Boston – NY Rangers 2:5 (kon.) | Montreal – Philadelphia 5:4 (kon.) | Ottawa – Buffalo 1:2 (kon.)
Tampa – New Jersey 4:1 (kon.) | Washington – Florida 4:2 (kon.) | Toronto – Vancouver 6:3 (kon.)
NY Islanders – Edmonton 3:4 (0:1 po s.n.) | St. Louis – Columbus 2:1 (po pr.) | Nashville – Carolina 2:3 (0:1 po s.n.)
Dallas – Chicago 2:3 (kon.) | Los Angeles – Calgary 5:0 (kon.) | San Jose – Pittsburgh 0:5 (kon.)
Detroit – Edmonton 1:2 (kon.) | St. Louis – Colorado 5:1 (kon.)
po s.n. (0:1)
New York Islanders
3:4 (2:2, 1:1, 0:0 - 0:0)
Edmonton Oilers
Neděle 06.11.2016, 00:15 • Barclays Center, New York • NHL

Tímto příspěvkem se s vámi loučím a přeji vám příjemnou dobrou noc. (03:02:25)

Andrej Sekera (EDM) (0+0), 1 střela, 17:06 čas na ledě

O druhém bodu rozhodl až poslední samostatný nájezd, který proměnil Mark Letestu. V utkání byl mírně lepší domácí tým, jenž mohl rozhodnout ve třetí třetině, ale Cam Talbot podržel svůj tým, když chytil několik obrovských šancí. Edmonton byl před utkání obrovským favoritem, ale dnešní utkání se mu moc nepovedlo. Nic méně si hosté odvážejí dva body, takže nakonec budou spokojení.

Mark LETESTU - 3:4

V samostatných nájezdech zvítězil tým Edmonton Oilers.
    Autorem vítězné branky je MARK LETESTU, jenž naznačil kličku, ale vyslal přesný pokus k tyči. Edmonton Oilers si tedy připisuje druhý bod.

3. série
    0:1
    Mark LETESTU proměňuje.

3. série
    0:0
    Jason Chimera předvedl dlouhou kličku, ovšem Cam Talbot s ním vybruslil a puk vyrazil.

2. série
    0:0
    Ryan Nugent-Hopkins nic nevymyslel a trefil brankáře do hrudi.

2. série
    0:0
    Andrew Ladd se svižně rozjel, ale netrefil ani branku.

1. série
    0:0
    Jordan Eberle hledal mezeru mezi betony, ale Jaroslav Halák si tento prostor pohlídal.

1. série
    0:0
    Nick Leddy nic nevymýšlel, ale svým pokusem trefil jen beton gólmana.

Samostatné nájezdy začínají.

Prodloužení nabídlo několik obrovských šancí, ale oba brankáři předvedli několik výborných zákroků! V závěru prodloužení mohli rozhodnou oba kapitáni, ale oba ve velkých šancí selhali.

Michal Luxa

Branky a nahrávky: 1. Leddy (Clutterbuck, Tavares), 6. Prince (Seidenberg, de Haan), 32. Cizikas (Prince, Seidenberg) – 9. Maroon (Benning), 13. Draisaitl (Maroon, Benning), 37. Lucic (Eberle), rozh. náj. Letestu