Moreirense – Setúbal 1:2 (kon.) | Porto – Benfica 1:1 (kon.) | Sporting – Arouca 3:0 (kon.)
Marítimo – Braga 1:0 (kon.)
Sporting Lisabon
3:0 (1:0)
FC Arouca
Neděle 06.11.2016, 21:15 • Estádio José Alvalade, Lisabon (kapacita: 50.466 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 10. kolo

Přeji příjemnou noc a u dalšího přenosu na shledanou. (23:09:22)

Domácím Sporting si dneska dokráčel k pohodlným třem bodům, kdy ve druhé půli dokázali proti pouze desíti hráčům soupeře přidat další dva góly i neproměnit penaltový kop. Acoura byla opravdu slabá směrem dopředu a prakticky si nevytvořila žádnou šanci. Od stavu 3.0 zápas pouze dohrávala a snažila se neinkasovat příliš mnoho gólů.

90+2

90+1
    Rozhodčí nastavil dvě minuty navíc. Podaří se domácím vstřelit ještě jednu branku nebo výsledek bude po konci zápasu o tře branky. To ještě uvidíme v těchto dvou minutách.

90
    Po centru z rohu hlavičkoval jeden z domácích hráčů mimo a tak může Bracali odkovápat od svě brány. Samozřejmě s ničím nijak nepospíchá a tak se nám čas pomalu blíží k nastavení.

89
    Centry Sportingu do vápna nachází už jen dobře připravené obránce Aroucy. Už jedenáctý roh v zápasu si domácí vyzkouší.

87
    Střídání v týmu Sporting Lisabon: ze hřiště odchází Martins, přichází Elias.

85
    Je to radost se dívat na některé přímočaré akce domácích. Přece jenom hosté hráli skoro celý druhý poločas v desíti a tak jim ke konci zápasu už dochází síly. Možná i motivace už hostům chybí, přece jenom za stavu 3:0 toho už příliš nezmůžou.

83
    Střídání v týmu FC Arouca: ze hřiště odchází Adilson, přichází Coelho.

80
    V posledních minutách vidíme pořád stejný obrázek hry. Sporting drží míč, občas se pokusí využít chyby v obraně hostí. Arouca už nemá žádnou snahu o to jí s míčem dopředu a i po jeho získání hráči většinou stojí a také o míče rychle přichází.

79
    Střídání v týmu Sporting Lisabon: ze hřiště odchází Silva, přichází Cesar.

77
    Jakmile se Arouca snaží podržet míč a pomalu rozehrát, domácí ji okamžitě začnou napadat. Díky početní výhodě dokáží hosty přečíslit a pro Sporting tak vznikají další zajímavé akce.

76
    Střídání v týmu Sporting Lisabon: ze hřiště odchází Ruiz, přichází Castaignos.

74
    Sporting u míče hledá místa, kudy by ještě mohl přidat nějaký ten gól. Zápas se zřejmě už dohraje v klidu ze strany domácích.

72
    Vypadá to, že hosté směrem dopředu rezignovali a snaží se pouze o to, aby si odvezli co nejmenší debakl. Útočí maximálně ve třech hráčích, to jim na šanci na přidání alespoň jedné branky moc nepřidá.
    69. DOST - 3:0

69
    Sporting Lisabon právě vstřelil branku!
    Tak přeci jen Sporting přidává třetí gól utkání ! Po rohovém kopu se k míči opět dostal Joel Campbell a tentokrát poslal daleko lepší centr do vápna. Míč přistál přesně na hlavě Dosta, který se v takových situacích málo kdy mýlí.

68
    Bas Dost zkoušel zakončit nůžkami, jeho pokus letěl pár metrů nad břevnem hostující brány. Sporting je při chuti a chce přidat ještě více gólů. Kdyby před chvílí Campbell v nadějné pozici lépe nahrával, mohlo to být 3:0.