Boston – NY Rangers 2:5 (kon.) | Montreal – Philadelphia 5:4 (kon.) | Ottawa – Buffalo 1:2 (kon.)
Tampa – New Jersey 4:1 (kon.) | Washington – Florida 4:2 (kon.) | Toronto – Vancouver 6:3 (kon.)
NY Islanders – Edmonton 3:4 (0:1 po s.n.) | St. Louis – Columbus 2:1 (po pr.) | Nashville – Carolina 2:3 (0:1 po s.n.)
Dallas – Chicago 2:3 (kon.) | Los Angeles – Calgary 5:0 (kon.) | San Jose – Pittsburgh 0:5 (kon.)
Detroit – Edmonton 1:2 (kon.) | St. Louis – Colorado 5:1 (kon.)
St. Louis Blues
2:1 (0:0, 0:1, 1:0 - 1:0)
Columbus Blue Jackets
Neděle 06.11.2016, 00:15 • Scottrade Center, St. Louis • NHL

To je pro tuto chvíli ode mne vše. Přeji hezký zbytek nedělní noci a u dalších online přenosů z hokeje se budu těšit na shledanou. (02:58:48)

Střely na branku: 30:21

Je dobojováno. Domácí nakonec vítězí v tomto utkání, když o své výhře rozhodli v poslední minutě prodloužení. Hosté se musí spokojit s bodem.

64:17 Vladimir TARASENKO - 2:1

64:17
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    Je rozhodnuto. VLADIMIR TARASENKO se nakonec přeci jenom trefil, když z prostoru levého kruhu propálil brankáře Columbusu nad jeho levou rukou. Domácí si tak připisují o bod navíc – 2:1. Asistence: Alexander Steen, Kevin Shattenkirk.

63:47
    Znovu se domácí natlačili do blízkosti branky Columbusu, ale opět se zaskvěl brankář hostů, který semaforem zlikvidoval střelu Tarasenka.

62:51
    Stastny si vyměnil kotouč s Paraykem, ale druhý jmenovaný pak svou střelu poslal mimo tři tyče.

61:34
    Na druhé straně to chytře těsně před brankou hostů zkoušel Vladimir Tarasenko, ale našel pouze připravený beton McElhinneyho.

60:28
    Proti střele Saada vytasil efektní semafor domácí brankář Hutton a hned posílá kotouč na hokejky svých spoluhráčů, aby zbytečně nezdržoval hru.

60:01

Je to tak. Základní hrací doba vítěze neurčila a na řadu tak přijde atraktivní prodloužení ve třech hráčích na obou stranách.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:25
    Domácí přispěchali s dalším útokem, ale v další šanci Parayka znovu neskórují. Zřejmě tak skutečně uvidíme prodloužení.

58:42
    Steen se dostal až do blízkosti branky Columbusu, jenže jeho střela nakonec neprošla skulinkou mezi betony brankáře hostů a skóre se tak nemění.

Vendula Zdražilová

Branky a nahrávky: 43. Bouwmeester (Upshall), 65. Tarasenko (Steen, Shattenkirk) – 33. J. Anderson

St. Louis Blues: C. Hutton – Pietrangelo (C), Bouwmeester, Shattenkirk, Gunnarsson, Parayko, Edmundson – Tarasenko, Lehterä, Schwartz – Steen, Berglund, Perron – Jaškin, Stastny, Fabbri – Reaves, Brodziak, Upshall.
    Columbus Blue Jackets: McElhinney – S. Jones, Werenski, J. Johnson, R. Murray, D. Savard, Nutivaara – Atkinson, Dubinsky, Jenner – N. Foligno (C), Wennberg, Saad – J. Anderson, W. Karlsson, Calvert – Gagner, Sedlák, Hartnell.

Rozhodčí: TJ Luxmore, Gord Dwyer – Vaughan Rody, Darren Gibbs

Diváci: 18 245