Jindř. Hradec – Nymburk 3:5 (kon.) | Technika Brno – SHK Hodonín 7:5 (kon.) | Šumperk – Kopřivnice 1:6 (kon.)
Val. Meziříčí – Opava 2:1 (kon.) | Klášterec nO – Řisuty 4:9 (kon.) | Kolín – Havlíčkův Brod 3:2 (kon.)
Vsetín – Nový Jičín 5:0 (kon.) | Písek – Mor. Budějovice 1:3 (kon.) | Bílina – Klatovy 3:4 (kon.)
Sokolov – Trutnov 5:2 (kon.) | David Servis – Tábor 2:5 (kon.) | Pelhřimov – Žďár n/S 6:8 (kon.)
Vrchlabí – Kobra 7:5 (kon.) | Děčín – Jablonec n/N 4:5 (po pr.)
HC Děčín
4:5 (2:0, 1:1, 1:3 - 0:1)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
Sobota 05.11.2016, 18:00 • HC Děčín • 2. liga skupina Západ • 12. kolo

63:30
    Vlci právě vstřelili branku!
    A nakonec z druhé strany trefuje domácí klec JIŘÍ MORAVEC, který rozhoduje o vítězi tohoto zápasu. Hosté si tak připisují bonusový bod navíc – 4:5. Bez asistence.

62:37
    Další obrovská šance Medvědů a v ní Pavel Zajan. Ten poslal zblízka kotouč na Stejskala, který svým levým betonem zabránil jeho hattricku a zároveň druhému bodu pro Děčín!

61:24
    Daniel Volráb pálil na Stejskala, jenž svým pohotovým zákrokem hodně podržel svůj tým!

59:46
    Šulc zbytečně oslabuje svůj tým, když sekl soupeře.

56:45
    Jablonec svou přesilovku čtyři na tři využívá. Střelou z pravé strany se prosadil MICHAL NEVYHOŠTĚNÝ a znovu srovnává stav tohoto utkání – 4:4. Asistence: Tomáš Zeman.

56:09
    Medvědi jdou do tří. Procházka dostává dvě plus dvě minuty za vysokou hůl.

54:52
    Současné vyloučení:
    Vyloučení v týmu HC Děčín (Oliverius – 2 min., sekání).
    Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Brokeš – 2 min., sekání).

53:50
    Děčín právě vstřelil branku!
    Tak to byla skvěle sehraná akce Medvědů. Michal Oliverius jel sám na Stejskala, jeho střela ale brankou neskončila. Jenže brankář hostů ale vyrazil kotouč pouze před sebe, kde už byl na dorážku PAVLA ZAJANA krátký. Ten tak svým druhým přesným zásahem v utkání strhává vedení na medvědí stranu – 4:3. Asistence: Michal Oliverius.

52:46
    Jaroslav Hašek měl na holi vedoucí branku Děčína. V těsné blízkosti střílel na poloodkrytou klec hostů, jenže Stejskal se fantasticky stihl vrátit a zabránil tak inkasované brance!

51:01
    Tomáš Faigl pálil z prostoru mezi kruhy, ale obětavý zákrok jednoho z obránců Jablonce zabránil velké šanci Děčína.

48:29
    Po vyrovnávací brance si bere děčínská lavička oddechový čas.

48:29
    A nyní se tak stává. Je vyrovnáno. VOJTĚCH HAVLAS ujel podél pravého mantinelu a nabruslil si blíže Marku Štichovi, kterého překonává přízemní střelou – 3:3. Začíná se tedy znovu od začátku. Asistence: Jan Šulc.

44:39
    Přesilovka pro Medvědy. Za zdržování hry dostává dvě minuty Pilař.

44:15
    A Vlci svou početní výhodu využívají znovu velmi rychle. MICHAL NEVYHOŠTĚNÝ projel okolo branky Medvědů a Marek Šticha se nedokázal vrátit, hostující útočník pak své dílo dokonal do konce, když zasunul puk do odkryté klece – 3:2. Hosté se tak dočkali kontaktní branky. Asistence: Tomáš Demel, Michal Pavlů.

43:55
    Jablonec si zahraje další přesilovou hru. Jaroslav Hašek putuje na trestnou lavici za sekání.

38:51
    Vaněk dostává dvě minuty za zdržování hry. Medvědi tak budou hrát ve čtyřech.

35:45
    Vyloučení v týmu HC Děčín (Saska – 2 min., hrubost). Trest odpyká Fojt.
    Vyloučení v týmu HC Vlci Jablonec nad Nisou (Peřina – 2 min., hrubost).

