Novokuzněck – Spartak Moskva 0:3 (kon.) | Novosibirsk – N.Novgorod 1:4 (kon.) | Omsk – Soči 4:0 (kon.)
Barys – HC Slovan 5:1 (kon.) | Magnitogorsk – Kazaň 2:3 (0:1 po s.n.) | Čeljabinsk – Toljatti 1:2 (0:1 po s.n.)
Ufa – Nižněkamsk 4:1 (kon.) | Minsk – Kunlun 3:4 (kon.) | Jokerit – Vladivostok 2:1 (kon.)
Riga – Chabarovsk 3:2 (kon.)
po s.n. (0:1)
Traktor Čeljabinsk
1:2 (0:1, 1:0, 0:0 - 0:0)
Lada Toljatti
Čtvrtek 10.11.2016, 15:00 • Traktor Arena • KHL

Dnešní velmi vyrovnaný zápas vyhrává Lada Togliatti, díky jedinému úspěšnému nájezdu Stanislava Bočarova. Za domácí tým odchytal celý zápas Pavel Francouz, který dostal jednu branku hned v prní třetině, v nájezdech čekého brankáře překonal pouze Bočarov. Já se loučím a přeji Vám příjemný zbytek dne! (17:29:40)

65:00 Stanislav BOČAROV - 1:2

65:00
    V samostatných nájezdech zvítězil tým Lada Togliatti.
    Jediným úspěšným střelcem v samostatných nájezdech byl STANISLAV BOČAROV, který po naznačení dostal puk mezi betony Francouze za brankovou čáru.

3. série
    0:1
    Jakuceňa mířil na zdálenější tyč, jenže vůbec netrefil tři tyče.

3. série
    0:1
    Šenfeld dělal forhendový blafák, při kterém mu puk utekl z čepele.

2. série
    0:1
    Šarov nestihl zakončit, protože mu Ježov vypíchl puk hokejkou.

2. série
    0:1
    Bočarov naznačil kličku a poslal puk mezi betony českého brankáře.

1. série
    0:0
    J. Petrov také zakončil bekhendem, avšak přestřelil.

1. série
    0:0
    Filatov namířil svůj bekhendový blafák pouze do lapačky Francouze.

Samostatné nájezdy začínají.

65:00
    Prodloužení skončilo.

62:45
    Skvělý zákrok Pavla Francouze

60:45
    Hráčská lavice (CLJ) inkasuje 2 minuty za příliš mnoho hráčů na ledě.

60:01

Třetí třetina nám branku nenabídla, bude se hrát prodloužení. Uspěje v něm český brankář Pavel Francouz?

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

Jan Brabec

Branky a nahrávky: 27. Pestunov (A. Petrov) – 6. Bočarov (V. Strelcov, Sinicyn), rozh. náj. Bočarov