – Husák, Kasík, Vl. Brož, M. Vágner, Bernad, Přindiš, Zajíc, Macek – Poulíček, Roubík, J. Kloz – Z. Doležal, Vrdlovec, Melka – Dalecký, Loskot, Gengel – Markulinec, Moučka.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Sýkora – Šperl, M. Jílek
Diváci: 276
Ondřej Nejedlo