Jindř. Hradec – Nymburk 3:5 (kon.) | Technika Brno – SHK Hodonín 7:5 (kon.) | Šumperk – Kopřivnice 1:6 (kon.)
Val. Meziříčí – Opava 2:1 (kon.) | Klášterec nO – Řisuty 4:9 (kon.) | Kolín – Havlíčkův Brod 3:2 (kon.)
Vsetín – Nový Jičín 5:0 (kon.) | Písek – Mor. Budějovice 1:3 (kon.) | Bílina – Klatovy 3:4 (kon.)
Sokolov – Trutnov 5:2 (kon.) | David Servis – Tábor 2:5 (kon.) | Pelhřimov – Žďár n/S 6:8 (kon.)
Vrchlabí – Kobra 7:5 (kon.) | Děčín – Jablonec n/N 4:5 (po pr.)
HC Lední Medvědi Pelhřimov
6:8 (2:5, 1:1, 3:2)
SKLH Žďár nad Sázavou
Sobota 05.11.2016, 18:002. liga skupina Střed (ČR) • 12. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

Další bitva o Vysočinu na pelhřimovském ledě za pár minut začne. Zdravím i skupinu fanoušků ze Žďáru nad Sázavou, kteří se zdají být velice aktivní a jistě přispějí k atmosféře zápasu.

Hráči již vjíždí na led, utkání pomalu může začít.

00:01

00:16
    Teč Martina Hadravy málem skončila za zády Řehoře.

01:10
    Hosté napadají domácí rozehrávku, hraje se ve středu pole.

01:40
    Skrumáž před domácí brankou, Černý přerušuje hru.

02:26
    Oba celky se zatím potýkají s nepřesnostmi při zakládání útoků.

03:25
    Adam s bolestivou grimasou padl k ledu, ale vstává a odjíždí na střídačku. Snad bude domácí obránce v pořádku.

03:25
    Plachý v úniku 2 na 1 hledal Kopice, k tomu se puk nedostal. V opačném případě by to byla čistá gólovka pro Lední Medvědy.

04:31
    Kaňka číhal u tyče domácí branky, puk kanonýra hostů nenašel.

04:39
    Dominik Kasalý dvě minuty za krosček.

04:55
    Martin Hadrava vyvezl puk až k Řehořovi, ten jeho střelecký pokus kryje.

Žďár právě vstřelil branku!
    MICHAL KAŇKA si najel na brankoviště, kde pohotovou tečí Hortovy střely otevírá skóre zápasu. Asistence Lukáš Hort.

06:24
    Odpovědět mohl Bezděk, jeho tvrdá střela pod Řehořem neprošla.

06:45
    Překrásný pas na Plachého, domácí snajpr ale tentokrát přestřelil.

07:14
    Lední Medvědi Pelhřimov právě vstřelili branku!
    Vedení hostům dlouho nevydrželo, na brankovišti se prosazuje bekhendem MARTIN VYSLOUŽIL. Asistence Jiří Kubát a Miroslav Kopic.

08:33
    Filip Kasalý málem vyslal do šance Martina Hadravu, domácí obránce ale podržel svůj tým.

08:54
    Hosté si berou vedení zpět, prosazuje se ONDŘEJ KOVÁŘŮ. Asistence Tomáš Střecha a Václav Půža.

09:50
    Chybu v rozehrávce domácích trestá PETR BENEŠ. Asistence David Vítek.

10:18
    Filip Kasalý se na brankovišti k šanci neprobojoval, po něm selhal na skvělém Řehořovi i Martin Hadrava.

11:22
    Skrumáž před Řehořem, ten raději přerušil hru.

11:40
    Hákování a dvě minuty pro Jiřího Kubáta.

14:16
    Domácí se snaží vrátit do zápasu, pozorná obrana hostí je zatím proti.

15:51
    To už je pro domácí špatné. Do pásma si nabruslil TOMÁŠ STŘECHA a střelou pod břevno zavěsil. Asistence Tomáš Smejkal.

