Chanty-Mansijsk – Záhřeb 3:1 (kon.) | Dynamo Moskva – Petrohrad 2:3 (kon.) | Jaroslavl – Čerepovec 1:4 (kon.)

Československá stopa

Roman Horák (CEC): 1+0, 3 střely na bránu, čas na ledě 20:25.
    Jakub Jeřábek (CEC): 0+0, 3 střely na bránu, čas na ledě 22:26. (20:16:37)

HC Viťaz nakonec dokončil své tažení za obratem a vítězstvím. Ještě na začátku třetí třetiny prohrával o dva góly, ale během ní dokázal srovnat a poté dostat hru do nájezdů. V nich se zadařilo a rozhodl je NIKITA VYGLAZOV. Nutno dodat, že celou honbu za vítězstvím nastartoval kontaktním gólem na 1:2 Roman Horák.

Nikita VYGLAZOV - 3:2

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Viťaz.
    Autorem vítězné branky je NIKITA VYGLAZOV.

Samostatné nájezdy začínají.

V prodloužení jsme branku neviděli a zápas tedy dojde do samostatných nájezdů.

65:00
    Prodloužení skončilo.

64:44
    Kokšarovu střelu vyrazil Fasth.

64:23
    Ani jednomu z týmů se nyní nedaří dostat do akce.

63:32
    Další střela Panina přes obránce donutila Saprykina k zákroku vyrážečkou.

62:55
    Z ničeho nic vystřlil Panin přes obránce. Puk mířil do betonu brankáře.

62:22

61:41
    Jeřábek nyní trefil masku Fastha. CSKA následně vyhazuje.

Antonín Domanický

Branky a nahrávky: 41. Horák (Kopejkin, Katičev), 50. Soloduchin (Kopejkin), rozh. náj. Vyglazov – 6. Děnisov (Kugryšev), 17. Pivcakin (Andronov)