Prostějov – Litoměřice 1:4 (kon.) | Přerov – Motor ČB 2:4 (kon.) | Benátky n/J – Ústí n/L 3:4 (po pr.)
Frýdek-M. – Havířov 2:1 (po pr.) | Kadaň – Kladno 3:5 (kon.) | Most – Slavia 1:2 (kon.)

Dukla právě vstřelila branku!
    Jihlavě se podařilo v samém závěru utkání vstřelit prostřednictvím ALEŠE JERGLA již čtvrtou branku. Asistence: bez asistence

55:26
    Vyloučen hráč číslo 14 Václav Čejka (TRE) na dvě minuty – podražení.

52:13
    Skořepa našel na modré Čachotského a ten přihrál k pozadu zády jedoucímu BILČÍK k třebíčské bráně a ten prostřelil s přehledem Čiliaka. Asistence: Tomáš Čachotský, Josef Skořepa.

49:29
    Vyloučen hráč číslo 8 Lukáš Paták (TRE) na dvě minuty – příliš mnoho hráčů na ledě.

49:08
    Po chybě domácích ve středním pásmu se k puku dostal Seman a v samostatném trháku se pokusil prostřelit Čiliaka, nicméně minul.

45:24
    David Dolníček se dostal do velké příležitosit, kdy zpoza Svobodovy brány vyvezl puk a pokusil se ho dotlačit do prázdné brány hostů. Tento pokus však dopadl ke smůle Třebíče bez úspěchu.

39:32
    Jihlavu teď od inkasování zachránila tyčka Svobodovy branky.

36:26
    A je tu další vyloučení na starně Jihlavy. Vyloučen hráč číslo 24 Filip Seman (JIH) na dvě minuty – držení protihráče.

36:15
    Vyloučen hráč číslo 4 Petr Šidlík (JIH) na dvě minuty – nedovolené bránění.

36:02
    Vyloučen hráč číslo 14 Václav Čejka (TRE) na dvě minuty – sekání.

32:24
    Čiliak opět čelí důraznému útoku Jihlavy. Tentokrát se kolem jeho betonu motal Seman. Domácí golman situaci s přehledem ustál.

30:34
    Po vhazování v levém kruhu poslali jihlavští puk směrem k Čiliakovi, ten se sice napoprvé zorientoval, ale při druhé střele nechal odkrytý prostor u pravé tyče a vedení Dukly zvýšil RICHARD DIVIŠ do prázdné branky. Asistence: Filip Dundáček, David Březina.

30:28
    Jihlava se dostala do neuvěřitelné šance. Čiliak vyrazil puk po první střele před druhého beka Jihlavy, který měl úplně odkrytou cestu do prázdné brány. Čiliak se však zorientoval a stačil puk zachytit cca dvacet centimetrů před brankovou čárou. Stav tak zůstal nezměněný.

25:13
    Vyloučen hráč číslo 10 David Dolníček (TRE) na dvě minuty – podražení.

24:13
    Třebíč předvedla několik nepříjemných střel na Svobodu. Minimálně dvě z nich pocházely z hole Rašky a určitě nepatřily k těm lehčím.

20:31
    Vyloučen hráč Tomáš Čachotský (JIH) na dvě minuty – podražení.

15:12
    Po té, co se druhá třebíčská formace držela před Svobodou, se Dukle podařilo dostat do třetiny domácích a za asistence Šidlíka a Diviše se před Čiliakem k puku dostal DAVID BŘEZINA a napodruhé vymetl levý horní roh domácí brány. Asistence: Richard Diviš, Petr Šidlík.

11:35
    Po chybě v jihlavské kombinaci se k puku dostal Adam Raška, dojel až do bezprostřední blízkosti Svobodovy brány. Golman hostů předvedl parádní zákrok, díky němuž se stav utkání nemění.

05:32
    Vyloučen hráč číslo 44 David Čermán (JIH) na dvě minuty – hákování.

Jan Míšek

Branky a nahrávky: 16. Březina (Diviš, Šidlík), 31. Diviš (Dundáček, Březina), 53. Bilčík (Čachotský, Skořepa), 60. Jergl

SK Horácká Slavia Třebíč: Čiliak – Niko, J. Zdráhal, Koch, Bartejs, Lojek, Čejka – Kristl, Dolníček, Jan Wasserbauer – R. Zohorna, Milfait, R. Erat – Mrázek, Raška, Kusko – Paták, Juráň, Přibyl.
    HC Dukla Jihlava: M. Svoboda – Bilčík, Říha, Szathmáry, Šidlík, Dundáček, Kaláb, Dobrovolný – Jícha, Skořepa, Čachotský – Jergl, F. Seman, Důras – Stoklasa, Diviš, Březina – Čermák, Kondratěv, Danišovský.

Rozhodčí: Mikula – Adamec, Poruba