Boston – NY Rangers 2:5 (kon.) | Montreal – Philadelphia 5:4 (kon.) | Ottawa – Buffalo 1:2 (kon.)
Tampa – New Jersey 4:1 (kon.) | Washington – Florida 4:2 (kon.) | Toronto – Vancouver 6:3 (kon.)
NY Islanders – Edmonton 3:4 (0:1 po s.n.) | St. Louis – Columbus 2:1 (po pr.) | Nashville – Carolina 2:3 (0:1 po s.n.)
Dallas – Chicago 2:3 (kon.) | Los Angeles – Calgary 5:0 (kon.) | San Jose – Pittsburgh 0:5 (kon.)
Detroit – Edmonton 1:2 (kon.) | St. Louis – Colorado 5:1 (kon.)
po s.n. (0:1)
Nashville Predators
2:3 (1:0, 1:1, 0:1 - 0:0)
Carolina Hurricanes
Neděle 06.11.2016, 01:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

Já se s vámi tedy pro dnešní noc loučím, přeji příjemný zbytek noci či pěkné ráno. Na setkání u dalších onlajnů se těší Petr Sumbal. (04:04:48)

Dnešní utkání sledovalo 17 113 diváků.

Byli jsme svědky dramatického zápasu, který musely rozhodnout až samostatné nájezdy. Začněme ale od začátku. V první třetině se jako první prosadil Nashvill díky Neala, ovšem mohl žehrat na to, že neproměnil více nájezdů na Warda, které mu Carolina poskytla několik.

Ve druhé části Carolina vylepšila svou hru, Nashville přestřílela, a dokázala i vyrovnat gólem Skinnera. Domácím ovšem vrátil záhy vedení Irwin střelou od modré.

Ve třetí třetině opět převzal otěže zápasu Nashville, ale byla to Carolina, kdo se gólově prosadil. V oslabení překonal Rinneho Hainsey.

A protože v prodloužení jsme i přes šance Predators gól neviděli, musely rozhodnout nájezdy. V těch se prosadil jediný střelec. A byl to Slavin, který překonal Rinneho ve třetí sérii. Carolina tedy zvítězila v zápase, ve kterém lepší nebyla a musí hodně děkovat Wardovi, který ji hodně podržel.

Jaccob SLAVIN - 2:3

V samostatných nájezdech zvítězil tým Carolina Hurricanes.
    Autorem vítězné branky je JACCOB SLAVIN.

3. série
    0:1
    JACCOB SLAVIN naznačil rameny střelu a poté dokázal přehodit beton Rinneho. Je rozhodnuto, Carolina vítězí.

3. série
    0:0
    Filip Forsberg střílel Wardovi na lapačku a trefil jen tyč.

2. série
    0:0
    Ani terevainen Rinneho nepřekonal.

2. série
    0:0
    Johansen se dostal blízko k Wardovi, který se ani nepohnul. A puk pak našel v lapačce.

1. série
    0:0
    Skinner nedokázal přehodil beton Rinneho.

1. série
    0:0
    Smith Warda nerozhýbal a ani nepřekonal.

Samostatné nájezdy začínají.

Střely na bránu v prodloužení: 0:2

I v prodloužení byl aktivnější Nashville, ke gólu to ale nevedlo. Za chvíli uvidíme samostatné nájezdy.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:58
    Hainsey ještě pálil na Rinneho. Asi největší šance Caroliny v prodloužení.

Petr Sumbal

Branky a nahrávky: 10. Neal (C. Wilson, Irwin), 38. Irwin (Sissons) – 34. Skinner, 49. Hainsey (E. Lindholm), rozh. náj. Slavin