16:50
    Domácímu celku zatím akce nevycházejí, zato hosté jsou aktivnější a zaslouženě vedou.

16:59
    Další branku do pelhřimovské sítě přidává MARTIN GREGAR. Asistence Lukáš Bureš.

18:46
    Kopic našel v úniku Plachého, ale ani on nevyzrál na Řehoře.

19:13
    Kopic před Řehořem, domácí útočník ale hostujícího brankáře neprostřelil.

19:24
    Tak přece domácí využívají přesilovku a snižují. Před brankou se prosadil MARTIN VYSLOUŽIL. Asistence Tomáš Plachý a Jiří Kubát.

19:52
    Hákování a dvě minuty pro Jiřího Všetečku.

20:00

Třetina hrůzy pro domácí Lední Medvědy právě skončila. Hosté si vytvořili pohodlný náskok a první třetině jasně dominují. Domácí se sice postarali v závěru o korekci stavu, ale na bojující Plameny to zatím nestačí. Druhá třetina začne cca v 18:50.

20:01

20:35
    Zámek...

20:54
    Domácí v oslabení snižují, prosazuje se MIROSLAV KOPIC. Asistence Martin Hadrava.

21:21

21:53
    Domácí v plném počtu. V oslabení ale zavezl puk do pásma Votápek a Kubát jeho pas nestačil zakončit.

23:00
    Domácí vstoupili do druhé třetiny sympaticky a o vítězi utkání ještě nemusí být rozhodnuto.

23:42
    Bezděk vybojoval puk a předložil na Filipa Kasalého, ten z první trefil pouze Řehoře.

23:52
    A opět Řehoř, tentokrát kryje nahození Porta od modré.

24:18
    Smejkal v šanci před Grohem, ten raději přerušil hru.

26:13
    Opět se domácí v pásmu dlouho nezdrželi.

27:13
    Také Plameny střílí branku v oslabení, jmenovitě ONDŘEJ KOVÁŘŮ. Asistence Martin Gregar.

27:45
    Trestné střílení pro Žďár nad Sázavou.

Grohovi při střele Martina Kuřítka pomohlo břevno, skóre se nemění.

28:02
    Nepřesná rozehrávka domácích znamená zakázané uvolnění.

28:29
    Domácí v šesti, trest odpyká Filip Doležal.

28:58

29:22
    Groh chytá střelu Plevy.

29:34
    Zámek...

29:59
    Kopic vyvezl puk a dostal se ke střele z těžkého úhlu, kterou Řehoř kryje.

30:29

30:42
    Adam střelou těsně nad ledem otestoval Řehořovu pozornost.

31:08
    Petr Beneš – dvě minuty za vysokou hůl, k němu Josef Kolda dvě minuty za vysokou hůl.

33:08
    Hosté v plném počtu, velká šance domácího celku na korekci stavu tedy není využita.

33:15
    Vladimír Port dvě minuty za sevření puku.

33:34
    Domácí hned vyváží puk z pásma.

34:10
    Zámek...domácí vyhazují.

34:34
    Gregar se těžce zvedá z ledu, ale bude nejspíš v pořádku.

34:55

35:15

35:31
    Vysloužil zakončil svůj pokus velmi nepřesně.

35:50
    Plachý tečuje nepřesně před Řehořem a poté se neprosadil ani Kopic s nepřesnou střelou.

38:30
    Bezděk neuspěl s tvrdou střelou, Řehoř chytá.

39:04
    Vražení zezadu a dvě minuty pro Tomáše Střechu.

39:25
    Domácí se nemohou dostat do pásma.

40:00

Ve druhé třetině jsme viděli dvě branky, po jedné na každé straně, takže hosté půjdou do závěrečné třetiny s pohodlným tříbrankovým náskokem. Třetí třetina začne cca v 19:45.

40:01

40:18

40:56
    Domácí přesilovka využita, před Řehořem se prosadil MIROSLAV KOPIC. Asistence Martin Vysloužil a Tomáš Plachý.

41:48
    Domácí se natlačili do pásma, ale obrana hostů v tuto chvíli drží.

