Jindř. Hradec – Nymburk 3:5 (kon.) | Technika Brno – SHK Hodonín 7:5 (kon.) | Šumperk – Kopřivnice 1:6 (kon.)
Val. Meziříčí – Opava 2:1 (kon.) | Klášterec nO – Řisuty 4:9 (kon.) | Kolín – Havlíčkův Brod 3:2 (kon.)
Vsetín – Nový Jičín 5:0 (kon.) | Písek – Mor. Budějovice 1:3 (kon.) | Bílina – Klatovy 3:4 (kon.)
Sokolov – Trutnov 5:2 (kon.) | David Servis – Tábor 2:5 (kon.) | Pelhřimov – Žďár n/S 6:8 (kon.)
Vrchlabí – Kobra 7:5 (kon.) | Děčín – Jablonec n/N 4:5 (po pr.)
HC Baník Sokolov
5:2 (2:0, 1:2, 2:0)
HC Trutnov
Sobota 05.11.2016, 17:302. liga skupina Západ • 12. kolo

Sokolov si připisuje 3 body za vydřenou výhru 5:2 nad Trutnovem a tím pádem svého dnešního soupeře v tabulce bodově dotáhl. Hezký večer všem ze Sokolova. (19:55:19)

59:57
    Baník právě vstřelil branku!
    Ze středního pásma opuštěnou klec trefuje IVAN ŘÍHA ve vlastním oslabení – 5:2! Asistence: Roman Kašpar.

59:45
    Abrahamova nepřesná střela.

59:21
    Rozepře před Fečem.

58:52
    Domácí dalekonosný pokus míjí prázdnou hostující klec.

58:15
    Pro hosty to bude zajímavější, jelikož Petr Kukla (Sokolov) – dostává dvě minuty za hru vysokou holí. Trutnov hraje 6 na 4!

57:35
    František Veselý skvěle vychytal Tomáše Slámu i Petra Kuklu!

57:05

56:25
    Hosté trefují pouze boční síť.

55:40
    Tato výhoda brzo končí, neboť Ondřej Poul (Trutnov) vyfasoval 2 minuty za hrubost.

55:05
    David Fečo (Sokolov) – 2 minuty za zdržování hry. Trest odsedí Tomáš Sláma. Přesilovka pro hosty 5 na 3.

55:01
    Fečo zasahuje.

54:45
    Domácí vyhazují gumovou pryž až do svého útočného pásma.

53:59
    Fečo vyráží betonem puk do ochranné sítě.

53:22
    Petr Kukla (Sokolov) – 2 minuty za sekání.

52:35
    Sokolov dostal v přesilové hře puk za záda Veselého zásluhou TOMÁŠE SLÁMY – 4:2! Bez asistence. Tato branka vyvolala u hostí velkou vlnu negativních emocí.

52:08
    Ale ne na dlouho. Yaroslav Ukhin (Trutnov) – 2 minuty za podražení.

52:06

51:35
    František Veselý vychytává v tutovce Martina Trapla!

51:21
    Hosté ve 4.

51:02
    Hostům se povedlo vyhodit kotouč ze svého pásma.

50:48
    Dobrý zákrok Veselého.

50:06
    Velká komplikace pro hosty! Lukáš Abraham (Trutnov) – 2 minuty za zdržování. Přesilovka pro domácí 5 na 3 v délce 75 vteřin.

50:00
    Trutnov se brání zatím velmi dobře.

49:52
    Hosté se rychle osvobozují.

49:21
    Poněkud překvapivě je zároveň vyloučen Aleš Půlpán (Trutnov) – sekání.

49:21
    Domácí ofsajd posouzen jako úmyslný.

49:08
    Hra vysokou holí, buly proběhne před Fečem.

48:52
    Puk v hledišti, vhazuje se v útočném pásmu Trutnova.

48:29
    Ofsajd Trutnova.

47:55
    Bombu Lukáše Kastnera stačil Fečo vyrazit, ale Tomáš Půlpán přestřeluje odkrytou domácí branku vysoko nad!

47:23
    Petr Kukla, po dobré přihrávce od Trapla, proti Veselému neuspěl.

