Česko – Rusko | 0:3 (kon.) | | | Finsko – Švédsko | 4:1 (kon.) |
Boston – NY Rangers | 2:5 (kon.) | | | Montreal – Philadelphia | 5:4 (kon.) | | | Ottawa – Buffalo | 1:2 (kon.) |
Tampa – New Jersey | 4:1 (kon.) | | | Washington – Florida | 4:2 (kon.) | | | Toronto – Vancouver | 6:3 (kon.) |
NY Islanders – Edmonton | 3:4 (0:1 po s.n.) | | | St. Louis – Columbus | 2:1 (po pr.) | | | Nashville – Carolina | 2:3 (0:1 po s.n.) |
Dallas – Chicago | 2:3 (kon.) | | | Los Angeles – Calgary | 5:0 (kon.) | | | San Jose – Pittsburgh | 0:5 (kon.) |
Detroit – Edmonton | 1:2 (kon.) | | | St. Louis – Colorado | 5:1 (kon.) |
Česko – Finsko | 3:2 (kon.) |
Finsko – Česko | 2:3 (0:1 po s.n.) |
Česko – Švýcarsko | 8:1 (kon.) |
Česko – Německo | 3:4 (1:2 po s.n.) |
Slovensko – Švýcarsko | 4:1 (kon.) |
Pov. Bystrica – Topoľčany | 1:5 (kon.) | | | Spišská N. Ves – Prešov | 1:4 (kon.) | | | Michalovce – Detva | 2:5 (kon.) |
Litoměřice – Hvězda Praha | 1:3 (kon.) | | | Žďár n/S – N. Město n. M. | 4:2 (kon.) |
Cheb – Trstěnice | 11:6 (kon.) | | | Čerti Ostrov – Mar.Lázně | 4:3 (kon.) | | | Rosice – Vel. Meziříčí | 0:6 (kon.) |
Krnov – Bohumín | 3:5 (kon.) | | | Veselí nLuž. – Telč | 3:2 (1:0 po s.n.) | | | V.Popovice – Žabonosy | 9:4 (kon.) |
Tábor B – Žirovnice | 4:2 (kon.) | | | Chotíkov – HC Rokycany | 4:19 (kon.) | | | HC Děčín B – HC Varnsdorf | 8:1 (kon.) |
Louny – Olympik | 12:5 (kon.) | | | Soběslav – HC Vimperk | 2:6 (kon.) | | | Frýdlant – Gepardi Jablonec | 6:8 (kon.) |
Jaroměř – HC Jičín | 3:5 (kon.) | | | Nový Bydžov – Třebechovice p. O. | 3:4 (kon.) | | | Hronov – Náchod | 3:5 (kon.) |
Nová Paka – Dvůr Králové n. L. | 5:6 (kon.) | | | Česká Třebová – Světlá nS | 6:2 (kon.) | | | Polička – BK Havlíčkův Brod B | 2:3 (kon.) |
Ledeč n. S. – Litomyšl | 2:11 (kon.) | | | Choceň – Chotěboř | 3:6 (kon.) | | | Uh.Ostroh – Velká Bíteš | 7:0 (kon.) |
SHK Hodonín B – Kroměříž | 5:4 (po pr.) | | | Radomyšl – Humpolec | 5:1 (kon.) | | | Lomnice n/P – Č. Lípa | 7:6 (kon.) |
Chrudim – Hlinsko | 3:4 (kon.) |
Studénka Sledge – Zlín sledge | 3:1 (kon.) | | | Karlovy Vary – Litvínov | 6:0 (kon.) | | | HC Sparta Praha Sledge – Č.Budějovice | 3:0 (kon.) |
SOHO Olomouc – SHK Mustangové | 0:2 (kon.) |
Paneuropa – Banská Bystrica | 3:8 (kon.) |
Litoměřice – Klášterec nO | 5:3 (kon.) | | | Havířov – Warriors Brno | 4:3 (3:2 po s.n.) |
konec
SOHO Olomoučtí Kohouti
0:2
(0:1, 0:1, 0:0)
SHK Mustangové AUTO IN
39:02
|
Dnes půjde poprvé do oslabení i Olomouc, Slávo Ferenčík je vyloučen za vrážení na hrazení.
|
|
35:02
|
Mustangové budou hrát znovu v oslabení, za napadení totiž odjel k trestné lavici Lukáš Kořínek, který atakoval v obranné třetině útočícího Ferenčíka.
|
|
28:53
|
Na trestnou lavici jde v tuto chvíli pardubický hráč. Marek Michalec byl totiž vyloučen za napadení. SOHO tak dostává možnost první přesilovky.
|
Branky a nahrávky:
15. Kubeš (Kubeš), 25. Kubeš (Kubeš)
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
SOHO Olomoučtí Kohouti:
Černoch – Gergerly, Veselý, Novák (C), Jedlička, Mikuš, Prášil, Večeřek, Kardoš, Ferenčík, Stašák
Náhradníci:
Trenér:
SHK Mustangové AUTO IN: Drahý – Kolek, Štěpjak, Kubeš J., Michalec, Kubeš P., Buhr, Doležal, Kořínek, Buhr, Chudomský
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
SHK Mustangové AUTO IN: Drahý – Kolek, Štěpjak, Kubeš J., Michalec, Kubeš P., Buhr, Doležal, Kořínek, Buhr, Chudomský
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Johan Čáp
@CAPJohanCZ