Jindř. Hradec – Nymburk 3:5 (kon.) | Technika Brno – SHK Hodonín 7:5 (kon.) | Šumperk – Kopřivnice 1:6 (kon.)
Val. Meziříčí – Opava 2:1 (kon.) | Klášterec nO – Řisuty 4:9 (kon.) | Kolín – Havlíčkův Brod 3:2 (kon.)
Vsetín – Nový Jičín 5:0 (kon.) | Písek – Mor. Budějovice 1:3 (kon.) | Bílina – Klatovy 3:4 (kon.)
Sokolov – Trutnov 5:2 (kon.) | David Servis – Tábor 2:5 (kon.) | Pelhřimov – Žďár n/S 6:8 (kon.)
Vrchlabí – Kobra 7:5 (kon.) | Děčín – Jablonec n/N 4:5 (po pr.)
HC Draci Bílina
3:4 (0:1, 0:1, 3:2)
HC Klatovy
Sobota 05.11.2016, 17:302. liga skupina Západ • 12. kolo

Je dobojováno. Draci opět přišli o výhru v posledních minutách hry. Sice se jim podařilo otočit ve třetí třetině otočit 0:2 na 3:2, ale pak dvě tvrdé střeli během minuty znamená, že body míří do Klatov. (19:52:38)

59:20
    Klatovy drží puk na svých holích a domácí celek k ničemu nepouští.

58:47
    Klatovy právě vstřelily branku!
    Neskutečná střela JANA TOPINKY, která trefila zadní tyčku horního oblouku. Sudí po malé chvilce přerušil hru a uznal branku.

57:44
    MIROSLAV INDRÁK se dostal do samostaného úniku, při kterém nedal brankáři žádnou šanci a máme tu opět vyrovnáno.

57:10
    Bílina se usadila v útočném pásmu, zatím však hledají cestu k brance.

56:43
    Draci drží puk na svých hokejkách a šetří časem.

56:14
    Nyní se domácí hnali do útoku, ale narazili na obranou zed.

55:37
    Hosté se snaží o vyrovnání. Domácí se osvobozují dalším vyhozením.

54:56
    Klatovští hokejisté jsou nyní ti co musí zabrat. Draci vyhazují na zakázané uvolnění.

53:47
    Draci právě vstřelili branku!
    Domácí zabrali a Čmolík opět šikovně našel mezi kruhy spoluhráče, kterému přihrál a JAN TRUBENEKR je střelcem, jenž otáčí vývoj utkání.

52:20

52:08
    Až nyní si Sochůrek připisuje první zákrok.

51:25
    Stále se domácí drží s pukem ve vlastním pásmu.

50:59
    Drakům se přesilová hra vůbec nedaří.

50:20
    Domácí si zahrají druhou přesilovou hru v utkání, když je vyloučen hostující Slavík.

49:59
    Čmolík projel hostující obranou, přenechal puk KARLOVI ŠEFLOVI, jehož střela končí v brance. Asistence Jakub Čmolík a Martin Baránek.

49:46
    Nadruhé straně se ke střele dostal Fryč, jehož střelu od modré taktéž zneškodnil brankář.

49:30
    Hosté mohli jít opět do dvoubrankového vedení, naštěstí Dlouhý včas uviděl puk v chumlu hráčů a zakročil.

Jiří Kosejk

Branky a nahrávky: 44. Zeman (Dunko), 50. Šefl (Čmolík, Baránek), 54. Trubenekr (Čmolík, Kučera) – 3. Švarc (Indrák, Beneš), 27. Pacanda (Topinka), 58. Indrák, 59. Topinka

HC Draci Bílina: Dlouhý (Lisý) – Polák, Machač, Fučík, Fryč, Cvrk, Fryč, Zeman, Šefl – Kolíček, Procházka, Nedrda, Bohm, Čmolík, Petráš, Baránek, Štěpka, Kučera, Jirkovský, Bačák, Dunko, Trubenekr
    HC Klatovy: Štekr (Sochůrek) – Moravčík, Špaček, Slavík, Kubík, Houfek, Kulhánek, Indrák, Beneš, Švarc, Pacanda, Uhlík, Topinka, Krliš, Chalupa, Kokoška, Vlček, Němec, Leština.