Chanty-Mansijsk – Záhřeb 3:1 (kon.) | Dynamo Moskva – Petrohrad 2:3 (kon.) | Jaroslavl – Čerepovec 1:4 (kon.)
Viťaz – CSKA Moskva 3:2 (2:0 po s.n.)
Dynamo Moskva
2:3 (1:1, 1:0, 0:2)
SKA Petrohrad
Středa 09.11.2016, 17:30 • VTB Ice Palace • KHL

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký večer a u dalších on-line přenosů na počtenou. (20:03:59)

Československá stopa v utkání

Lukáš Kašpar (DMS) 0+0, 2 střely čas na ledě 12:36

Právě skončilo utkání mezi celky Dinamo Moskva a SKA Petrohrad. Domácí vstupovali do závěrečné části s jednobrankovým náskokem v zádech, ten jim však dlouho nevydržel. Ve 44. minutě vyrovnal stav přesnou střelou na beton Lazušina Jevgenij Ketov a o další minutu později otočil skóre Anton Bělov, jenž využil přesilovku a poslal svůj tým poprvé v zápase do vedení. Jelikož Dinamu nepomohla ani závěrečná hra bez brankáře, mohou se z vítězství 3:2 radovat hosté z Petrohradu, kteří si připsali další tři body do tabulky KHL a prodloužili svou sérii výher již na 12 duelů.

59:53
    Hosté opět dostali kotouč ze svého pásma a s největší pravděpodobností toto utkání vyhrají.

59:43
    Kotouč je nyní za bránou Dinama a domácí zakládají možná poslední útok. Lazušin už se hlásí a odjíždí na střídačku!

59:15
    V témže čase si Dinamo bere oddechový čas.

59:15
    Oba týmy hrají v plném počtu.

59:00
    Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:46
    Hosté se prozatím dobře brání a Dinamo se nemůže dostat ke vstřelení tolik kýženého vyrovnávacího gólu.

57:36
    Do konce třetí části zbývají necelé dvě a půl minuty. Podaří se Dinamu vyrovnat?

57:15
    Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Alexandr Chochlačjov – 2 min., podražení).
    Vyloučení v týmu Dinamo Moskva (Alexej Cvetkov – 2 min., nedovolené bránění).
    Vyloučení v týmu SKA Petrohrad (Nikolaj Prochorkin – 10 min. osobní trest, nesportovní chování).

56:23
    Na malý okamžik zavítali hosté opět do útočného pásma. Po chvilce jim ovšem Dinamo kotouč sebralo a spěchá znovu do ofenzívy.

55:31
    Nad břevnem Šesťorkina nyní proletěla tečovaná rána Moskvy. Velké štěstí pro SKA, že kotouč nezaplul do jejich brány.

55:00
    Do protiútoku se řítili hráči Petrohradu, ovšem jejich příležitost skončila nepřesnou přihrávkou. Dinamo tedy spěchá kupředu, protože mu už mnoho času nezbývá.
    Dominik Furch je jedničkou Omsku a dostává důvěru i v reprezentaci! (y)

Dominik Furch je #MadeOfHockey ???? #CCMHockey #CCMGoalie

Fotka zveřejněná uživatelem CCM Hockey Czech Republic (@ccmhockeyczechrepublic),

54:48
    Na druhé straně se k ledu skácel Čudinov, který si odnesl tržnou ránu v obličeji ze souboje s domácím hráčem. Celá situace se obejde bez vyloučení.

54:16
    Jako nůž máslem projel obranou Dinama jeden z hostů, avšak jeho zpětná přihrávka nenašla nikoho z jeho spoluhráčů.

53:27
    Dinamu se přechod do pásma nepodařil, ale podobně na tom byli i hosté z Petrohradu. Puk mají opět domácí.

Radomír Fukala

Branky a nahrávky: 9. Rylov (Šipov, Fjodorov), 32. A. Galimov – 11. Čudinov (Šipačov, N. Gusev), 44. Ketov (Rykov, Chafizullin), 45. A. Bělov (Šipačov, N. Gusev)

Dynamo Moskva: Lazušin – D. Višněvskij, Hietanen, Robinson, Kutějkin, Makljukov, Rylov, Solovjov (C) – Kašpar, Cvetkov, Karsums – Tarasov, A. Těreščenko, A. Galimov – Igumnov, Gorovikov, Kokarev – Karpov, Fjodorov, Šipov – Brjukvin.
    SKA Petrohrad: Šesťorkin – Vojnov, Zubarev, Čudinov, A. Bělov, Hersley, J. Jakovlev, Chafizullin, Rykov – Kovalčuk, Dacjuk (C), S. Plotnikov – Dadonov, Šipačov, N. Gusev – Barabanov, Prochorkin, Chochlačjov – Děrgačjov, Koskiranta, Ketov.

Rozhodčí: Jeřábek, Olenin – Sivov, Šichanov

Diváci: 9 467