47:09
    Začíná se nám tu na ledě pořádně jiskřit.

46:24
    Zakázané uvolnění Sokolova.

45:57
    Jako poslední instance skvěle zafungoval Lukáš Abraham.

45:28
    Martin Hlaváček neproměnil sólový nájezd, protože ho skvěle, byť se štěstím vychytal David Fečo!

44:44
    Kukla o milimetry minul hostující branku.

43:57
    Fedulov dobře zapracoval na útočné modré čáře.

43:14
    Další ofsajd hostujícího celku.

42:25
    Otto Novák nahazuje puk do útočné třetiny.

41:37
    Byl odpískán ofsajd Trutnovu.

40:52
    Ivan Říha projel celé kluziště a jeho střelu vyrazil jen s obtížemi lapačkou Veselý!

40:15
    Zakázané uvolnění Trutnova.

40:01

Ačkoliv vedl Sokolov již 3:0, hosté z Trutnova se nejen herně zvedli, ale dokázali gólově zkorigovat průběžný stav na 3:2 po dvou třetinách. Poslední třetina začne cca v 19:15 hodin.

40:00

39:32

39:00
    Poslední minuta druhé třetiny.

37:58
    Trutnov právě vstřelil branku!
    Vyhraná bule, po ní Lukáš Kastner přesně našel TOMÁŠE PULPÁNA a ten se z dobré pozice nemýlil – 3:2! Druhá asistence: Aleš Půlpán.

36:14
    Tomáš Půlpán přišel o puk při souboji u mantinelu za brankou Feča.

35:32
    Musilův střelecký pokus neprošel přes bránící hráče.

34:57
    Sražená střela Tomáše Půlpána do ochranné sítě.

34:15

33:30
    Lukáš Bezděk (Trutnov) 2+2 za hrubost.
    Roman Kašpar (Sokolov) 2+2 za hrubost.

33:30
    Hosté po několika tečích pořádně nechali zapotit Feča, který, ale puk udržel na brankové čáře. Následně došlo k rozmíšce.

30:49
    Poul přes Musila neprošel, navíc byl odpískán rozhodčími kontakt domácí lavičky s pukem. Vhazuje se ve středním pásmu.

29:54
    Přesilovka domácích trvala pouze chvíli, jelikož je na trestnou lavici odeslán Patrik Michálek (Sokolov) – 2 minuty za nedovolené bránění. Hraje se 4 na 4.

29:32
    Lukáš Abraham (Trutnov) – 2 minuty za faul kolenem.

28:56
    Říha ubránil pronikajícího Váchu.

28:08
    Ofsajd hostujícího týmu.

27:44
    Ostrou střelu vyráží Fečo betonem, hosté zřetelně herně ožili.

26:53
    Skrumáž před Fečem ten vše vyřešil.

26:12

25:39
    Řezníček pálí prudce, ale nepřesně.

24:55
    Hostující Trutnov i přes nepovedený začátek přesilové hry, tuto herní výhodu využívá LUKÁŠEM ABRAHAMEM – 3:1! Asistence: Aleš Půlpán, Tomáš Půlpán.

24:20
    Hosté mají velké problémy se zpracováním kotouče, přesilovka se jim příliš nevede.

23:38
    Tomáš Sláma (Sokolov) – obdržel 2 minuty za hákování.

23:09
    David Fečo musel být opět v pohotovosti.

22:38
    Fečo si připisuje další zákrok.

21:50
    Veselý střelu Tomáše Slámy pouze ztlumil a vyražený kotouč do prázdné branky uklízí PETR BINIAS – 3:0! Druhá asistence: David Chládek.

21:13

21:03
    Hosté se osvobodili vyhozením kotouče co nejdále ze svého pásma

20:42
    Račanský v souboji silově přetlačil svého protivníka.

20:01

Sokolov zatím vede po prvních 20 minutách 2:0. Druhá třetina začne cca v 18:20 hodin.

20:00

19:52
    Hostům se povedlo vyhodit touš až k Fečovi.

19:37
    Kotouč končí ve Veselého lapačce.

19:13
    Lukáš Vácha (Trutnov) – menší trest za podražení.

