Boston – NY Rangers 2:5 (kon.) | Montreal – Philadelphia 5:4 (kon.) | Ottawa – Buffalo 1:2 (kon.)
Tampa – New Jersey 4:1 (kon.) | Washington – Florida 4:2 (kon.) | Toronto – Vancouver 6:3 (kon.)
NY Islanders – Edmonton 3:4 (0:1 po s.n.) | St. Louis – Columbus 2:1 (po pr.) | Nashville – Carolina 2:3 (0:1 po s.n.)
Dallas – Chicago 2:3 (kon.) | Los Angeles – Calgary 5:0 (kon.) | San Jose – Pittsburgh 0:5 (kon.)
Detroit – Edmonton 1:2 (kon.) | St. Louis – Colorado 5:1 (kon.)
Montreal Canadiens
5:4 (2:2, 1:0, 2:2)
Philadelphia Flyers
Neděle 06.11.2016, 00:00 • Bell Centre, Montreal • NHL

57:45
    Výrazná komplikace pro hosty. Del Zotto (PHI) podrazil Radulova a jde na trestnou.

57:39
    Obrovská šance Couturiera, který byl po přihrávce Voráčka zcela sám před Pricem, kterého však mezi betony neprostřelil.

57:02
    Domácí jeli dva na jednoho. Pacioretty vzal odpovědnost na sebe, ale jeho střela těsně minula vzdálenější šibenici.
    56:16 Travis KONECNY - 5:4

56:16
    Philadelphia právě vstřelila branku!
    Čeká nás dramatický závěr třetiny. Do střely Provorova vložil hokejku TRAVIS KONECNY a snižuje na rozdíl jediného gólu. Asistence: Ivan Provorov, Sean Couturier.

54:34
    Philadelphia má možná poslední šanci na zdramatizování výsledku. Dvě minuty za držení si jede odsedět Mitchell (MTL).

53:38
    V obrovské šanci se ocitl na brankovišti Gallagher, ale Neuvirth se výborně roztáhl po celé brankové čáře.
    50:57 Tomáš PLEKANEC - 5:3

50:57
    Montreal právě vstřelil branku!
    Domácí opět odskakují brankou v oslabení. Dlouhé vyhození dojel jako první TOMÁŠ PLEKANEC a tvrdou ranou dává svou první branku v sezóně. Asistence: Max Pacioretty.
    49:16 Claude GIROUX - 4:3

49:16
    Letci se vracejí do zápasu. Jakub Voráček poslal přesnou přihrávku na CLAUDEA GIROUXE, který vypálil a Price neměl šanci střelu vidět přes dva clonící hráče Philadelphie. Asistence: Jakub Voráček, Shayne Gostisbehere.

48:31
    Andrew Shaw (MTL) způsobil svou holí krvavé zranění v obličeji Gostisbehera a odsedí 2+2 minuty.

44:23
    Dvě minuty za podražení dostává Jakub Voráček (PHI).
    43:52 Phillip DANAULT - 4:2

43:52
    Obrovská chyba Neuvirtha. Český brankář chtěl vyhodit puk po mantinelu. Ten však zachytil Mitchell, okamžitě přihrál na PHILLIPA DANAULTA, který stihl puk zasunout do brány dříve, než se Neuvirth stačil vrátit. Asistence: Torrey Mitchell.
    38:38 Alex GALCHENYUK - 3:2

38:38
    Montreal se dostává do vedení. Radulov projel útočným pásmem jako nůž máslem, našel zcela volného ALEXE GALCHENYUKA, proti jehož střele se již Neuvirth nestihl přesunout. Asistence: Alexander Radulov, Andrej Markov.

31:49
    Gudas (PHI) si přidržel Gallaghera, za což ho čekají dvě minuty na trestné lavici.

28:36
    Voráček si vyjel s pukem mezi kruhy, pohotově výpálil, ale jeho střelu mířící do šibenice parádně chytil do lapačky Price.

27:59
    Před bránu dostal puk Couturier, ale z velké blízkosti nedokázal Price překonat.

23:57
    Domácí budou potrestání za příliš mnoho hráčů a trest odsedí Radulov (MTL).

18:39
    V obrovské šanci se ocitl Galchenyuk, kterého našel před prázdnou bránou Radulov, ale domácí útočník netrefil kotouč, jenž lehce tečoval špičkou brusle Neuvirth,

10:38
    Uvidíme první přesilovku a zahrají si ji Flyers. Dvě minuty za držení odsedí Lehkonen (MTL)
    09:09 Greg PATERYN - 2:2

09:09
    Gólové hody pokračují. Ve změti mezi kruhy se nejlépe zorientoval Shaw, který přiťukl kotouč pod sebe na GREGA PATERYN, jenž následně prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asitence: Andrew Shaw, Paul Byron.
    08:30 Shayne GOSTISBEHERE - 1:2

08:30
    Velký tlak Flyers nakonec končí brankou. Konecny nejprve ve svém samostatném úniku neuspěl, ale hosté se udrželi v pásmu. Po vyražené střele se puk dostal k Voráčkovi, který parádní zadovkou našel SHAYNA GOSTISBEHERA, pro kterého již nebyl problém vstřelit branku. Asistence: Jakub Voráček, Michael Del Zotto.
    04:32 Chris VANDEVELDE - 1:1

04:32
    Hosté velmi rychle vyrovnávají. Vyhrané vhazování se dostalo na čárky přímo na hůl CHRIS VADEVELDA, který bez zaváhání poslal kotouč přímo k tyči Priceovy brány. Bez asistence.
    01:06 David DESHARNAIS - 1:0

01:06
    Tak tohle netrvalo dlouho. Hosté zachybovali při vyhazování puku, kterého se zmocnil na modré ANDREJ MARKOV. Ruský obránce vypálil a jeho střelu nešťastně tečoval jeden z obránců za bezmocného Neuvirtha. Bez asistence.

00:51
    Galchenyuk se prodral do pásma a z kruhu vystřelil, ale Neuvirth parádně máchl lapačkou a jeho pokus skryl v rukavici.

Michal Borovan

Branky a nahrávky: 2. Markov, 10. Pateryn (Shaw, Pateryn), 39. Galchenyuk (Radulov, Markov), 44. Danault (T. Mitchell), 51. Plekanec (Pacioretty) – 5. VandeVelde, 9. Gostisbehere (Voráček, Del Zotto), 50. Giroux (Voráček, Gostisbehere), 57. Konecny (Provorov, Couturier)

Montreal Canadiens: Price – S. Weber, Jemelin, Petry, Markov, Pateryn, Beaulieu – Gallagher, Galchenyuk, Radulov – Shaw, Desharnais, Pacioretty (C) – Byron, Plekanec, Lehkonen – Flynn, T. Mitchell, Danault.
    Philadelphia Flyers: Neuvirth – Gostisbehere, Del Zotto, Streit, Provorov, Gudas, Manning – Simmonds, Giroux (C), Raffl – Voráček, Couturier, Konecny – Cousins, B. Schenn, VandeVelde – Ljubimov, Bellemare, Read.

Rozhodčí: Kozari, Furlatt – Gawryletz, Cherrey