HC Litvínov – Kobra 10:1 (kon.) | Přerov – Vítkovice 2:5 (kon.) | Letňany – HC Plzeň 0:2 (kon.)
Vsetín – Zlín 2:6 (kon.) | Jihlava – Mladá Boleslav 6:2 (kon.) | PZ Kladno – Ústí n/L 3:8 (kon.)
Žďár n/S – Tábor 8:4 (kon.) | Havířov – Třinec 3:4 (1:2 po s.n.) | Sparta – Kladno 8:2 (kon.)
Č. Budějovice – Mountfield HK 7:3 (kon.) | Kometa Brno – Liberec 3:2 (kon.) | Slavia – Pardubice 2:5 (kon.)
Olomouc – Warriors Brno 5:6 (kon.) | Chomutov – K. Vary 4:5 (0:1 po s.n.)
HC Dukla Jihlava
6:2 (3:0, 2:0, 1:2)
BK Mladá Boleslav
Čtvrtek 10.11.2016, 15:45 • Horácký zimní stadion, Jihlava • ELIOD extraliga mladšího dorostu • 15. kolo

S konstatováním, že HC Dukla Jihlava vyhrála domácí důležitý souboj nad Mladou Boleslaví 6:2, posouvá se na první místo tabulky a dělá velký krok do play-off, se s Vámi loučí a hezký večer přeje Tomáš Lysý. (18:23:25)

Ve třetí třetině se prosadil podruhé v utkání také Patrik Čermák, který zvýšil již na 6:0. Mladá Boleslav se také dočkala branky. Nejprve v 51. minutě snížil Tomáš Dlask a tři minuty před koncem upravil stav zápasu na konečných 6:2 útočník Lukáš Moucha.

59:14
    O jihlavském vítězství je celkem rozhodnuto, jelikož Dominik Suk před vlastní brankou podrazil jednoho z jihlavských hráčů. Dnes takjde tento obránce Boleslavi již potřetí na trestnou lavici.

Na vyloučení: 3-6.

59:03
    Krinwald doslova zasedl před svojí brankou skákavý kotouč a nedovolil tak Menšíkovi lepší možnost dorážet.

58:00
    Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:53
    Velká šance Lukáše Mouchy, který objel branku a zkoušel nadvakrát zasunout kotouč podél levého betonu Chaloupka. Ten uchránil svůj tým od třetí gólové pohromy a vzápětí i proti střela Závory z prostoru mezi kruhy.

57:34
    Domácí střídačka si bere oddechový čas.

57:34
    Jihlava zahrává puk pouze na zakázané uvolnění.

57:01
    Na pravém kruhu rychle dojel nahozený kotouč Dobša, do kterého se pořádně opřel a mířil na vzdálenější tyčku. Chaloupek se prezentoval proti tvrdé střele dobrým zákrokem pravým betonem.

56:05
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Podobně jako čtvrtá jihlavská branka, také tohle byla hezká kombinace. Dlaskovo nahození od modré zachytil před brankou Chaloupka Dobša, jenž puk posunul bekhendem doprava na volného LUKÁŠE MOUCHU a útočník hostí po lehkém zpracování puku zamířil pod přesouvajícím se gólmanem do branky. Asistence: David Dobša, Tomáš Dlask.

55:42
    Za vlastní brankou povalil Valentýn Smolko na led soupeře, za což je vyloučen na dvě minuty za hrubost.

Na vyloučení: 3-5.

55:27
    No, tohle byla trošku sporná přihrávka rukou, která byla zapískána domácímu celku, ale za stavu 6:1 pro Duklu tyhle situace nemá cenu řešit.

54:47
    Střelu Vítězslava Brože z mezikruží k pravé tyči vyrazil úspěšně Krinwald a Najman se k dorážce těsně nedostal.

53:45
    Trošku více volnosti dostal Michael Rudolph, který si nabruslil prakticky kolem celého útočného pásma, jenže po otočce na vrcholu pravého kruhu mířil hodně vedle vzdálenější tyčky.

53:30
    To se jim ale nepovede, protože jeden z hráčů hostí posílá rozehrávkou kotouč mimo hrací plochu.

53:25
    Boj o puk ve středním pásmu vyhráli Mladoboleslavští a snaží se rychle rozehrát celou akci.

52:25
    Po zakázaném uvolnění Mladé Boleslavi se hra stěhuje po levici Krinwalda.

50:24
    Hosté lehce korigují hodně nepříznivé skóre a mažou nulu z konta vstřelených branek Simon z levého kruhu poslal kotouč na druhou stranu pro TOMÁŠE DLASKA, který kazí plány Ondřeje Chaloupka na případnou druhou nulu v sezoně. Asistence: Michal Simon.

Tomáš Lysý

Branky a nahrávky: 3. Najman (V. Brož, Kŕišta), 5. Menšík (Smolko, V. Brož), 17. Menšík (V. Brož, Najman), 31. Čermák (Juda, Zadražil), 34. Najman, 43. Čermák (Chlubna, Chvátal) – 51. Dlask (Simon), 57. Moucha (Dobša, Dlask)

HC Dukla Jihlava: Chaloupek (Krejčí) – P. Brož, Smolko, Chvátal, Rašín, Barák, Křišta, Winkler – V. Brož, Najman, Menšík – Chlubna, Juda, Krajíček – Mihulka, Čermák, Zadražil – Kaltounková. Trenér: Petr Svoboda
    BK Mladá Boleslav: Rylich (31. Krinwald) – Dobrkovský, Rudolph, Hes, Sýkora, Novotný, Suk – Moucha, Sirotek, Dobša – Chwastek, Závora, Kubart – Simon, Zajíček, Dlask – Bartoň. Trenér: Tomáš Černík

Rozhodčí: Suchý – Kotlík, Šťastná