NY Rangers – Vancouver 3:5 (kon.) | Philadelphia – Detroit 2:3 (0:1 po s.n.) | Washington – San Jose 0:3 (kon.)
New Jersey – Carolina 3:2 (2:0 po s.n.) | Pittsburgh – Edmonton 4:3 (kon.) | Toronto – Los Angeles 0:7 (kon.)
Montreal – Boston 3:2 (kon.) | Nashville – Ottawa 3:1 (kon.) | Winnipeg – Dallas 8:2 (kon.)
Colorado – Arizona 2:4 (kon.)
Winnipeg Jets
8:2 (2:0, 4:1, 2:1)
Dallas Stars
Středa 09.11.2016, 02:10 • MTS Centre, Winnipeg • NHL
    11 gólů v prvních 14 zápasech kariéry. Patrik Laine napodobil svého krajana Teemu Selänneho.

To je tedy z tohoto utkání vše. Já se s vámi loučím a někdy zase napočtenou. (05:00:26)

V oslabení: 1:0

Dallas i v poslední třetině využil na začátku přesilovou hru, když se trefil Seguin, ale to bylo od Stars už vše. Naopak Winnipegu se podařilo ještě vstřelit dvě branky, když nejdříve ve vlastním oslabení skoroval Copp a v předposlední minutě se ještě prosadil Lowry. Winnipeg tedy na svém ledě roznesl Dallas 8:2.

59:42
    Hamhuis nahrával mezi kruhy Ritchiemu, avšak toho si pohlídala domácí obrana.

59:14
    Poté se ještě do sebe pustili Tanev a Smith, a v této bitce teda létala jedna rána za druhou.

59:14
    Byfuglien si v rohu kluziště vyšlápl na Hamhuise, což se nelíbilo Rousselovi, který se do něj ihned pustil.
    58:16 Adam LOWRY - 8:2

58:16
    Winnipeg právě vstřelil branku!
    Jets se dále udrželi v útočném pásmu, kde nakonec z pravé strany vystřelil Copp, jehož střelu vyrazil Niemi před sebe, kde se nejlépe zorientoval ADAM LOWRY, který už dorazil touš do brány Dallasu. Asistence: Andrew Copp, Tyler Myers.

58:06
    Thornburnovi střelu hosté vyrazili mimo svou klec.

57:23
    Další střela domácích je tečována mimo kluziště, a tak si jeden z diváků odnese domů suvenýr.

57:01
    Laine nahrál najíždějícímu Byfuglienovi, který ihned vystřelil a jeho pokus Niemi vyrazil.

56:20
    Ehlersova střela byla přizvednuta nad bránu Dallasu.

55:51
    Shore byl sám před Helleybuckem, kterého chtěl překonat kličkou do forhendu, jenže domácí brankář mu svou holí vysekl puk z hokejky.

55:31
    Přihrávku Scheifeleho tečoval McKenzie až do hlediště, takže se bude vhazovat v obranné třetině Stars.

55:13
    Následuje poslední komerční přestávka.

55:13
    Nemeth jen nahodil puk směrem na bránu Jets, kde Helleybuck předvedl velmi snadný zákrok.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 4. Scheifele (Ehlers), 9. Laine (Chiarot, Postma), 27. Laine (Wheeler, Scheifele), 31. Laine (Scheifele, Ehlers), 38. Daňo (Connor, Petan), 40. Scheifele (Petan, Laine), 54. Copp (Burmistrov, Myers), 59. Lowry (Copp, Myers) – 22. Eaves (D. Shore, Klingberg), 43. Seguin (Eaves, Roussel)

Winnipeg Jets: Hellebuyck – Morrissey, Byfuglien, Enström, Myers, Chiarot, Postma – Laine, Scheifele, Ehlers – Connor, Petan, Wheeler – Copp, Lowry, B. Tanev – Daňo, Burmistrov, Thorburn.
    Dallas Stars: Lehtonen (31. Niemi) – Lindell, Klingberg, Oduya, Johns, Jordie Benn, Hamhuis, Nemeth – Jamie Benn, Seguin, Eaves – Roussel, Faksa, B. Ritchie – McKenzie, G. Smith, Cracknell – Korpikoski, D. Shore.

Rozhodčí: Lee, Leggo – Miller, Rody