NY Rangers – Vancouver 3:5 (kon.) | Philadelphia – Detroit 2:3 (0:1 po s.n.) | Washington – San Jose 0:3 (kon.)
New Jersey – Carolina 3:2 (2:0 po s.n.) | Pittsburgh – Edmonton 4:3 (kon.) | Toronto – Los Angeles 0:7 (kon.)
Montreal – Boston 3:2 (kon.) | Nashville – Ottawa 3:1 (kon.) | Winnipeg – Dallas 8:2 (kon.)
Colorado – Arizona 2:4 (kon.)
Nashville Predators
3:1 (0:0, 2:0, 1:1)
Ottawa Senators
Středa 09.11.2016, 02:00 • Bridgestone Arena, Nashville • NHL

Československá stopa v zápase
    Do zápasu nezasáhl český ani slovenský hokejista. (04:51:58)

2. P. K. Subban (NSH) 1+1
    1. Pekka Rinne (NSH) 33 zák., 1 gól, 97,1%
    3. James Neal (NSH) 1+1

Domácí hokejisté vyhrávají tento zápas 3:1. Po bezbrankové první periodě se Nashville dokázal dvakrát prosadit z kraje druhé třetiny. Ve třetí periodě domácí svůj náskok navýšili, následně hosté snížili. Takticky zvládl třetí třetinu domácí tým výborně, a tak získává body do tabulky.

59:57
    Tak ještě jedno domácí zakázané uvolnění, buly před brankou Rinneho.

59:50
    Už se pravděpodobně nic nestane.

59:37
    Vhazovat se bude po zakázaném uvolnění před brankou Pekka Rinneho. Ještě předtím ale oddechový čas.

59:30
    Erik Karlsson se probojoval do zakončení, ale jeho rána byla nepřesná.

59:00
    Hlasatel právě ohlásil poslední minutu hry, branku Senátorů je znovu prázdná.

58:40
    Senátoři mají kotouč pod kontrolou, ale špatně si přihráli, a tak musí brankář zpět do branky, neboť před bránou Ottawy se bude vhazovat.

58:10
    Hostující celek to zkouší s šesti bruslaři v útočném pásmu, Craig Anderson je na střídačce.

57:41
    Mnoho šancí momentálně k vidění není, utkání se v poklidném tempu dohrává.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

56:24
    Hra je přerušena, domácí hráči se špatně dostali do útočného pásma, píská se jim postavení mimo hru.

55:30
    29:32, tak vypadá aktuálně statistika střelby. Aktivnější Ottawa má velké problémy s přesností střelby. Hostující hráči necloní domácímu brankář, a tak Pekka Rinne nemá problém většinu střel chytit.

55:00
    Pět minut zbývá do konce třetí třetiny, domácí Nashville stále vede o dvě branky. Hostujícímu celku se nedaří snížit náskok domácích.

54:33
    Následně nedokázal zamířit ani Pontus Åberg.

54:16
    Domácá Filip Forsberg v dobré střelecké pozici nedokázal přesněji trefit branku.

Jan Prošek

Branky a nahrávky: 21. Neal (Josi, P. K. Subban), 24. P. K. Subban (Neal, Arvidsson), 43. Ellis (Forsberg) – 46. Turris (Dzingel)

Nashville Predators: Rinne – Ellis, Y. Weber, Ekholm, Irwin, Josi, P. K. Subban – Arvidsson, Neal, C. Wilson – Ribeiro, C. Smith, Forsberg – Järnkrok, Johansen, Åberg – Bass, Sissons, Watson.
    Ottawa Senators: C. Anderson – Methot, E. Karlsson, Phaneuf, Ceci, Borowiecki, Claesson – Hoffman, Turris, Pyatt – B. Ryan, Brassard, Mark Stone – Z. Smith, Pageau, Dzingel – Puempel, Kelly, Neil.

Rozhodčí: Meier, Rehman – Murchison, Nowak

Diváci: 17 113