Boston – NY Rangers 2:5 (kon.) | Montreal – Philadelphia 5:4 (kon.) | Ottawa – Buffalo 1:2 (kon.)
Tampa – New Jersey 4:1 (kon.) | Washington – Florida 4:2 (kon.) | Toronto – Vancouver 6:3 (kon.)
NY Islanders – Edmonton 3:4 (0:1 po s.n.) | St. Louis – Columbus 2:1 (po pr.) | Nashville – Carolina 2:3 (0:1 po s.n.)
Dallas – Chicago 2:3 (kon.) | Los Angeles – Calgary 5:0 (kon.) | San Jose – Pittsburgh 0:5 (kon.)
Detroit – Edmonton 1:2 (kon.) | St. Louis – Colorado 5:1 (kon.)
Washington Capitals
4:2 (0:1, 1:0, 3:1)
Florida Panthers
Neděle 06.11.2016, 00:10 • Verizon Center, Washington • NHL
    Luongo dnes držel Floridu

Ode mne je to pro dnešek vše, děkuji za pozornost! (02:53:36)

3. Brooks Orpik (WSH) – 0+1

Pro českého fanouška je určitě důležité to, že utkání nedohrál Jaromír Jágr. Ten odstoupil po první třetině z důvodu zranění v dolní části těla. Odehrál pět střídání a nepřipsal si žádný bod. Floridě rozhodně chyběl.

Konec! Capitals předvedli parádní obrat. V rozmezí necelých čtyř minut zasadili těžký úder, když vsítili hned tři branky. Na to Florida nedokázala reagovat.

Washington ale vyhrál zcela zaslouženě. Po celý zápas dominoval. Hosté hráli aktivně pouze v první třetině. Parta okolo Ovečkina tak vyhrává popáté v řadě.

59:43
    Bojuje se o puk u mantinelu. Už se asi nic nestane.

59:05
    Tak přece. Luongo míří na střídačku, Florida to ještě zkusí!

58:19
    Panthers stále neodvolali gólmana, uvidíme zda se tak stane. Vypadá to však, že už hosté nevěří v nějaký obrat.

57:19
    Schmidt drží puk v bezpečí za svou vlastní brankou.

56:23
    Zápas po čtvrté brance Capitals trošku ztratil tempo. Teď hru přerušilo postavení mimo hru.

56:05
    Komerční přestávka. Na pokračování si budeme muset počkat.

56:00
    Teď už se jim to povedlo. Nejlepší střelec Floridy Marchessault to zkusil od mantinelu, ale Holtby neměl s tímto pokusem větší problémy.

55:35
    Panthers se vůbec nemůžou dostat k puku. Capitals mají zápas pod kontrolou.

54:36
    Petrovic si hezky povodil tři útočníky domácích. Vše se odehrálo v jeho vlastní třetině. Hosté teď potřebují spíše útočit, ale domácí Caps jim příliš šancí nedávají.

53:59
    Yandle pálil mimo branku. Florida se snaží se stavem něco udělat, ale domácí Washington jim k tomu příliš příležitostí nedává. Obrana pracuje skvěle a snaží se kouskovat hru.
    53:27 Lars ELLER - 4:2

Jakub Prchal

Branky a nahrávky: 31. Oshie (Ovečkin), 49. Ovečkin (Orpik, Schmidt), 51. Oshie (Bäckström, Schmidt), 54. Eller (Carlson, Burakovsky) – 6. McCann (Petrovic, Rau), 43. R. Smith (Trocheck, Demers)

Washington Capitals: Holtby – Orlov, Carlson, Alzner, Niskanen, Orpik, Schmidt – Ovečkin (C), Bäckström, Williams – Johansson, Kuzněcov, T. Wilson – Burakovsky, Eller, Oshie – Sanford, Beagle, Winnik.
    Florida Panthers: Luongo – Demers, Yandle, Ekblad, Matheson, Petrovic, Pysyk – Jágr, Barkov, Marchessault – R. Smith, Trocheck, Sceviour – Rau, Malgin, McCann – Harper, McKegg, MacKenzie.