35:45
    Na ledě se strhla větší potyčka a uvidíme, jak sudí rozdají tresty.

35:30
    Pavel Zajan svou druhou branku v utkání nepřidal. Svůj nájezd neprovedl vůbec špatně, ale kličku do bekhendu viděl Stejskal a dokázal kotouč chytit.

35:30
    Zajan ujel sám na branku hostů, byl seknut a hlavní sudí nařizuje trestné střílení!

33:04
    Hosté jdou do tří. Šulc inkasuje dvě minuty za nedovolené bránění brankáři.

31:15
    A nyní jdou do oslabení hosté. Moravec bude pykat za nedovolené bránění. Medvědi tak po třech oslabeních v řadě mají k dispozici přesilovou hru.

28:55
    Jenže znovu se budou bránit ve čtyřech. Jan Hucek dostává dvě minuty za krosček a už sedí na trestné lavici.

25:52
    Děčínští jdou znovu do čtyř. Jan Molnár dostává dvě minuty za hrubost.

24:49
    Také Medvědi skórují ve vlastním oslabení. Do těsné blízkosti Stejskalovy branky si nabruslil DANIEL VOLRÁB, který dostal přihrávku od Jaroslava Haška, který se vrátil zpět do hry a prvně jmenovaný pak tváří v tvář překonal brankáře hostů – 3:1. Medvědi si tak berou svůj dvoubrankový náskok zpět. Asistence: Jaroslav Hašek.

23:09
    Vaněk inkasuje dvě minuty za držení hole a síly na ledě se tak srovnají. Uvidíme tedy hru ve čtyřech hráčích na obou stranách.

21:32
    Moc dlouho jim to ale nevydrželo. Žalud dostává dvě minuty za podražení a další početní výhodu si zahrají domácí hokejisté.

21:01
    V oslabení ujel TOMÁŠ DEMEL, který napoprvé Štichu nepřekonal, ale poté dokázal kotouč došťourat za jeho záda a kontaktní branka je tak na světě paradoxně v přesilové hře Děčína – 2:1. Asistence: Tomáš Čechura.

19:22
    V závěru prvního dějství budou hrát Medvědi přesilovou hru. Peřina dostává dvě minuty za podražení a oslabuje tak svůj tým.

14:46
    Přesilovku si zahrají také hosté. Molnár dostává dvě minuty za nedovolené bránění.

10:10
    Teď ale nebezpečně na Štichu střílel Mulač, jenž tváří v tvář děčínskému brankáři neuspěl. Moc ale nechybělo, aby z toho byla kontaktní branka.

07:55
    Ve stejném čase si hostující lavička bere oddechový čas.

07:55
    A Medvědi bleskurychle svou početní výhodu využívají. Hned po vhazování se uhnízdili v pásmu Jablonce, kde se ve skrumáži před Stejskalem nejlépe zorientoval RADIM VACEK, jenž dopravil kotouč za záda Stejskala. Děčínští si tak berou dvoubrankový náskok – 2:0. Asistence: Jaroslav Hašek, Daniel Volráb.

07:45
    Hosté jdou do čtyř. Moravec inkasuje dvě minuty za hákování.

01:14
    A hned z druhého útoku domácích jdou Medvědi do vedení. Podél levého mantinelu projel prakticky celým kluzištěm PAVEL ZAJAN, který svůj nájezd před jabloneckou klec zakončil přesnou střelou mezi tři tyče a otevírá tak skóre dnešního utkání – 1:0. Asistence: Jan Chovanec.

00:52
    Moravec pálil z pravého kruhu a orazítkoval z boku pravou tyčku domácí branky!

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 2. Zajan (Chovanec), 8. Vacek (Hašek, Volráb), 25. Volráb (Hašek), 54. Zajan (Oliverius) – 22. Demel (Čechura), 45. Nevyhoštěný (Demel, Pavlů), 49. Havlas (Šulc), 57. Nevyhoštěný (Zeman), 64. Moravec

HC Děčín: Šticha (Lavinger) – Vaněk, Saska, Chmel, Zdvořáček, Procházka J., Hucek, Molnár – Hašek, Volráb, Vacek – Faigl, Oliverius, Patzelt – Kopta, Sýkora, Zajan – Chovanec, Kment, Vykouk – Fojt
    HC Vlci Jablonec nad Nisou: Stejskal (Bouška) – Moravec, Pilař, Čechura, Pavlů, Zeman, Žalud, Pulec, Bílek – Šulc, Bříška, Havlas – Nevyhoštěný, Demel, Peřina – Mulač, Brokeš, Frk – Gecko, Homolka

Rozhodčí: Hodač – Svoboda, Doležal