Opava – Šumperk 5:6 (po pr.) | Kopřivnice – Vsetín 1:4 (kon.) | Nový Jičín – Technika Brno 4:1 (kon.)
SHK Hodonín – Poruba 2011 2:3 (kon.) | Písek – David Servis 3:5 (kon.) | Mor. Budějovice – Pelhřimov 3:5 (kon.)
Žďár n/S – Jindř. Hradec 6:2 (kon.) | Nymburk – Kolín 4:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Tábor 8:0 (kon.)
Klášterec nO – Bílina 6:2 (kon.) | Řisuty – Sokolov 5:2 (kon.) | Trutnov – Děčín 5:2 (kon.)
Jablonec n/N – Vrchlabí 5:4 (kon.) | Kobra – Klatovy 3:2 (kon.)
HK Nový Jičín
4:1 (2:1, 1:0, 1:0)
HC Technika Brno
Středa 09.11.2016, 18:002. liga skupina Východ • 17. kolo

A je tady konec utkání, kde tři body zůstavají doma. Řekl bych, že zlomový okamžik nastal, hned na začátku utkání. Nový Jičín vyloženě vlítnul na VSK Techniku Brno, z čehož těžil. Brno sice mělo pár dobrých příležitostí, jak skóre vyrovnat, bohužel se jim to nepodařilo. Druhá třetina také Brňanům moc nepřidala, když se trefil z trestného střílení Sonnek. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek večera. (20:15:37)

59:49
    Bohužel, tentokrát to nevýjde. Christov sice volil dobrý, klidný nájezd. Novák ale jeho úmysly perfektně přečetl a Nový Jičín další gól nepřidá.

59:49
    Nařízeno trestné střílení, Christov!

59:25
    Nový Jičín právě vstřelil branku!
    Autorem branky je SLOVÁK II. Tak a je to definitivní! Gebauer Robin, přihrál Slovákovi Jířímu II, který trefuje prázdnou bránu!

59:00
    Technika Brno, se usazuje v útočném pásmu, zkouší pálit ze všech pozic, vytoužený gól ale zatím nepadl.

58:15
    Puk jen těsně míjí bránu, hostujícího celku. Následně pískáno zakázané uvolnění, Nového Jičína.

57:50
    Zakázané uvolnění Brna, Novák se vrací zpět, hájit svou bránu.

57:03
    VSK Technika Brno, to zkouší v šesti !

57:03
    Oddechový čas, pro VSK Techniku Brno.

57:03
    A VSK Technika Brno, je opět v útočné třetině. Gól snad tlačí i očima, Slovák ale nic zadarmo nedá.

56:50
    Hra vysokou holí, vhazování ve středním pásmu. Technika vykázána z útočné třetiny.

56:39
    Zakázané uvolnění, Nového Jičína.

55:30
    Technika se teď usadila v pásmu, zkouší něco vymyslet, spíše ale veškeré pokusy skončí zblokováním střel anebo na hrudi Slováka.

53:54
    Hosté se snaží vymyslet ještě nějakou akci. To se jim do jisté míry i daří, Nový Jičín je ale teď na pozoru a snaží se tyto akce likvidovat, jen jako může.

53:41
    Vhazování před Slovákem.

53:00
    Ivo Kocián, dostal přesný pas na hůl, kde mohl skórovat! Bohužel, nezpracoval podle představ a utkání je tak stále 3:1.

52:00
    Domácí se snaží spíše o defenzivní hru, což je logické. Teď se ale osvobozují, jen za cenu zakázaného uvolnění, nemohou tedy střídat.

51:13

Michal Knápek

Branky a nahrávky: 1. Gebauer (Uhlár, Vašut), 7. Sonnek (Gebauer, Christov), 34. Sonnek (TS), 60. Slovák (Gebauer) – 12. Boček (Kaluža)

HK Nový Jičín: Slovák (Kohn), Stránský, Bartko, Hruška, Vašut, Dresler, Metelka, Cabák, Slovák, Christov, Málek, Chvostek, Kocián, Sonnek, Palacký, Novotný, Uhlár
    HC Technika Brno: Novák (Slavíček), Švejda, Kaluža, Cívka, Štancl, Šidák, Vlček, Fišera, Benýšek, Brzobohatý, Bustin, Stehlík, Medek, Nováček, Boček, Čtvrtníček, Brzobohatý, Florek, Grünwald, Švaňhal