Č.Budějovice – HC Sparta Praha Sledge 0:5 (kon.) | Zlín sledge – Studénka Sledge 3:1 (kon.) | Litvínov – Karlovy Vary 0:8 (kon.)
SHK Mustangové – SOHO Olomouc 4:2 (kon.)
Motor sledge České Budějovice
0:5 (0:1, 0:2, 0:2)
HC Sparta Praha Sledge
Sobota 05.11.2016, 12:15Česká para hokejová liga • 7. kolo

Dobrý den, vítám vás u online reportáže z utkání sledge hokejové ligy mezi domácím celkem Motor Č. Budějovice a HC Sparta Praha. V utkání je favoritem HC Sparta Praha, díky svému postavení v tabulce a doposud předváděnými výkony. Pro oba celky je utkání velmi důležité, proto očekáváme kvalitní hru. Utkání začíná v 12:15.

Motor České Budějovice (sledge): Michael – Ebendorfer, Schichler, Klíma – Rumplík, Haindl, Kalina, David, Dvořák, Burtscher.

HC Sparta Praha (sledge): Vápenka – Zapletal, Krupička – Raul, Novotný, Frolík, Mekleš, Nachtigalová.

Rozhodčí: Trnka.

00:01

00:30
    Motor vstoupil do zápasu velmi bojovně a do sparťanů se pouští s velkým nasazením.

01:30
    Domácí zakládají útok, avšak Sparta účinně napadá.

02:31
    Posunutá branka domácího celku, vhazovat se bude ve středním pásmu.

02:56
    Hostující obránci se srazili na modré čáře a Motor se žene do útoku.

03:22
    Zdeněk Klíma neměl daleko ke gólu, ale sparťanského gólmana nepokořil.

03:57
    Haindl vyloučen za hákování.

04:05
    JIŘÍ RAUL si nabruslil před bránu a po přihrávce Zapletala neohroženě zakončil! Asistence: Zapletal.

Dnešní utkání sleduje 9 diváků.

05:04
    Hostům se nedaří vyjet s pukem z vlastní třetiny.

07:26
    Domácí gólman úmyslně posunul bránu. Trest odpyká Ebendorfer.

08:29
    Domácí vyhazují.

09:30

10:20
    Zapletal krásnou kličkou za vlastní bránou obelstil napadajícího hráče a mohl v klidu založit.

11:06
    Velká šance hostů na zvýšení náskoku. Domácí gólman však pohotovým zákrokem zmařil šanci soupeře.

12:50
    Hosté teď zamkli domácí celek v jejich třetině a střílí jednu ránu za druhou. Domácí gólman je však ve formě a bez problémů vše kryje.

13:10
    Útočící hráč v brankovišti.

13:59
    Vyloučení pro Spartu. Za držení si Miroslav Novotný odpyká dvě minuty.

15:00

Další třetina začne přibližně v 12:51.

15:01

15:52
    Domácí nastřelil pouze tyč!! Gólman hostů zůstává nepokořen.

16:02

17:53
    Sparta právě vstřelila branku!
    RAUL objel celou bránu a nádhernou střelou pod břevno zakončil! Asistence: Zapletal

21:09
    Motor zamyká Spartu v jejich třetině, ale ke střele se zatím nedostal.

22:41
    Sparta už podruhé v řadě vyhazuje na zakázané uvolnění. Motor je nechce pustit z obranné třetiny.

23:28
    Domácí jeli ve dvou pouze na brankáře, ale rychlý hostující bek se dokázal rychle vrátit a překazit tím šanci na kontaktní gól.

Hlavní rozhodčí dnes předvádí bezchybný výkon. Z hráčů je cítit autorita k arbitrovi.

24:44
    Zapletal vyloučen za napadení.

25:32
    Ebendorfer vyloučen za téčko.

26:44

27:08
    RAUL dovršil hattrick krásnou střelou k tyči!

27:45
    Novotný vyloučen na dvě minuty za vražení na hrazení. Ve stejném čase dostává Jakub David 10 minut za nesportovní chováni.

29:45

30:00

Další třetina začne přibližně v 13:33.

30:01

30:56
    Domácí se ženou do útoku, ke střele je však hostující celek nechce pustit.

31:33
    ZAPLETAL zkusil štěstí a střelou z rohu kluziště vystřelil. Domácímu brankáři vymetl pavučinky z rohu brány a mohl oslavovat!

33:52
    Sparta ukazuje svoji kvalitu v útočném pásmu.

36:56
    V chumlu před brankou domácích se dokázal nejlépe zorientovat JIŘÍ KRUPIČKA, který dostal puk až za záda soupeře. Myslím, že o vítězi dnešního utkáni je téměř rozhodnuto.

38:06
    Ebendorfer (CEM) vyloučen na dvě minuty za téčko.

38:48
    Oba týmy budou hrát ve čtyřech! Mekleš dostává dvě minuty za téčko.

40:06

40:48

42:47
    Sparta už jen drží puk a o nic se nesnaží. Domácí je nechávají hrát po rozích, před bránu je však nepouští.

45:00

Sparta dnes potvrdila roli favorita a bez problémů pokořila domácí celek 5:0. To je pro dnešek vše, já se s vámi loučím a přeji hezký zbytek dne. (13:59:22)

Jan Vávra

Branky a nahrávky: 5. Raul (Zapletal), 18. Raul (Zapletal), 28. Raul, 32. Zapletal, 37. Krupička

Motor sledge České Budějovice: Michael – Ebendorfer, Schichler, Klíma – Rumplík, Haindl, Kalina, David, Dvořák, Burtscher.
    HC Sparta Praha Sledge: Vápenka – Zapletal, Krupička – Raul, Novotný, Frolík, Mekleš, Nachtigalová.

Rozhodčí: Trnka