42:33
    Domácí začali třetí třetinu náporem. Dokážou se Lední Medvědi vrátit zpět do zápasu?

44:27
    Martin Hadrava netrefil skákající puk před poloprázdnou brankou.

44:53

45:07
    Hosté si berou náskok zpět. Do úniku se dostal TOMÁŠ STŘECHA a zakončil přesně.

45:42
    Malec si na Groha nepřišel.

46:25
    Beneš tvrdou ranou Groha nepřekonal.

47:00
    Do zakončení se dostal Adam, jeho pokus byl ale zblokován a k ohrožení hostující branky ani nedošlo.

48:30
    Domácí se snaží o rychlou odpověď, ale ani Plachý v samostatném úniku nevyzrál na Řehoře.

48:57
    Michal Kaňka dvě minuty za nedovolené bránění.

49:26
    LIBOR BEZDĚK tvrdou střelou vykřesal pro domácí tým naději. Asistence Martin Vysloužil.

49:47
    Dnes je to divoký zápas...Hosté znovu odskakují, na brankovišti se důrazem prosadil LUBOŠ KUNSTMÜLLER. Asistence: Martin Gregar a Lukáš Bureš.

51:00
    Filip Kasalý minul hostující klec.

52:40
    Hra je plná nepřesností na obě strany, o výsledku je zřejmě rozhodnuto.

53:59
    Hosté pozorně brání a nepouští domácí celek na dostřel své branky. Timeout pro hostující tým.

54:15
    Domácí fanoušci stále věří, že dnes Pelhřimov zvítězí...je ale sympatické, že povzbuzují i za nepříznivého stavu.

55:07
    Hort pálí do Grohova betonu.

56:30
    Domácí v pásmu, ale nedokázali se dostat k ohrožení hostující branky.

57:34
    TOMÁŠ PLACHÝ uzmul puk pro sebe a střelou k tyči snižuje. Asistence Martin Vysloužil a Jiří Kubát.

Timeout domácích.

57:58
    Groh na střídačce.

58:30
    Domácí se usadili v pásmu, hosté ale utěsnili předbrankový prostor a nedovolují domácím skórovat.

59:02
    Zakázané uvolnění vrací hru před Řehoře, domácí stále v šesti.

59:41
    Vhazuje se opět před Řehořem, ale času pro domácí celek je zoufale málo...

Divoký zápas je u konce. Žďár nad Sázavou vítězí v Pelhřimově 8:6. Nejlepšími hráči jsou vyhlášeni za domácí Martin Vysloužil a za hosty Tomáš Střecha. S tímto konstatováním se s Vámi loučím a někdy příště napočtenou. (20:19:08)

Pavel Blažek

Branky a nahrávky: 8. Vysloužil (Kubát, Kopic), 20. Vysloužil (Plachý, Kubát), 21. Kopic (Hadrava Martin), 41. Kopic (Vysloužil, Plachý), 50. Bezděk (Vysloužil), 58. Plachý (Vysloužil, Kubát) – 6. Kaňka (Hort), 9. Kovářů (Střecha, Půža), 10. Beneš (Vítek), 16. Střecha (Smejkal), 17. Gregar (Bureš), 28. Kovářů (Gregar), 46. Střecha, 50. Kunstmüller (Gragar, Bureš)

HC Lední Medvědi Pelhřimov: Černý (Groh) – Kubát, Port, Kasalý D., Wasserbauer, Hájek, Srdínko, Adam, Kalenda, Hadrava Marek, Kasalý F., Hadrava Martin, Kopic, Votápek, Plachý, Doležal, Bezděk, Vysloužil, Šulák, Siřiště, Všetečka
    SKLH Žďár nad Sázavou: Řehoř (Sláma) – Pleva, Smejkal, Staněk, Kolda, Půža, Hort, Kuřítko, Malec, Červenka, Kaňka, Vítek, Beneš, Kovářů, Střecha, Gregar, Bureš, Kunstmüller, Pazourek.

Rozhodčí: Barek – Huryta, Laczko