Liberec – Sparta 0:0 (kon.) | Karviná – Slovácko 0:1 (kon.) | Plzeň – Jablonec 3:1 (kon.)
FC Viktoria Plzeň
3:1 (1:0)
FK Jablonec
Neděle 06.11.2016, 19:15 • Doosan Arena, Plzeň • ePojisteni.cz liga • 13. kolo

My se s vámi z plzeňské Doosan Areny loučíme a přejeme příjemný zbytek neděle. (21:21:43)

Fauly: 14:21.

V Plzni je pro dnešek dobojováno, domácí dokázali porazit tápající Jablonec a získali důležité tři body, které pro ně znamenají také čtyřbodový náskok na čele prvoligové tabulky. Za výhrou vykročili Západočeši už v 16. minutě, kdy přetavil v úvodní branku Zemanův centr Tomáš Hořava. Po změně stran přidali domácí v rozmezí čtyř minut další dvě branky, obě s podpisem Michaela Krmenčíka. O tu první se postaral po rychlém brejku Patrik Hrošovský, tu druhou pak přidal dorážkou ze dvou metrů Lukáš Hejda. Jablonec už v závěru jen korigoval zásluhou Martina Doležala, ve zbývajících více než dvaceti minutách už totiž na kontaktní branku nedosáhl.

90+3

90+2
    Hybš dost nevybíravě fauloval Hrošovského, na přímý kop už ale nedojde.

90+2
    Utkání se dohrává kolem pokutového území Jabloneckých.

90+1
    Mehanovič teď ve snaze dostat se k balonu fauloval rukama Limberského. Plzeň bude nakopávat dlouhý balon.

90
    Hosté vhazují na vlastní polovině. Nastavovat se budou dvě minuty nad rámec základní hrací doby.

89
    Střídání v týmu FC Viktoria Plzeň: ze hřiště odchází Jan Kopic, přichází Michal Ďuriš.
    89. Trávník o kousek minul branku

89
    Po Hanouskově centru hlavičkoval z dobré pozice Trávník, branku ale minul!

88
    Poznarovi se nepodařilo podržet míč po Hořavově přihrávce. Hraje tak opět Jablonec.

88

87
    Jablonec kombinuje s míčem, zatím ale v uctivé vzdálenosti od plzeňské branky.

85
    Už už se zdálo, že se Poznar po přiťuknutí Hořavy dostane do dobré šance, na poslední chvíli ale zasáhl jeden z obránců Jablonce a přihrávku hlavou přerušil.

Dnešní utkání sleduje 8 879 diváků.

84
    Nedovoleně zahrál také Hybš v souboji s Kopicem.
    83. Jiráček se nepohodl s Řezníkem

83
    Jiráček si krásně prohodil Řezníka mezi nohama, nakonec jej ale v dalším souboji fauloval.

Jakub Vais

Marek Kratochvíl

Hledáme zpravodaje pro tým FK Jablonec. Více informací zde.

Branky: 16. Hořava (Zeman), 53. Hrošovský (Krmenčík), 57. Hejda (Krmenčík) – 67. Doležal (Tecl)

Karty:   82. Kozáčik (PLZ) – 77. Masopust (JAB)

Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 3:6. Rohy: 7:6. Ofsajdy: 3:4. Fauly: 14:21.
    FC Viktoria Plzeň: Kozáčik – Řezník, Hejda, Hubník (C), Limberský – Hrošovský, Hromada – Kopic (89. Ďuriš), Hořava, Zeman (71. J. Kovařík) – Krmenčík (81. Poznar).
    Náhradníci: Bolek – Baránek, Matějů, J. Kovařík, Poznar, Ďuriš, Bakoš.

FK Jablonec: Hrubý – Masopust, V. Kubista, Hübschman (C), Hybš – Trávník, Jiráček – Tecl, Pospíšil (71. Mehanovič), Matěj Hanousek – Doležal.
    Náhradníci: Valeš – Mehanovič, Bazal, Kouřil, Končal, Nový.

Rozhodčí: M. Zelinka – J. Paták, J. Kříž

Diváci: 8 879