Jihlava – Most 3:0 (kon.) | Benátky n/J – Přerov 4:1 (kon.) | Litoměřice – Třebíč 2:3 (kon.)
Slavia – Kadaň 3:1 (kon.) | Kladno – Frýdek-M. 6:2 (kon.) | Havířov – Ústí n/L 5:1 (kon.)
AZ Havířov
5:1 (3:0, 1:0, 1:1)
HC Slovan Ústí nad Labem
Středa 09.11.2016, 18:00 • K&K PNEU Aréna Havířov • Chance liga • 22. kolo

Azet dnes nedal severočechům žádnou šanci a po výborném výkonu zvítězil přesvědčivě 5:1. Nutno vyzdvihnout výborný výkon rozhodčích, kteří dnes nebyli téměř vidět, pouze v důležitých situacích, a tak by to mělo být! (20:06:59)

59:40
    Vyloučení v týmu HC Slovan Ústí nad Labem (Petr Přindiš – 2 min., hrubost).

59:40
    Vyloučení v týmu AZ Havířov (Martin Lenďák – 2 min., hrubost).

59:40
    Kterou vyhrál na body nejspíše Lenďák, který uštědřil soupeři asi dvacet sedm ran, ale pouze do břišního chrániče.

59:40
    A pro pobavení diváků ještě bitka Přindiše s Lenďákem.

59:27
    A domácí publikum již oslavuje tři body po perfektním výkonu.

59:25
    Z mezikruží tentokrát samotný Maruna, ale míjí.

59:03
    Maruna nabil Škůrkovi, který míjí pravou tyč.

58:18
    Doudera ukazuje svůj přehled v rozehrávce.

57:10
    Roubík ve výbrné šanci, Laco skvělým zákrokem drží Azet.

54:42
    Maruna teď hezky kličkoval s pukem v útočném pásmu a ukrojil tak z trestu další cenné vteřinky.

55:52
    Bomba Daleckého jen prosvištěla vedle tyče.

55:10
    První dvě minuty z oslabení jsou pryč a Ústí se nedostalo do většího náporu.

54:20
    Vágner při střele zlomil hokejku a puk letěl asi killometr vedle brány, Laco na něj logicky nedosáhl.

53:49
    Kloz z mezikruží zkouší Laca, ten obstál na výbornou.

53:10
    Dnes velmi přesní rozhodčí vykazují Ollendera na 2+2 minuty za vysokou hůl.

52:47
    Laco přerušil hru, protože měl pocit, že už se hraje dlouho bez pauzy.

52:13
    Teď se hrálo asi minutu pouze u mantinelu v domácím pásmu, to byste si nepřáli vidět....

Libor Gavlas

Branky a nahrávky: 1. Dvořáček (Petran, L. Doudera), 13. Gřeš (Štumpf, Pechanec), 19. Haas (Maruna), 24. Gřeš (Štumpf, Pechanec), 42. Tomi (Kalus) – 48. Loskot (Kasík, Roubík)

AZ Havířov: M. Laco – L. Doudera, Petran, Krisl, Lenďák, Korím, Škůrek, Bahounek, Dudek – Maruna, Haas, Dvořáček – Gřeš, Pechanec, Štumpf – Ollender, Bednář, Kotala – Kalus, Tomi.
    HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup – Husák, Kasík, Vl. Brož, M. Vágner (C), Bernad, Přindiš, Zajíc, Macek – Loskot, Roubík, J. Kloz – Z. Doležal, Vrdlovec, Melka – Dalecký, Gengel, Moučka – Markulinec, Navarra.

Rozhodčí: Kubičík – Měkýš, Rampír