Jindř. Hradec – Nymburk 3:5 (kon.) | Technika Brno – SHK Hodonín 7:5 (kon.) | Šumperk – Kopřivnice 1:6 (kon.)
Val. Meziříčí – Opava 2:1 (kon.) | Klášterec nO – Řisuty 4:9 (kon.) | Kolín – Havlíčkův Brod 3:2 (kon.)
Vsetín – Nový Jičín 5:0 (kon.) | Písek – Mor. Budějovice 1:3 (kon.) | Bílina – Klatovy 3:4 (kon.)
Sokolov – Trutnov 5:2 (kon.) | David Servis – Tábor 2:5 (kon.) | Pelhřimov – Žďár n/S 6:8 (kon.)
Vrchlabí – Kobra 7:5 (kon.) | Děčín – Jablonec n/N 4:5 (po pr.)
HC Děčín
4:5 (2:0, 1:1, 1:3 - 0:1)
HC Vlci Jablonec nad Nisou
Sobota 05.11.2016, 18:00 • HC Děčín • 2. liga skupina Západ • 12. kolo

To je pro tuto chvíli ode mne vše, přeji hezký zbytek sobotního večera a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit na shledanou. (21:47:23)

Je dobojováno. Medvědi nakonec neudrželi své dvoubrankové vedení po druhé třetině a padli v prodloužení. Připisují si tak bod do tabulky, hosté naopak mají o jeden navíc.

63:30
    Vlci právě vstřelili branku!
    A nakonec z druhé strany trefuje domácí klec JIŘÍ MORAVEC, který rozhoduje o vítězi tohoto zápasu. Hosté si tak připisují bonusový bod navíc – 4:5. Bez asistence.

62:37
    Další obrovská šance Medvědů a v ní Pavel Zajan. Ten poslal zblízka kotouč na Stejskala, který svým levým betonem zabránil jeho hattricku a zároveň druhému bodu pro Děčín!

62:17
    Až nyní je hra přerušena a začne teprve ve třech hráčích na obou stranách. Vhazování proběhne po pravici Stejskala.

61:46
    Jablonec je už v plném počtu.

61:24
    Daniel Volráb pálil na Stejskala, jenž svým pohotovým zákrokem hodně podržel svůj tým!

60:44
    Hosté zachytili kotouč v útočném pásmu Děčína a vyhazují ho až před Štichu. Medvědi musí založit další akci z vlastního pásma.

60:01

Základní hrací doba vítěze nepřinesla a na řadu tak přijde prodloužení ve třech hráčích na obou stranách. Začne ale ve čtyřech hráčích Děčína proti třem hostům.

60:00

59:46
    Šulc zbytečně oslabuje svůj tým, když sekl soupeře.

58:45
    Domácí jsou v plném počtu.

58:00
    Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

56:52
    Hosté jsou kompletní, domácí ve čtyřech hráčích.

56:45
    Jablonec svou přesilovku čtyři na tři využívá. Střelou z pravé strany se prosadil MICHAL NEVYHOŠTĚNÝ a znovu srovnává stav tohoto utkání – 4:4. Asistence: Tomáš Zeman.

56:09
    Medvědi jdou do tří. Procházka dostává dvě plus dvě minuty za vysokou hůl.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 2. Zajan (Chovanec), 8. Vacek (Hašek, Volráb), 25. Volráb (Hašek), 54. Zajan (Oliverius) – 22. Demel (Čechura), 45. Nevyhoštěný (Demel, Pavlů), 49. Havlas (Šulc), 57. Nevyhoštěný (Zeman), 64. Moravec

HC Děčín: Šticha (Lavinger) – Vaněk, Saska, Chmel, Zdvořáček, Procházka J., Hucek, Molnár – Hašek, Volráb, Vacek – Faigl, Oliverius, Patzelt – Kopta, Sýkora, Zajan – Chovanec, Kment, Vykouk – Fojt
    HC Vlci Jablonec nad Nisou: Stejskal (Bouška) – Moravec, Pilař, Čechura, Pavlů, Zeman, Žalud, Pulec, Bílek – Šulc, Bříška, Havlas – Nevyhoštěný, Demel, Peřina – Mulač, Brokeš, Frk – Gecko, Homolka

Rozhodčí: Hodač – Svoboda, Doležal