Litoměřice – Hvězda Praha 1:3 (kon.) | Žďár n/S – N. Město n. M. 4:2 (kon.)
HC Stadion Litoměřice
1:3 (0:1, 0:0, 1:2)
HC Hvězda Praha
Neděle 06.11.2016, 10:00 • Kalich Arena, Litoměřice • Liga staršího dorostu • 12. kolo

59:27
    Hvězda právě vstřelila branku!
    Ne vždy se odvolání gólmana vyplatí. Slavík předal po vstupu do útočné třetiny kotouč PETRU KLEPÁČKOVI, který si najel do pravého kruhu a vymetl horní roh opuštěné litoměřické klece. Asistence: Jan Slavík.

59:19
    Skokan míří na střídačku, domácí zkusí power-play!

56:22
    Ve vlastním oslabení nyní unikl nepozorné defenzívě Hvězdy další kališník, který ale vyhořel na Jeřábkově betonu!

55:28
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Chňapko – 2 min., podražení).

54:20
    Litoměřičtí měli nyní vyrovnání na dosah ruky! Obraně pražského celku unikl Vojtěch Cerman, který ale v souboji s Jeřábkem neuspěl. Od gólmana Hvězdy se kotouč odrazil přímo na hůl Vojtěcha Chňapka, Jeřábek ale zvládl pokrýt i jeho dorážku!

50:33
    Litoměřice právě vstřelily branku!
    O tři minuty později se však domácím daří náskok Hvězdy znovu seříznout na jedinou branku. Přesným střelcem byl MAREK VANĚK. Asistence: Josef Vokurka, Zdeněk Fábry.

47:24
    Kopec, který musí kališníci v cestě za body vyšplhat, se nyní o něco zvýšil. Druhý kotouč za Skokana posílá DANIEL TALIJÁN. Asistence: Jan Janiurek.

35:27
    Vyloučení v týmu HC Stadion Litoměřice (Vaněk – 2 min., nedovolené bránění).

15:05
    Hosté jdou pět minut před koncem úvodní dvacetiminutovky do vedení! PETR KLEPÁČEK se chopil kotouče na hranici litoměřického brankoviště a doslova jej protlačil za položeného Skokana. Asistence: Vladislav Houška.

Vojtěch Martinek

Branky a nahrávky: 51. Vaněk (Vokurka, Fábry) – 16. Klepáček (Houška V.), 48. Taliján (Janiurek), 60. Klepáček (Slavík)

HC Stadion Litoměřice: Skokan (Kuneš) – Bacílek, Čapek, Kamp, Racek, Student – Cerman (C), Damašek, Fábry, Hruška, Chňapko, Švalich, Vaněk, Vokurka.
    Hlavní trenér: Václav Rubeš.

HC Hvězda Praha: Jeřábek (Fürst) – Searle, Procházka, Houška M., Koštoval, Mařík, Vidim – Liška, Taliján, Šonský, Biben, Půlpán, Janiurek, Nejepsa (C), Houška V., Slavík, Klepáček.
    Hlavní trenér: Filip Sýkora.

Rozhodčí: Krebs – Ruchař, Derfler.