Opava – Šumperk 5:6 (po pr.) | Kopřivnice – Vsetín 1:4 (kon.) | Nový Jičín – Technika Brno 4:1 (kon.)
SHK Hodonín – Poruba 2011 2:3 (kon.) | Písek – David Servis 3:5 (kon.) | Mor. Budějovice – Pelhřimov 3:5 (kon.)
Žďár n/S – Jindř. Hradec 6:2 (kon.) | Nymburk – Kolín 4:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Tábor 8:0 (kon.)
Klášterec nO – Bílina 6:2 (kon.) | Řisuty – Sokolov 5:2 (kon.) | Trutnov – Děčín 5:2 (kon.)
Jablonec n/N – Vrchlabí 5:4 (kon.) | Kobra – Klatovy 3:2 (kon.)
SKLH Žďár nad Sázavou
6:2 (3:0, 2:2, 1:0)
KLH Vajgar Jindřichův Hradec
Středa 09.11.2016, 18:00 • Bouchalky • 2. liga skupina Střed (ČR) • 13. kolo

Plameny nakonec uhájily roli favorita. Po první třetině sice vedli 3:0. Jenže ve druhém dějství hosté utkání zdramatizovali na 3:2. Domácí však přidali další dva góly a po 2tř. šli tak do šaten za vedení už 5:2. Ve třetí třetině domácí zásluhou Beneše přidali ještě jeden gól v přesilovce. Konečný stav po šedesátí minutách tedy – 6:2 pro Plameny. Ode mě je to pro dnešek vše a příště na počtenou. (20:26:55)

59:06
    Žďár ještě v poslední minutě kombinuje před Pírsem, ale zatím bez výsledku.

58:09
    Žďár právě vstřelil branku!

Žďár přesilovku využívá. Po parádní střele od modré čáry se prosazuje PETR BENEŠ. Asistence: Michal Kaňka

57:25
    Vyloučení v týmu KLH Vajgar Jindřichův Hradec (Bastl – 2 min., nedovolené bránění).

57:00
    Do konce zápasu zbývají poslední tři minuty.

56:29
    S tím si Řehoř v pohodě poradil. Stav je tak stále 5:2 pro domácí.

56:29
    Sám na Řehoře uháněl Bastl. Ten byl ale faulovaný a pojede tak trestné střílení.

56:14
    Vyloučení v týmu KLH Vajgar Jindřichův Hradec (Furch – 2 min., napadení).

55:45

54:29
    Hosté ujeli dva na jednoho, když se dostal následně ke střele Bílek, jenže jeho střelu efektivním zákrokem zpracoval Řehoř a nedopustil tak žádné komplikace.

53:45
    Vyloučení v týmu KLH Vajgar Jindřichův Hradec (Pípal – 2 min., nedovolené bránění).

52:39
    Po střele jednoho z domácích zazvonila za Pírsem Tyč!

52:00
    Ke střele se mezi kruhy dostal Střecha. Ten ale poslal puk mimo bránu.

51:24
    K beckhendové střele se dostal na levém kruhu Beneš, ale jeho střelu si brankář pohlídal.

50:29

48:59
    Vajgar se hned usadil v útočném pásmu a kombinuje.

48:29
    Vyloučení v týmu SKLH Žďár nad Sázavou (Gregar – 2 min., podražení).

Jakub Janů

Branky a nahrávky: 4. Bureš (Gregar), 14. Paták (Kaňka, Kovářů), 19. Kuřítko (Červenka), 38. Paták (Kaňka, Juráň), 39. Juráň (Paták, Kolda), 59. Beneš (Kaňka) – 29. Jindra (Lazorišák, Straka), 30. Bastl (Beran)

SKLH Žďár nad Sázavou: Řehoř (Sláma) – Půža, Smejkal, Vítek M., Kolda, Hort, Beneš, Pleva – Gregar, Kovářů, Juráň, Pazourek, Kunstmüller, Bureš, Červenka, Paták, Krupka, Kaňka, Kuřítko, Vítek D., Střecha T.
    KLH Vajgar Jindřichův Hradec: Formánek (od 19. Pírs) – Tržil, Růžek, Pípal, Bureš, Straka, Kohút, Zderadička – Bastl, Vantuch, Beran, Lazorišák, Svatuška, Bílek, Hotař, Jindra, Kundrát, Heldák, Furch

Rozhodčí: Netopil – Zedník, Komínek