Boston – NY Rangers 2:5 (kon.) | Montreal – Philadelphia 5:4 (kon.) | Ottawa – Buffalo 1:2 (kon.)
Tampa – New Jersey 4:1 (kon.) | Washington – Florida 4:2 (kon.) | Toronto – Vancouver 6:3 (kon.)
NY Islanders – Edmonton 3:4 (0:1 po s.n.) | St. Louis – Columbus 2:1 (po pr.) | Nashville – Carolina 2:3 (0:1 po s.n.)
Dallas – Chicago 2:3 (kon.) | Los Angeles – Calgary 5:0 (kon.) | San Jose – Pittsburgh 0:5 (kon.)
Detroit – Edmonton 1:2 (kon.) | St. Louis – Colorado 5:1 (kon.)
Tampa Bay Lightning
4:1 (0:1, 2:0, 2:0)
New Jersey Devils
Neděle 06.11.2016, 00:10 • Amalie Arena, Tampa • NHL

Ode mě je to pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a u NHL zase někdy nashledanou. (03:00:57)

3. Nikita Kučerov (TBL) 1+1

Je konec! Tampa Bay díky dvěma brankám ve druhé a třetí třetině otočila duel s New Jersey a připsala si tak další dva body!

V patnácté minutě si pro odražený puk najel Damon Severson, jenž propálil vše před ním. Po dvaceti minutách tak byli šťastnější hosté.

Domácí celek byl poté ve druhé třetině jasně lepší a vstřelit dvě branky, čímž otočil stav utkání na 2:1. Ve třiadvacáté minutě se prosadil po krásné kombinaci Brian Boyle, kterého šest minut na to napodobil Victor Hedman tvrdou střelou k tyči.

A i třetí třetina patřila domácímu celku. V šestačtyřicáté minutě se dokázal poprvé v NHL prosadit Brayden Point, jenž pohotově tečoval střelu Kučerova. Právě ruský hokejista uzavřel stav utkání svým únikem v pětapadesáté minutě.

Střely na branku: 35:38

59:01
    Rozeběhla se poslední minuta třetí třetiny i utkání. Vše se jen dohrává a již několik minutek je jasné, kdo toto utkání zaslouženě vyhraje.

58:23
    Damon Severson posílal do brankoviště střílenou přihrávku, která našla hokejku Parenteaua, jenž ale neposlal touš do branky. Bishop zasáhl!

57:32
    Hned po přežití oslabení se domácí vydali do útoku. Vše bylo zakončeno střeleckým pokusem od levého mantinelu, který ale úspěch neslavil.

56:52

56:19
    New Jersey zakombinovalo v útočném pásmě. Jejich snažení bylo ukončeno nezachycenou přihrávkou na modré čáře.

55:41
    Domácí hrají v klidu a již podruhé v tomto oslabení vyhazují kotouč mimo své obranné pásmo. Devils zbývá ještě minuta přesilové hry.

55:17
    Devils se nyní pokoušela prosadit důraznu hrou v brankovišti. Taylor Hall tečoval ránu do betonů brankáře, kde hokejkou píchal Travis Zajac. Ten byl následně povalen k zemi.

54:57
    Ke střele se dostali hosté hned po vhazování. Střela jednoho z hráčů byla ovšem ztečována a skončila v ochranné sítě nad brankou.

54:52
    Ještě se bude vylučovat. Tyler Johnson je potrestán za držení Adama Henriquea na vhazování. Devils se mohou dočkat snížení.

Dnešní utkání sleduje 19 092 diváků.
    54:14 Nikita KUČEROV - 4:1

54:14
    Tampa právě vstřelila branku!
    Výhra domácího celku je potvrzena po individuální akci NIKITY KUČEROVA! Ruský šikula se po levé straně dostal až před Schneidera, kterému udělal kličku a následným bekhendem pod ruku přidal čtvrtou branku v utkání. Asistence: Steven Stamkos a Anton Strålman.

53:46
    Před branku Schneidera si nyní najel Ondřej Palát, který se pokoušel prosadit bekhendovým pokusem. Tomu se ale nepovedlo trefit branku.

53:12
    Devils se dostali do útočného pásma, kde si ale přihrávají jen po mantinelech a tudy cesta nejspíše nevede.

David Panuška

Branky a nahrávky: 23. Boyle (Hedman, J.T. Brown), 29. Hedman, 46. Point (Kučerov, Filppula), 55. Kučerov (Stamkos, Strålman) – 15. Severson (Hall, Zajac)

Tampa Bay Lightning: Bishop – Strålman, Hedman, Šustr, Garrison, Coburn, Koekkoek – Kučerov, Stamkos, Palát – Point, T. Johnson, Killorn – Callahan, Filppula, Naměstnikov – J.T. Brown, Paquette, Boyle.
    New Jersey Devils: Cory Schneider – Severson, A. Greene, Lovejoy, Auvitu, Quincey, J. Moore – Parenteau, Zajac, Hall – Palmieri, Henrique, Cammalleri – Smith-Pelly, Zacha, B. Bennett – Lappin, Fiddler, Kalinin.

Rozhodčí: Watson, Hebert – Amell, Kovachik.

Diváci: 19 092