Pov. Bystrica – Topoľčany 1:5 (kon.) | Spišská N. Ves – Prešov 1:4 (kon.) | Michalovce – Detva 2:5 (kon.)
HK DUKLA Ingema Michalovce
2:5 (1:1, 1:2, 0:2)
HK Detva
sk Neděle 06.11.2016, 17:00 • Zimný štadión Michalovce • 1. liga (SR) • 20. kolo

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 17:00 a my vám z neho prinesieme informácie o zmenách stavu..

Úvodné zostavy:

HK Dukla Michalovce: A. Trenčan – M. Boboś, Ľ. Buraľ, Dolgoš, Hančák, Kubát, Polaček, Šangin, M. Šterbák – M. Baláž, Banovský, R. Cútt, Drotár, Fajčák, R. Kohutiar, Z. Král, Lučnikov, Mesaroš, M. Schnelly, Ščurko, Verbický.

HC 07 Orin Detva: I. Cibuľa – Balko, F. Fekiač, Gábor, Mačkovič, Sládok, M. Šimon, Valjent, Zorvan – Berák, V. Fekiač, R. Gašpar, L. Hrušík, Huňady, Říha, Srnka, F. Šedivý, Škvaridlo, T. Török, Videlka, J. Žilka.

Rozhodca: Lauff – Homola, Hric.

00:01
    Stretnutie sa práve začalo.

00:58
    Detva dala gól!
    Už na konci prvej minúty otvára skóre duelu ADRIÁN MAČKOVIČ!
    Asistencie: Branislav Srnka a Lukáš Říha.

11:48
    Vylúčenie v tíme HC 07 Orin Detva (Srnka – 2 min., hákovanie).

13:16
    Vylúčenie v tíme HC 07 Orin Detva (F. Fekiač – 2 min., krosček).

14:24
    Dukla Michalovce dala gól!
    Druhú presilovku už Dukla využíva na vyrovnanie gólom MARCELA ŠTERBÁKA!
    Asistencie: Martin Drotár a Gleb Lučnikov.

19:38
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Michalovce (Král – 2 min., sekanie).
    Vylúčenie v tíme HC 07 Orin Detva (Zorvan – 2 min., hrubosť).

20:00
    Prvá tretina sa skončila.

Prvá tretina skončila vyrovnane 1:1, aj v strelách na bránu, 14:14. Michalovce ale hrali dve presilovky, z ktorých jednu využili.

20:01
    Začala sa druhá tretina.

21:26
    Začiatok druhej tretiny patrí domácim, MARCEL BALÁŽ gólom zvrátil stav!
    Asistencie: Martin Dolgoš a Radovan Cútt.

22:59
    Dlho vo vedení Michalovce neostali, TOMÁŠ TÖRÖK sa postaral o vyrovnanie!
    Asistencie: Branislav Srnka a Jakub Žilka.

23:32
    Vylúčenie v tíme HC 07 Orin Detva (Mačkovič – 2 min., držanie).

28:11
    Vylúčenie v tíme HC 07 Orin Detva (Sládok – 2 min., zdržiavanie hry / vystrelenie alebo vyhodenie puku).

31:07
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Michalovce (Hančák – 2 min., držanie).

37:37
    PATRIK HUŇADY prekonáva Trenčana a prinavrátil Detve vedenie!
    Asistencia: Filip Šedivý.

38:26

38:34
    Vylúčenie v tíme HC 07 Orin Detva (Žilka – 2 min., držanie hokejky).

40:00
    Druhá tretina sa skončila.

Strely na bránu v druhej tretine 11:17, priebežne 25:31.

40:01
    Začala sa tretia tretina.

40:20
    Vylúčenie v tíme HC 07 Orin Detva (Török – 2 min., hákovanie).

44:43

50:10
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Michalovce (Drotár – 2 min., sekanie).

50:38
    Presilovku využíva TOMÁŠ ŠKVARIDLO a hostia sa tak dostávajú do dvojgólového vedenia!
    Asistencie: Rastislav Gašpar a Viktor Fekiač.

52:29
    Vylúčenie v tíme HC 07 Orin Detva (Valjent – 2 min., podrazenie).

54:05
    DAVID VIDELKA strieľa gól aj pri oslabení!
    Asistencie: Ivan Zorvan a Martin Šimon.

57:11
    Vylúčenie v tíme HK Dukla Michalovce (Lučnikov – 2 min., hrubosť).
    Vylúčenie v tíme HC 07 Orin Detva (Šedivý – 2 min., nebezpečná hra vysokou hokejkou).

Strely na bránu v tretej tretine 8:13, celkovo 33:44.

Detva v tretej tretine strelila gól v presilovke aj v oslabení a v Michalovciach víťazí 5:2, čím stiahla náskok Dukly na päť bodov. Ďakujeme za pozornosť. (19:33:17)

Dominika Haršáni Handzušová

Branky a nahrávky: 15. Šterbák (Drotár, Lučnikov), 22. Baláž (Dolgoš, Cútt) – 1. Mačkovič (Srnka, Říha), 23. Török (Srnka, Žilka), 38. Huňady (Šedivý), 51. Škvaridlo (Gašpar, Fekiač), 55. Škvaridlo (Zorvan, Šimon)

HK DUKLA Ingema Michalovce: A. Trenčan – M. Boboś, Ľ. Buraľ, Dolgoš, Hančák, Kubát, Polaček, Šangin, M. Šterbák – M. Baláž, Banovský, R. Cútt, Drotár, Fajčák, R. Kohutiar, Z. Král, Lučnikov, Mesaroš, M. Schnelly, Ščurko, Verbický.
    HK Detva: I. Cibuľa – Balko, F. Fekiač, Gábor, Mačkovič, Sládok, M. Šimon, Valjent, Zorvan – Berák, V. Fekiač, R. Gašpar, L. Hrušík, Huňady, Říha, Srnka, F. Šedivý, Škvaridlo, T. Török, Videlka, J. Žilka.

Rozhodčí: Lauff – Homola, Hric