NY Rangers – Vancouver 3:5 (kon.) | Philadelphia – Detroit 2:3 (0:1 po s.n.) | Washington – San Jose 0:3 (kon.)
New Jersey – Carolina 3:2 (2:0 po s.n.) | Pittsburgh – Edmonton 4:3 (kon.) | Toronto – Los Angeles 0:7 (kon.)
Montreal – Boston 3:2 (kon.) | Nashville – Ottawa 3:1 (kon.) | Winnipeg – Dallas 8:2 (kon.)
Colorado – Arizona 2:4 (kon.)
po s.n. (2:0)
New Jersey Devils
3:2 (1:0, 0:2, 1:0 - 0:0)
Carolina Hurricanes
Středa 09.11.2016, 01:05 • Prudential Center, Newark • NHL

S konstatováním, že Devils zdolali po nájezdech Carolinu se s vámi loučím. Děkuji za pozornost a u NHL zase někdy nashledanou! (04:12:57)

3. Cam Ward (CAR) 39 zák., 2 góly, 95,1%

Utkání je u konce! Pohledné utkání rozhodly až nájezdy, ve kterých byli úspěšní hokejisté Devils!

New Jersey začalo pomalejším tempem, ale po své zpackané přesilovce začali hrát hodně dobře. Vše vyvrcholilo v sedmnácté minutě, když se dokázal po povedené kombinaci prosadit P.A. Parenteau.

Druhá třetina nám nabídla obrat ve skóre. Carolina se v první přesilové hře prosadili zásluhou Jordana Staala. Toho v závěru třetiny napodobil svým prvním zásahem v sezóně Klas Dahlbeck.

Utkání skončilo vyrovnaným výsledkem po třetí třetině, a tak následovalo prodloužení. Ve třetí části hry vyrovnal stav utkání svou první trefou v NHL Nick Lappin.

V prodloužení měl největší šanci Travis Zajac, který se ale v poslední minutě nedokázal prosadit. Na řadu tak přišly nájezdy. Zatímco P.A. Parenteau a Taylor Hall skórovali, za hosty se neprosadil Jeff Skinner ani Jaccob Slavin. Domácí si tak připsali i druhou výhru proti Canes v této sezóně.

Střely na branku: 41:33 (19:8, 8:9, 11:13, 3:3)

P.A. PARENTEAU - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým New Jersey Devils.
    Rozhodující branku utkání vstřelil hned z prvního nájezdu P.A. PARENTEAU, jenž se stal hvězdou dnešního utkání! Třetí nájezd proměnil také Taylor Hall.

3. série
    2:0
    Rozjel se tak Taylor Hall, jenž projel před Cama Warda, kterého rychlou střelou zápěstím překonal! Devils vítězí.

2. série
    1:0
    Hosté na druhý nájezd poslali obránce Jaccoba Slavina. Ten zakončoval střelou po ledě, která ale skončila jen na betonu Schneidera.

2. série
    1:0
    Dalším domácím exekutorem byl Jacob Josefson, jenž svou kličku do forhendu neproměnil v branku.

1. série
    1:0
    Na druhé straně provedl úvodní nájezd Jeff Skinner, který exekuci pokazil a ani nevystřelil.

1. série
    1:0
    Jako první se rozjel domácí P.A. Parenteau, který projel před branku rychle a střelou nad rameno skóroval!

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:54
    Mohlo být hotovo! John Moore našel najíždějícího Travise Zajaca, jenž se dostal až před branku, kde ale skvělého Warda nepřekonal!

64:11
    Pavel Zacha našel na modré čáře Johna Moora, který následně zakončoval. Jeho pokus ovšem skončil jen vedle hostující branky.

63:39
    Po pravé straně ujel Adam Henrique, jenž zakončoval střelou z pravého kruhu. Jeho pokus byl ale vyražen brankářem Wardem nad sebe.

63:08
    Taylor Hall se po levé straně prodíral hodně zajímavě. Místo průchodu do velké šance jej ovšem hitoval čárový rozhodčí, který pokazil solidně rozjetou akci.

62:24
    Snažení na druhé straně bylo zakončeno také střeleckým pokusem obránce. Damon Severson byl ale stejně jako Hanifin neúspěšný.

David Panuška

Branky a nahrávky: 17. Parenteau (Zajac, Hall), 44. Lappin (Kalinin, Fiddler), rozh. náj. Parenteau – 25. J. Staal (Slavin, Pesce), 38. Dahlbeck