19:00
    Byla ohlášena poslední minuta první třetiny.

18:23
    Otto Novák skvěle zabránil svojí holí hostující akci 2 na 1!

17:35
    Kysela prověřil Feča.

16:58
    Byl odpískán ofsajd domácímu Sokolov.

16:13
    Domácí zkrácenou přesilovku využívají! Střelu Petra Kukly brankář Veselý vyrazil pouze před sebe a pro MARTINA TRAPLA již nebyl problém zavěsit osamocený puk do odkryté klece – 2:0!

15:47

15:22
    Pavel Fedulov (Trutnov) – dostává dvě minuty za hru vysokou holí. Hraje se 4 na 4.

14:25
    Lukáš Vácha prudký puk vystřelený kolem mantinelu na modré čáře nezachytil.

13:47
    Roman Kašpar (Sokolov) – míří na trestnou lavici, jelikož se proti pravidlům provinil nedovolením bráněním.

13:01
    MARTIN TRAPL dostává Baník do vedení 1:0, svou přesnou střelou! Asistence: Petr Račanský, Ivan Říha.

12:53

12:29
    Prudké nahození Petera Beneše, Fečo má pod kontrolou.

11:45
    Martin Trapl z otočky trefuje pouze betony Františka Veselého.

10:53
    Lukáš Bezděk (Trutnov) – je vyloučen na 2 minuty za hákování.

09:48
    Řezníček projel šikovně mezi hostujícími hráči, ale zakončit přesně mezi tři tyče se mu již nepodařilo.

09:22
    Hra se stěhuje před Fečovu branku.

08:45

07:58
    Na ledě zůstal ležet otřesený Miroslav Jirušek. Spoluhráči ho odvedli na domácí střídačku.

07:52
    Zakázané uvolnění hostujícího celku.

07:28
    Puk je pod Davidem Fečem.

06:45

06:30
    Pfister přišel o kotouč kotouč při osobním souboji za brankou soupeře.

05:49
    Ukhin se do brejku na poslední chvíli nedostal.

05:21
    Traplova střela skončila v ochranné síti za brankou Veselého. Vhazuje se ve středním pásmu.

04:45
    Divící se Oodřej Poul (Trutnov), dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

04:25
    Nahození puku do útočného pásma hostujícími hráči.

03:44
    Ostrou střelu Ukhina vyráží Fečo do rohu kluziště.

02:58
    Veselý pohotově rozehrál a Vácha tak může v poklidu založit útočnou akci hostí.

02:13
    Střela domácích opět donutila Veselého k zákroku.

01:31
    Rozklek Veselého přerušuje hru.

00:55
    Zakázané uvolnění domácího celku.

00:29
    Aleš Půlpán se prezentoval nepřesnou střelou.

00:01

Rozbruslení skončilo. Nyní se upravuje ledová plocha rolbou. Domácí Sokolov nastoupí v černožlutých dresech, hosté z Trutnova mají na době dresy barvy žluté.

Oba celky se právě rozbruslují.

HC Baník Sokolov: Fečo (Hruška) – Gombár, Michálek, Havelka, Novák, Binias, Chládek, Vodička – Sláma, Trapl, Kukla (C), Račanský (A), Říha, Kašpar (A), Řezníček, Pfister, Sus, Musil, Jirušek. Trenér: Jiří Parkmann.

HC BAK Trutnov: Veselý, (Jeschke) – Poul (A), A. Píša, Vácha, Abraham, Bažant, Junek, Bezděk, Beneš – A. Půlpán (C), Chytráček (A), Fedulov, T. Půlpán, Kastner, Ukhin, Kysela, Smékal, Janoušek, Hlaváček, Tatar. Trenér: Luboš Petera.

Rozhodčí: Jan Hucl (Plzeň) – Jakub Oudes, Daniel Horažďovský (oba Písek)..

Partnerem utkání 2.ligy ČR mezi HC Baník Sokolov a HC Trutnov, které se hraje v sobotu 5.11. od 17.30 hodin, je Ing. Jan Linhart.

Sokolov kromě bodů přišel v Jablonci také o svého obránce Vojtěcha Šika, který utrpěl při utkání zlomeninu kotníku.